Şimdi Ara

BMC tank üretimi için arazi ölçümü yapıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İhaleyi de alacaklarına kesin gözü ile bakıyorlar ki araziyi de bulmuşlar.
    BMC tank üretimi için arazi ölçümü yapıyor.

Bu kadar tantana,Otokar'ın ihalesinin sürekli kabul edelmemesi,tank üretiminin 2020 yılına sarkması,sadece ilk yılda çok az tank üretilmesi ihalenin BMC'ye verilmesi içinmiydi?
    Bekleyip göreceğiz,eğer ihale BMC'ye verilirse bilin ki hükümet askeri değil yandaşları cebine girecek milyonları düşünüyor demektir.Sınır hatttımızda ypg unsurları var belk i ilerleyen yıllarda topyekün savaşa bile gireceğiz ama herifler böyle bir durumda bile en önemli ihaleyi yandaşa vermek için üretimin gecikmesine bile razı gibi.

Konu silinmez de ihale sonuçlanınca tekrar burayu güncellerim.Bakalım hükümet teneke tankların içindedeki askerleri mi düşünüyor yoksa yandaşlarının cebine girecek paraları mı...Bu konu benim gözümde hükümet için bir sınav niteliği taşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 20 Temmuz 2017; 18:17:12 >

• sınavmı, halamı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger bu olay haber olmazsa, bilin ki ihaleyi bMC alacak. Olur da cok tepki cekerse muhtemelen otokar disinda ama bmc olmayan bir gruba verecekler. Rtenin gezo doneminden beri garezi var koc grubuna. Elinde imkan olsa diger projeleri de alir otokarin elinden.

• Tankı üretimini farklı firmalara verip paylaştırırsalar sıkıntı yok.Daha hızlı ver seri olur.
  • Rezillik.

• Otokar prototipi üretti yüksek fiyat istedi.Hükümet yanaşmadı....Lakin bmc bu işin altından kalkabilecek altyapıya sahip değil!!! Ben size bir sır vereyim.Japonlarla yeni bir nükleer santral yapılması gündemde.Japon isuzunun Tr şubesi Anadolu isuzu pekala bu altyapıya sahip , zaten hali hazırda zırlı ve gizli zırhlı d max lar düzcede üretiliyor.Bunları jandarmaya falan veriyorlar.Global isuzunun sahibi olduğu itochu tank motoru ve dişlisi üretiyor :) yani...

Tayyip şunu diyebilir; " al nükleer santrali ver tank motorunu " asuzu yakın zamanda üretim teşvik belgesi aldı ve suriyede ö.s.ö nün kullandığı pickuplar #asuzu fabrikasından çıkıyor bunuda unutmayın

Her ne kadar özilhan hükümetle zıt görüşlü gibi gözüksede realite bunu söylüyor.

• Sıfırdan başlamak bu olsa gerek.

• Tapu kadastro ekibi mi o?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otokar varken gidip yine yandaşa verdiler...
  • BMC nin otobüs fabrikası izmirden karasuya taşınacaktı zaten onun için olabilir ki büyük ihtimal o
  • Ben ve Tank arazisi

Sagdaki ben

• https://www.youtube.com/watch?v=h9gzppc-Ui8

bmc ve diğer iki firma diyor ama isimleri yok videoda bastıra bastıra bmc reklamı yapılmış yandaş o.cocukları otokarın hakkını yediler
  • Babam 25 yıl BMC de çalıştı. 2 yıl önceki batış sonrası çıktı. Şuan BMC de çalışan tüm personel yeni ve tecrübesiz. Eskilerden nerdeyse kimse kalmadı. BMC de çalışan en iyi 3 kalite kontrol mühendisi doğruyu yapıp eksiği olan araçlara onay vermediği için kovuldu. BMC bitmiş bir firmadır. Yandaş kişilerin alması için bilerek itibarı ve değeri düşürülmüştür. Şuan ki BMC kesinlikle Tank falan üretemez. Yandaş medyada yer alan teröre darbe vurduğu için BMC ye darbe vuruldu gibi haberler de tamamen yalan.
  • Aa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 10 Ocak 2021; 11:30:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bir sirkete veremezler. Üretim çok az olur. Otokar bile ayda 4 tane üretebileceğini söylüyorken BMC kaç tane üretebilir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.