Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (656. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim evde de kumanda kalabalığı problemi vardı. Fakat ben logitech akıllı kumandayla tüm sorunu çözdüm. Şu an tek kumanda ile evdeki tüm cihazlae elimin altında. Ps3 için bluetooth özellikli olanı almak gerek sanırsam. Ps3 var ama kumanda ihtiyacım olmadı. Ama kesinlikle akıllı kumanda ve yine ilk tercih logitech olmalı bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selcuky1 kullanıcısına yanıt
    ben dsmart kumandası ile hem tvyi hem uyduyu kumanda ettiğimden dolayı gerek duymuyorum. Film seyredeceğim zaman filmi koyduktan sonra dadece ses sisttemi kumandasıı alıyorum elime. Yada tabletten yada telefondan da işimi görüyorum Ama ister istemez evde cihazlar çoğaldıkça kumanda sayısı da artıyor.
  • Su yeni setler cikmis galiba.icerik olarak da ayni fotograflardaki gibiymis.fiyati cok uygun ya kacirmamak lazim galiba

Oyle ise elimdeki wizard oz dvd sini elden cikartauim )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last Stand blurayini sipariş ettim bakalım,ses olarak çok iyi olduğu söyleniyor.
  • Nihayet Gravity'yi izleme imkanı buldum ve evde 120 inch perdede izlediğim halde sinemada izlemediğime pişman oldum. Film beklediğimden de iyiydi, keşke biraz daha uzun olsaydı, eşimle birlikte neredeyse soluksuz izledik. Ev sinema sistemi kurmuş olan herkese bluray'ini alıp izlemesini tavsiye ederim.

D&R'dan 2d versiyonunu aldım 3d olarak sadece metal kutu olan versiyon vardı ve çok pahalıydı. Fakat filmin mutlaka 3d versiyonunu da edineceğim pek çok sahnede keşke 3d versiyonunu alsaydım dedim. Bu arada metal kutu olan versiyon hem 2d hem de 3d olmak üzere çift diskten oluşuyor.
  • Benim Gravity steelbook ön siparişim henüz gelmedi ama digitürk salonda gösterime girmiş. Bluray gelmeden önce bi izlesem mi blurayi mi beklesem bilemedim.

• tidus kullanıcısına yanıt
    Bence bluray'ini bekleyin ve mümkünse 3d olarak izleyin
  • Arkadaşlar 16 Şubatta Amazon.co.uk'den Godfather serisini aldım ve şu an PTT'de diye belirtiyor DHL, acaba ptt'nin sitesinden nasıl takip edebilirim, yurt içi kısmını denedim yurt dışı kısmını denedim sonuç çıkmadı. Acaba haftasonuna denk geldiği için falan mı işlemediler daha ama otomatik işlenmiyor mu barkod okuyucularla bunlar :/
  • Gravity Metal kutu tek disk bildiğim kadarı ile sadece 3d.Diger çıkan Dr da 69 a satılan 2 diskli versiyon hem 2d ve hem 3d versiyonu bulunmakta.
  • bahadir1972 B kullanıcısına yanıt
    Disk sayısı konusunda arkadaşları yanıltmak istemem, kutunun üstünde 3D Bluray + Bluray yazıyordu. Belki tek diskte hem 3D hem 2D versiyonu mevcuttur.
  • Transformers 3 filmim satılık ve takaslıktır arkadaşlar,teklifleri pmden iletebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

arkadaslar bazi yerlerde kadikoy gibi hard diski goturuyorsmussunuz ve belirli ucret karsiligi bluray filmle dolduruyorlarmis
    sorularim:
    1-bunu yapan var mi ve mumnun mu
    2-disc ten izlemek kalite icin daha mi iyi
    3-aldiginiz bluray disc leri kopyalayabiliyor musunuz
    4-tv de direk izlemek ile bir media uzerinden veya bluray okuyucu bir cihazdan izlemek daha mi verimli
    cevaplayabilirseniz sevinirim

1-bende 6tb hdd var ve ful film dolu. Ama raftan mavi kutuyu alıp içinden film çıkarıp takmak paha biçilemez harddiskteki filmlerin çoğu orjinal bluray olarak mevcut
    2-hem görüntü hem ses tabii ki orjinal disk gibi olmuyor
    3-bildiğim kadarıyla kopyalanmıyor
    4-tv kendi görevini yapsın bence, görüntüyü aktarsın sadece. Filmi okumak da player'a kalsın

Şaka maka saydım şimdi tam 127 adet orjinal filmim olmuş. Daha da bu ay satışa çıkacak yeni filmleri takip ediyorum thor 2 gibi

Biraz yanlış vyada eksik bilgilendirme yapmış basis35 arkadaşımız :P. Ben kısaca özetleyeyim;

Kadıköy gibi yerlerden alacağınız blu-ray filmler sıkıştırılmış BD-25 formatında olur. Bu yüzden görüntü ve ses tabii ki orjinal gibi olmaz. Tavsiye etmem yani.

1. Kadıköy gibi yerlerden dolum yaptıranlar olup memnun olanlarda var fakat onlar gerçek orjinal blu-ray görmemiş kişiler diye tahmin ediyorum :).
    2. Disk yada HDD'den izlemek arasında fark yoktur. Eğer ki ikiside birebir orjinal ise.
    3. Satın aldığınız tüm orjinal blu-ray diskleri birebir kayıpsız hard diskinize kopyalabilirsiniz. Bknz: SlySoft firması.
    4. Filmi ve sesi işleyen işlemci her zaman önemlidir. Bu yüzden alabileceğinizi en iyi Playerı almanız sizin yararınıza olacaktır. Media Player üzerinden yada blu-ray okuyucu izle izlemek daha iyidir tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydindril -- 23 Şubat 2014; 20:22:28 >
  • Aydindril kullanıcısına yanıt
    Ps3 iyi okur mu diski

• quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Ps3 iyi okur mu diski

okur sorun olmaz . ama harici iyi bir blu-ray player her zaman daha iyi görüntü verir.

Örnek; Oppo BDP-105, Pioneer LX-55 gibi...
  • Daha önce 3D olarak izlediğim Great Gatsby filmini bugun 2D olarak tekrar izledim. Film icin iyi emek verilmiş cidden. Partiler, kostümler harika. izlemenizi öneririm. Duygusal aşk filmlerinden hoşlanmayanlar beğenmeyebilir.

• Logitech hangi kumandayı önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Daha önce 3D olarak izlediğim Great Gatsby filmini bugun 2D olarak tekrar izledim. Film icin iyi emek verilmiş cidden. Partiler, kostümler harika. izlemenizi öneririm. Duygusal aşk filmlerinden hoşlanmayanlar beğenmeyebilir.

Kesinlikle katılıyorum.Hem 3D hem de 2D olarak gerçekten çok güzel bir film.İnsanı hiç yormadan izletiyor.Di Caprio gerçekten şu son 10 yılda çevrilen her filminde çıtayı yükseltiyor.Öncesi de var tabi ama her filmi bence izlemeye değer ;
    Para Avcisi 2013
    Muhtesem Gatsby 2012
    Zincirsiz 2011
    J. Edgar 2010
    Baslangiç 2010
    Zindan Adasi 2008
    Revolutionary Road 2008
    Body Of Lies 2006
    Kanli elmas 2006
    Departed 2004
    Aviator 2002
    Sıkıysa Yakal 2002
    New York Ceteleri 2002

...
  • Filmin 2D sini 3D sinden daha başarılı buldum. Her ne kadar renkler gayet hoş ve canlı olsa da pop out olayı hiç yoktu.
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz.Bir iki dans sahnesi dışında pop out yoktu.3D yi sinemada seyrettiğim için biraz daha etkili gelse de blu-ray den izleyince renkler ve detaylar daha net ortaya çıktı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Toph Bei Fong

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bahadir1972

Aşkolsun bizim fiyatlar uygun değilmi :)

Ayıpsın. Sen zaten favori oldun.Zaten siteden bazı arkadaşlar da satıyor onlardan alıyorum dedim

Ben her zaman Ps3'ten izliyorum blu-ray filmleri. İsterseniz kumandası da satılıyor

Ama dualshock ile de gayet rahat. Hiçbir sorun çıkmıyor

fiyatı ne kumandanın. Gerçi ev kumanda tarlasına döndü benim. Resimdekine 3-4 tane daha ilave oldu. Bu eski resim

hocam ne yaptın.

bir tane öğrenen kumanda alsaydın .. O kadar kumanda ile uğraşılırmı ?
  • 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.