Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (654. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Uzun zamandır düşündüğüm arşiv yapma projeme başladım. İlk etapta İnception,shutter island,hobbit,seven,harry potter7 ,1-2 ve narnia 3 filmlerini aldım. Görüntü olarak seven hariç diğerlerini çok beğendim. Ses olarak ta iyiler. Seven biraz eski olduğu için hafif kumlu gibi.özellikle hobbit inanılmaz. Yavaş yavaş sayı artacak inşallah. Herkese hayırlı forumlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selcuky1 kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun.Guzel filmlerle basladiniz.zevk almaya baslayinca tam hastalik oluyor.ilk basta önüme gelen blu-ray i aldim.Bereket erken farkettim.3 ayda 90 filmi buldum.Simdi 10 tane blu-ray i eledim bile.seçici olmakta fayda var.O 10 film simdi gözüme batiyo rafta:))
  • Malum döviz fiyatlarının da artması nedeniyle güncel filmlerin fiyatları inanılmaz arttı bu nedenle biraz seçici olmakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir1972

veeeee GRAVITY Bluray Hem3d hem 2d versiyonu olan Stoklarımızda
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Steelbook versiyonu geldimi acaba ? Bide steelbook versiyonu 2D/3D Combomu yoksa sadece 3D'mi ?
  • aynı şekilde bende de 8-10 film var rafta gördükçe bunları hangi mantıkla aldım diye hayıflanıyorum kendime. İlk zamanların vermiş olduğu acemilik ve heyecandan olsa gerek
  • Thor: The Dark World
    The Hobbit: The Desolation of Smaug
    The Hunger Games: Catching Fire - Triple Play
    47 Ronin
    Captain Phillips
    Cloudy with a Chance of Meatballs 2

bu filmlerin satışa çıkmasını heyecanla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Thor: The Dark World
    47 Ronin
    Captain Phillips

The Hunger Games: Catching Fire - Triple Play hariç hepsini seyrettim.Bence 47 Ronin dışında hepsi bence gerçekten blu-ray i alınmaya değer.47 Ronin çok kopuk geldi bana ,bu yüzden hayal kırıklığına uğradım.Umarım bu blu-ray ler sıralı gelir.Hepsi aynı anda sarsar:)
  • Bir de The Wolf of Wall Street Blu-Ray i sabırsızlıkla bekliyorum
  • Harry_James_Potter H kullanıcısına yanıt
    steelbook yetiştiremedıler ne zaman dağıtırlar suan belli değil.Metal kutu sadece 3d
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

quote:

47 Ronin
    Captain Phillips

The Hunger Games: Catching Fire - Triple Play hariç hepsini seyrettim.Bence 47 Ronin dışında hepsi bence gerçekten blu-ray i alınmaya değer.47 Ronin çok kopuk geldi bana ,bu yüzden hayal kırıklığına uğradım.Umarım bu blu-ray ler sıralı gelir.Hepsi aynı anda sarsar:)

İnternette mi seyrettiniz. Ben tutuyorum kendimi seyretmemek için. İlk bluray versiyonunu seyretmek istiyorum. Sadece lone survivor filmini seyretmiştim. Onu yazmayı unuttum bak listeye onu da alacağım.
    Ama bu listemdekiler çıkana kadar alımı durdurdum ekstreye bakıyorum filmden başka bir şey yok
  • quote:

quote:

quote:

47 Ronin
    Captain Phillips

İnternette mi seyrettiniz. Ben tutuyorum kendimi seyretmemek için. İlk bluray versiyonunu seyretmek istiyorum. Sadece lone survivor filmini seyretmiştim. Onu yazmayı unuttum bak listeye onu da alacağım.
    Ama bu listemdekiler çıkana kadar alımı durdurdum ekstreye bakıyorum filmden başka bir şey yok

47 Ronin i Sinemada seyrettim.Çok uzun süredir bekliyordum işin açıkçası.Film hakkında yorum yapıp ön yargı oluşturmak istemem ,herkesin zevki farklıdır ama beni üzdüğünü söyleyebilirim.Ben bir de filmleri nakit alıyorum.İyice hesabını tutamaz oldum.Gerçi son hafta bir internet sitesinin hatasını iyi değerlendirip ciddi kar ettim(Hotel Transylvania 3D+Finding Nemo 3D+Frankenweenie 3D+Brave 3D+Resident Evil 3D "TOPLAM" 45 liraya geldi) ama yine de 3 ay içinde çok ciddi rakamlar harcadım maalesef(maalesef diyorum bir yandan ama pişman değilim aksine çok mutluyum :) )
  • quote:

quote:

quote:

quote:

47 Ronin
    Captain Phillips

47 Ronin i Sinemada seyrettim.Çok uzun süredir bekliyordum işin açıkçası.Film hakkında yorum yapıp ön yargı oluşturmak istemem ,herkesin zevki farklıdır ama beni üzdüğünü söyleyebilirim.Ben bir de filmleri nakit alıyorum.İyice hesabını tutamaz oldum.Gerçi son hafta bir internet sitesinin hatasını iyi değerlendirip ciddi kar ettim(Hotel Transylvania 3D+Finding Nemo 3D+Frankenweenie 3D+Brave 3D+Resident Evil 3D "TOPLAM" 45 liraya geldi) ama yine de 3 ay içinde çok ciddi rakamlar harcadım maalesef(maalesef diyorum bir yandan ama pişman değilim aksine çok mutluyum :) )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miragle kullanıcısına yanıt
    Tabi destek olan dostları da unutmamak lazım @Miragle
  • quote:

quote:

quote:

quote:

47 Ronin
    Captain Phillips

45 Tl süper fiyata denk getirmişsin.

foruma yazsaydın keşke izde faydalansaydık
  • quote:

Tabi destek olan dostları da unutmamak lazım @Miragle

Elimizden geldiğince desteğe devam
  • 2. el satan bir siteden tanıştığım birinden de oblivion (steelbook),man of steel 3D ve prometheus 3D (3 Disc) blu-ray leri toplamda 50 tl ye almıştım.. sıfırdan farksızdı valla.. s....lp...ar sitesinden de toy story 2(double) ve toy story 3 , sıfır 18 tl ye mal oldu.. ön sipariş verdiğim gravity 3d var sırada..parayı ona bayıldık.. bu arada pasific rim 3d izleyen test eden oldu mu aranızda.. tavsiye eder misiniz ?

'uzun zamandır okuduğum ama pek yazamadığım bir konu..umarım bundan sonra daha sıklıkla yorumlarımı ve avantajlı blu-ray fiyatlarını paylaşabilirim'
  • rfve kullanıcısına yanıt
    Kesinleşinceye kadar ortalığı galeyana getirmek istemedim açıkçası.Aldığım firmanın hataya karşılık nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemediğimden filmler elime geçinceye kadar bekledim.ama filmler ulaşınca linki düzelttiler.eski halinin bereket ekran görüntüsünü almıştım.Yoksa inanması zor:)

Bluray Filmlerimizi DeğerlendirelimBluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hacklenmishesabim -- 21 Şubat 2014; 18:08:56 >
  • Haklısınız.hem seçici olmak hemde keseye zarar vermemek lazım. Aldığım karara göre aylık 2 film alacağım. Hem koleksiyonluk hemde keyf için. Evde sinema sistemim ve 55 inch tv var. Artık sinemadan rahatsız olmaya başladım. Film izlemeye gidiyoruz yaklaşık 20 dk reklam. Para verip rezil oluyoruz. Sıkılmaya başladım. Her ay 2 film alıp evde keyf yapacam. Varsın biraz geç olsun. Ama temiz olsun. Yorumlar için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemanın keyfi bambaşkadır ama özellikle soğuk havalarda dışarıda yağmur yağarken gece yarısı uzanıp bluray izlemenin keyfi de bambaşka benim için. Bu yüzden bende bluray merakım ortaya çıktığından beri sinemaya az gider oldum. Tabi iş yoğunluğu gibi nedenlerde buna sebep yoksa sinema ya belli dönemler gidilmesi gerekli bence.

Yeni filmler gerçekten çok yüksek fiyatlarla çıkmaya başladı. Ayrıca yurt dışında 3D + 2D + DVD Bonus gibi combopack ler varken ülkemizde o fiyata sadece tek disc içeren filmi almakta cabası. Aldığım filmi beğenmesem dahi kolay kolay satan biri değilim ama artık yeni film alabilmek için izlediklerimizden takas yapmak veya satmak kaçınılmaz olacak böyle giderse.
  • quote:

Kesinleşinceye kadar ortalığı galeyana getirmek istemedim açıkçası.Aldığım firmanın hataya karşılık nasıl bir tutum sergileyeceğini bilemediğimden filmler elime geçinceye kadar bekledim.ama filmler ulaşınca linki düzelttiler.eski halinin bereket ekran görüntüsünü almıştım.Yoksa inanması zor:)

Bluray Filmlerimizi DeğerlendirelimBluray Filmlerimizi Değerlendirelim

BOD yazıyor.Ben bunu Bas Oynat DVD olarak görür,algılar ve almazdım.İyi ki denemiş ,almışsınız.
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.