Şimdi Ara

Blutv Vodafone Mobil ödeme Aylık 12 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BluTV aylık üyeliği Vodafone Mobil Ödeme ile Haziran ayına özel sadece 12.95 TL!

KATIL BLUTVAY yazıp 5678’e göndererek üyeliğini başlat, ilk aya özel 12.95 TL’ye üye ol.

Kazanılan ödül, 1-11 Temmuz tarihleri arasında faturaya yansıtılacaktır.

Vodafone Mobil Ödeme servisini aktifleştirmek için hemen tıkla!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vodafone tv kapandı, vodafone tv uyelıgı olanlara 6 ay bedava sonrada ucretlı verıl zaten ama ben almadım, zaten 12 aylık blue tv yı aldık denızbanktan

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt
    Nasıl alınıyor hocam gelmedi bana

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ktyd kullanıcısına yanıt

Değerli müşterimiz, 31 Mayıs itibarıyla Vodafone TV hizmetimiz sonlanıyor. Size özel, binlerce film, dizi, canlı TV ve özel yapımları izleyebileceğiniz 6 ay ücretsiz Blu TV hediyenizi BLUTVHEDİYE yazıp 5678'e ücretsiz göndererek alabilirsiniz. Blu TV paketiniz 6 ay ücretsiz sonrasında 25,9 TL olarak ücretlenecektir. Dilediğiniz zaman IPTAL BLUTVHEDIYE yazıp 5678'e göndererek iptal edebilirsiniz. https://vfselfservis.com/CHATBOT/FIRSTMESSAGE/_hide_liveagent_blu linke bağlanarak müşteri temsilcimizden de bilgi alabilirsiniz. Link 3 hafta süresince size hizmet vermek üzere aktif olacaktır.

B003

• Hakan kullanıcısına yanıt
    Aktifleştirdim hocam teşekkürler

• Hakan kullanıcısına yanıt
    Peki blutvye nasıl giriş yapacağız?

• Blutv ele ayağı düştü, lisans sahipleri içerikleri kendi platformlarına çektiği için her geçen gün bir yapım kaldırılıyor blutv'den. En son shameless, friends falan kaldırıldı ona göre haberiniz olsun.

• hepsi burada premiuma da beleş diye biliyorum

• Alternatif olarak ihtiyacı olan HB preimum alsın 9.90 a 1 ay blu tv bedava geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 8 Temmuz 2022; 14:22:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada.com da Premium özelikler çıktı 9,90 TL aylık ve BluTV ücretsiz veriyor.

Konun Linki:

https://forum.donanimhaber.com/hepsiburada-premium-9-90tl--153087662

• Blu tv de önerebileceğiniz bir içerik var mı, Alef'i izledim sadece

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar <<<<<Dilediğiniz zaman IPTAL BLUTVHEDIYE yazıp 5678 gönderin >>>>> olayı olmuyor anahtar kelime yanlış diyor. İPTAL BLUTVHEDİYE olarak gönderin mesajı kabul ediyor. Bu arada bu yöntem hiç bir yerde yok deneme yanılma yönetimi ile buldum

• muratd555 M kullanıcısına yanıt

Blu TV destek anında destek oluyordu aslında, beni de çok yordular.

• denizbanktan bedavanak aldık, bu çok pahalı 

• Antocio kullanıcısına yanıt

Üyelik vodafone üzerinden olduğu için vodafone üzerinden halletmen gerekiyor diyor blutv vodafone arıyorsun onlarında bir şey bildiği yok blu tv ye sorun diyorlar. Neyse birisinin işine yarar diye burayı yazdım umarım faydası olur

• muratd555 M kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. İptal etmeyi unutmuştum.

• Son gün yarın imiş,iptal yazıyorsun abonelik var diyor.  Şimdi uğraş dur bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.