Şimdi Ara

bluray oynatmak için ps3 alınırmı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
6.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tv de 3d bluray filimler izlemek istiyorum. bluray oynatıcı fiyatlarıda az uz değil. bluray oynatıcı yerine ps3 almam daha mantıklı olurmu. ps3 den filim izleyen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. birde ps lere linux kurulduğunu duymuştum bunu isteme nedenim de bittorrent den dosya indirmek.çokmu şey istiyorum acaba sadece ekonemik derecede mantıklı olmaya çalışıyorum. oyun dışında bu konsolda neler yapabilirim. şimdiden ilgilenecek arkdaşlara teşekkür ederim.

• yeni ps3'lerde linux yok, ama 3d bluray player olarak PS3 almak son derece mantıklı...
  • eski bir ps3 alsam linux kurabilirmiyim peki birde linux kurduktan sonra yine konsolda oyun oynayabilirmiyim.şimdiye kadar ps elim hiç değmedi.
  • Linux'u bilmiyorum ama bluray için kesinlikle mantıklı alırken bende bluray ve pes için aldım ama şimdi 20 küsür oyun ve sonu gelmiyor.
  • linux devri geçti artık.zaten sen bluray indirip taşınabilir hddye atıcaksın filmleri.öyle izliyeceksin.yada kır ps3ünü çeşitli uygulamalar playerlar var çok güzel.araştır bulursun
  • Blu Ray Player için almak gayet mantıklı benimde ilk çıktığı zaman almamın nedenlerinden biri buydu.(Tabi oyun oynamak daha ağır bir sebepti orası ayrı )
  • ps3'ten daha ucuz blu-ray oynatıcılar var onlara bakmanı tavsiye ederim
  • PS3ten ucuz 450 TL lik fln Bluray oynatıcılar mevcut. Bu arada PS3 USB den .mkv uzantılı dosyaları da oynatamıyor. Anca bilgisayarınla arasında bir ağ kurup PC de oynattığın .mkv dosyasını PS3 üzerinden TV ne yansıtabilirsin
  • ps3 alacam sanırım bu cevaplardan sonra. peki ikinci el sıfır farkedermi, amacım belli bluray raydan tv de flim bide oyuna başlarım gayri. ikinci el alırsam nelere dikkat etmeliyim.. hepinize teşekkür ederim.
  • Arkadaş yalnız bluray disk alıp oynatmaktan bahsediyor..
  • oyun oynamayacaksan yazık edersin makineye,yoksa en kral oynatıcıdır kendisi
  • 250 300 liraya ikinci el bulazmıyım. bluray oynatıcılar en ucuzu 200 liradan başlıyor. birde onlarda 3d muhabbeti var ps3 de böyle bir sorun yok sanırsam 3d oynatıyor die biliyorum. hem oyunda oynarım hayatımda ilk kez ps3 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pckedi -- 20 Kasım 2011; 0:29:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckedi

250 300 liraya ikinci el bulazmıyım. bluray oynatıcılar en ucuzu 200 liradan başlıyor. birde onlarda 3d muhabbeti var ps3 de böyle bir sorun yok sanırsam 3d oynatıyor die biliyorum. hem oyunda oynarım hayatımda ilk kez ps3 de.

Spottan bir Ps3 al 120 gb 550 falandır. Garantisizdir ama ucuz öyle bir sorunda çıkmaz heralde (sonuçta elektronik şans işi )
    Bluray de oynatırsın arada oyunda oynarsın. (film gibi oyunlar mevcut )
  • Tabiki alinir ben bluray dvd almayi dusunsem ps3 alirdim cunku ayni fiyatlarda neredeyse kaliteli 3dli ps3e yakin biraz daha fazla odeyip bir 3d oynatabilen 3d oyun ve bir medya istasyonu olan ps3u almak daha mantikli browser oyunlar hep artilari.Birde sony kalitesinde 3d tabii.
  • ankara alabileçeğim spotcu varmı bildiğiniz. ikinci el alsam ne gibi sorunlarla karşılaşırım peki sıfır fiyatları spotta 500 tl ise 250 liraya ikinci el alma şansım varmıdır.
  • kardeş hem oyun hemde blueray izleyeyim diyorsan elbette mantıklı olan ps3 almandır,
    ancak şunu belirteyim blueray filmler çok pahalı(orjınalleri) ben orjınal blueray alacam diyorsan tamam sorun yok ama
    piyasadan çakma blueray film alıp izlerim diyorsan olmaz çünkü artık sony bu tip kopya filmleri izlemeni engelliyor bilgin olsun
    ben bizzat bu sorunu yaşadığım için söylüyorum,filmi biraz izliyorsun sonra ses kapanıyor ve ekrana bir uyarı yazısı çıkıyor,
    bu materyal orjınal değildir diye
    o yüzden dediğim gibi orjınal blueray alacam diyorsan sorun yok en mantıklısı odur ama çakma izlemek iztersen malesef olmuyor bilgin olsun
    ayrıca blueray oynatıcılar artık o kadar da pahalı değil,büyük elektronik marketler zaman zaman kampanyalar yapıyorlar
    150 tl ye kadar düştüğü oluyordu(ben aldım ordan biliyom:)) şu anda almak istersen 200 civarına bulabilirsin(araştır)
    haa birde şu var, ps3 te blueray film izlemek lensin ömrünü kısaltıyor diyolarlar bu da aklında olsun,ben o yüzden ayrıca bir blueray oynatıcı aldım

saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: ExMarshal

kardeş hem oyun hemde blueray izleyeyim diyorsan elbette mantıklı olan ps3 almandır,
    ancak şunu belirteyim blueray filmler çok pahalı(orjınalleri) ben orjınal blueray alacam diyorsan tamam sorun yok ama
    piyasadan çakma blueray film alıp izlerim diyorsan olmaz çünkü artık sony bu tip kopya filmleri izlemeni engelliyor bilgin olsun
    ben bizzat bu sorunu yaşadığım için söylüyorum,filmi biraz izliyorsun sonra ses kapanıyor ve ekrana bir uyarı yazısı çıkıyor,
    bu materyal orjınal değildir diye
    o yüzden dediğim gibi orjınal blueray alacam diyorsan sorun yok en mantıklısı odur ama çakma izlemek iztersen malesef olmuyor bilgin olsun
    ayrıca blueray oynatıcılar artık o kadar da pahalı değil,büyük elektronik marketler zaman zaman kampanyalar yapıyorlar
    150 tl ye kadar düştüğü oluyordu(ben aldım ordan biliyom:)) şu anda almak istersen 200 civarına bulabilirsin(araştır)
    haa birde şu var, ps3 te blueray film izlemek lensin ömrünü kısaltıyor diyolarlar bu da aklında olsun,ben o yüzden ayrıca bir blueray oynatıcı aldım

saygılarımla

orjinal blueray filmler ne kadar ortalama ?

• bence blu-ray sürücülü bir media-player al.ister mkv olarak seyredersin istersen blu-ray disk ile izlersin

blu-ray fiyatları 30 - 75 Tl arasında değişiyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 20 Kasım 2011; 16:40:41 >
  • Al tabi gamer olursun alırsan orasida var. Oyunlara alışırsan film izlemeyi bırakırsın
  • Teknomarketlerde 9 ve 19 liraya 2-3 senelik filmler rahatlıkla bulunuyor. Biraz daha popüler fimler 29, yeni çıkanlar ise 39-49 oluyor.

Aslında baktığmızda filmler pahalı değil. Dvd fiyatları da yaklaşık bu kadar. Ama biz genelde internetten indirdiğimiz için filmleri bu fiyatlar pahalı geliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.