Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1032. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hateful Eight filmi 168 dakika değil mi normalde ? Ama bizde çıkan bluray versiyon 117 dakika yazıyormuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Hateful Eight filmi 168 dakika değil mi normalde ? Ama bizde çıkan bluray versiyon 117 dakika yazıyormuş?

Coverda yazan hatalı. Şimdi tekrar baktım diski takip. 168 dk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay ben o cover'ı hazırlayanın.. Zaten ne tasarım var ne görsellik yazılar silik..
  • film koleksiyoncularına müjde. Yeni Film şirketinin dağıtımında bulunan Disney-Marvel blu-ray filmlerindeki türkçe dil ve altyazı eksikliği, (son dakika değişikliği ya da firmanın uygulayacağı politikalar vs. gibi sıkıntılar olmaz ise) yeni çıkacak ürünlerde giderilecek gibi gözüküyor. şimdiden hayırlı olması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasakanagram

film koleksiyoncularına müjde. Yeni Film şirketinin dağıtımında bulunan Disney-Marvel blu-ray filmlerindeki türkçe dil ve altyazı eksikliği, (son dakika değişikliği ya da firmanın uygulayacağı politikalar vs. gibi sıkıntılar olmaz ise) yeni çıkacak ürünlerde giderilecek gibi gözüküyor. şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

Daha bugün Guardian of the Galaxy'de Türkçe destek olmadığını okudum. Hiç sanmıyorum maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Routine

quote:

film koleksiyoncularına müjde. Yeni Film şirketinin dağıtımında bulunan Disney-Marvel blu-ray filmlerindeki türkçe dil ve altyazı eksikliği, (son dakika değişikliği ya da firmanın uygulayacağı politikalar vs. gibi sıkıntılar olmaz ise) yeni çıkacak ürünlerde giderilecek gibi gözüküyor. şimdiden hayırlı olması dileğiyle.

Daha bugün Guardian of the Galaxy'de Türkçe destek olmadığını okudum. Hiç sanmıyorum maalesef.

D&R sitesinde türkçe dublaj ve altyazı var görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoktorS23

quote:

quote:

Facebook'ta Ali abi (reset) kesinlikle Türkçe olmadığını, sitenin yanlış yazdığını söyledi.

Umarım sizin dediğiniz doğru çıkar ama D&R çok da bilgi kaynağı olabilecek bir site değil maalesef.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DoktorS23

quote:

quote:

Facebook'ta Ali abi (reset) kesinlikle Türkçe olmadığını, sitenin yanlış yazdığını söyledi.

Umarım sizin dediğiniz doğru çıkar ama D&R çok da bilgi kaynağı olabilecek bir site değil maalesef.

Ben de sevinmiştim, yazık oldu.
  • Ben yeni filmle de ali abiylede konuştum , yakın gelecek için türkçe destekle ilgili bir gelişme yok dediler 1 ay kadar önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

Filmi izlemedim ama elimdeki Amazondan hasarlı gelmiş setle takas imkanı olunca aldım. Akşama izleyeyim

• Get Out filmi bazı yerlerde daha çıkmamış , sanırım ileride bizde çıkacak ?

• Arkadaşlar Argo filmi Extended olarak 4k olanında Türkçe altyazı varmış sanırım ? Bu konuda net bilgi nasıl öğrenirim ? Ben dvd olarak film var ama uzun versiyonu varmış filmin uzun versiyonu olmayınca elde tutmanın anlamı da yok benim kriterlerime göre :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Get Out filmi bazı yerlerde daha çıkmamış , sanırım ileride bizde çıkacak ?

DVD olarak çıktı bizde, bundan sonra bluray olarak çıkacağını düşünmek iyimserlik olur bence.

• Bazı filmler sonradan da olsa BLURAY çıkıyor o yuzden yazdım

• Arkadaşlar Guardians of Galaxy 2 filminde Reset(Ali bey)Blu-ray da Tr Dublaj ve Altyazı yok demiş, ama D&R sitesinde Dvd dublaj Ve altyazı var Blu-ray da ise sadece altyazı var dublaj yok demiş?Konu hakkında bilgisi olan var mı yoksa D&R gene bizimi yiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sportsx90 -- 23 Ağustos 2017; 19:49:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sportsx90

Arkadaşlar Guardians of Galaxy 2 filminde Reset(Ali bey)Blu-ray da Tr Dublaj ve Altyazı yok demiş, ama D&R sitesinde Dvd dublaj Ve altyazı var Blu-ray da ise sadece altyazı var dublaj yok demiş?Konu hakkında bilgisi olan var mı yoksa D&R gene bizimi yiyor

Ali abi yok diyorsa yoktur bence. Sürekli firmalarla iletişim halinde olduğundan birinci elden bilgi sahibi oluyor. D&R sablonu direk kopyala yapıştır yaparak eklemistir belki aciklamaya.

• interstellar bluray satan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

http://www.dr.com.tr/Film/Fast-And-Furious-8-4K-Hizli-ve-Ofkeli-8-4K/Yabanci-Sinema/Macera-Aksiyon/urunno=0001716941001

Hey maşallah bir filme 91 tl veren babayiğitleri görmek istiyorum

4K nın canı CEHENNEME

Çok gereksiz ; )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanalpazar kullanan var mı arkadaşlar ? niye geç yatırıyor paraları ?
  • 
Sayfa: önceki 10301031103210331034
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.