Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

quote:

Orijinalden alıntı:
    ...

Maalesef, o güzide kağıtlar yolcu listesi falan yok sadece o güzide kitap var ve çok kısa ama kalitesi gerçekten iyi kitabın. Tabi TR'de üretilmiyor. Konuştuğumda görevlilerle yurt dışından ayrık geliyormuş bileşenler ve maliyet falan artıyormuş. Yurt dışından zaten yarı fiyatına alınabiliyordu o zamanlarda. Fransadan seti alıp daha sonra bir ara Tr'den sadece filmi alacaktım, fransadan aldığımı da güzelce birine hediye edecektim eğer ek kitap verilmeseydi.

sizdeki de hepsiburadakinin aynsı mı?

Aynen öyle, DR'dan aldım ben ama ortak ürün zaten.
  • Açıkçası uzun zaman sonra ilk kez bir filmi heyecanlanarak sipariş verdi. Umarım beklediğim gibi çıkar.
  • Sadece 3d mi yoksa icinde 2d var mi yok mu iyice inceledikten sonra siparis verseymisiniz keske

Simdi gelecek tek disc 3d dunyanin parasi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gravity 3D Bluray 2 diskten oluşuyor diye biliyorum 3D+2D şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 14 Şubat 2014; 20:39:16 >
  • aticus3 kullanıcısına yanıt
    eve 3D homecinema sistemi kurdun halen sinemaya gidiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

Gravity filmini sinemada 3D izledim. Çok etkileyici görüntülere sahip.
    Özellikle 3D performansı mükemmeldi sinemada.
    Arşivlenecek filimlerden biri kanımca

normal olarak seyrettim ben filmi beğenmedim , efeklter o kadar fark ettiriyor mu 3 d de ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

Gravity filmini sinemada 3D izledim. Çok etkileyici görüntülere sahip.
    Özellikle 3D performansı mükemmeldi sinemada.
    Arşivlenecek filimlerden biri kanımca

normal olarak seyrettim ben filmi beğenmedim , efeklter o kadar fark ettiriyor mu 3 d de ?

bende normal seyrettim son bölümler kapattım seyretmedim. 4/3ü seyretmişimdir
  • Gravity filmini 3D Imax salonlarında seyretmiştim.Bazı sahneler gerçekten inanılmazdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 şubatta D&R dan verdiğim siparişlerim şu an elimde inanılır gibi değil
  • Elimde orjinal "Salgın - Crazies" Bluray film var. 5.1 DTS Türkçe 1 kez izlendi Sıfır Çizik! izmir'den takaslayabilirim. Pm lütfen...
  • Uzaya olan aşırı düşkünlüğümden olsa gerek Gravity filminin siparişe açıldığını gördüğüm an bile heyecanlandım. Bluray de izlemeyi sinemadan daha çok sevdiğimden dolayı merakla bekliyordum. Bakalım umarım umduğum gibi çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Uzaya olan aşırı düşkünlüğümden olsa gerek Gravity filminin siparişe açıldığını gördüğüm an bile heyecanlandım. Bluray de izlemeyi sinemadan daha çok sevdiğimden dolayı merakla bekliyordum. Bakalım umarım umduğum gibi çıkar

Hayırlı olsun. Gravity'i ben beğenmedim. Çok kasvetli ve sahneler çok gereksiz uzun olmuş.
  • istanbula geliyorum 1 haftalığına.
    blu ray filmleri uygun fiyatlı nerede bulabilirim?

mesela dr.com.tr hepsiburada bgibi sitelerde dark night batman trilogy blu ray ini bulamadım

sanırım türkçe altyazılı versiyonu satan bir yerler vardır istanbulda
    nereleri önerirsiniz?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezayirli

pioneer bdp 140 yada 150 bluray player sahibi olursanız dışarıdan altyazı yükleyebilirsiniz.

bene 2013 model sony bdp-s4100 blu ray player var.
    buna da dışarıdan altyazı eklenebiliyor mu?
    özellikleri altta linkte,
    enteresan geldi blu ray filme dışarıdan altyazı eklenmesi. nasıl yapılıyor bu?

http://www.sony.com.tr/support/tr/product/BDP-S4100/specifications
  • Hocam blurayler en uygun internette bulunuyor. D&R mağazalarındaki fiyatlarda internet mağazasından daha pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 16 Şubat 2014; 17:30:55 >
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    Sony ile ilgili bir malumatım yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanoute K kullanıcısına yanıt
    Hocam Pioneer BD Playerlarına custom fw atılarak oluyor sizin cihazınız ile ilgili böylr bir çalışma yok galiba.Bende de Sony Bd vardı satıp Pioneer Bdp140 aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

istanbula geliyorum 1 haftalığına.
    blu ray filmleri uygun fiyatlı nerede bulabilirim?

mesela dr.com.tr hepsiburada bgibi sitelerde dark night batman trilogy blu ray ini bulamadım

sanırım türkçe altyazılı versiyonu satan bir yerler vardır istanbulda
    nereleri önerirsiniz?

teşekkürler

sanırım 5 disklik trilogy baskısı bitti sanırım. Geçen sene d&r internet sitesinden bkm kampanyası ile 50 tl'ye almıştım. O zaman ya Godfather setini ya onu alacaktım. Bir ara hepsiburada'da da satıldı ama şu an yok herhalde.

• filmlerimi koyduğum rafta yer kalmadı. yeni bir raf almayı düşünüyorum duvara monteli. Fikir verebilecek olan varsa memnun olurum arkadaşlar
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta bu ürünün beyazını indirimdeydi 49 tlye aldım çok şık,takip etmekte fayda var
    http://www.evidea.com/rafline-violet-kitaplik---ceviz/p/73078?refKey=WtWCbMNVB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferaxu -- 17 Şubat 2014; 12:35:57 >
  • 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.