Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1034. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.820
Cevap
123
Favori
960.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu hafta aldıklarım.

İyi Bayramlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açlık oyunları ilk filmini nerden buldun :) Zamanında az aramadım sonra bi sitede birii bluray player satıyordu yanındada filmler :) içinde de o film vardı dedim sat bana filmi fiyatı önemli değil :) Oda önemli değil playeri sattım adam film istemezse sana gönderirim dedi. Sağolsun bedava yolladı Ama son film türkçe gelmeyince buraya seti tamamlayamadım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Açlık oyunları ilk filmini nerden buldun :) Zamanında az aramadım sonra bi sitede birii bluray player satıyordu yanındada filmler :) içinde de o film vardı dedim sat bana filmi fiyatı önemli değil :) Oda önemli değil playeri sattım adam film istemezse sana gönderirim dedi. Sağolsun bedava yolladı Ama son film türkçe gelmeyince buraya seti tamamlayamadım :S

Ne iyi adammış. Seti tamamlayamayacak olsak bile cikanlari alalım. Elimde KungFu Panda 3 vardı fazladan, takas ettim onunla.

• Sorma hocam o an yaşadığım sevinci bilemezsin Sonra merakla son filmi beklerken gelmeyeceğini duymak çok fena yaptı. Aynı hissi John Wick 2 dede yaşadım buna daha da üzüldüm.
  • reset ten 2 film aldım n11 üzerinden biri kırık geldi kendisine nasıl ulaşabilirim yardım eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook üzerinden reset dağıtım diye sayfası var ulaşabilirsiniz veya sahibinin ismi derviş ali özmat tır yine facebook üzerinden ulaşabilirsiniz veya n11 den mesaj atabilirsiniz hiçbirisini yapamazsanız kendisini yakından tanırım bana özelden mesaj atın ben kendisine iletirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wonder Woman çıksa da bir an evvel almasak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atısem

arkadaşlar bir blog buldum süper film önerileri var bi bakın benden tavsiye

https://filmdizihepsi.blogspot.com.tr/

En iyi bilim kurgu film önerilerinde ilk sıraya Bruce Willis in 'Looper' ını koymuş ya... Diğer önerilere bakmadım artık.
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    ben de baktım pek süper bir blog değildi demek böyle düşünen bir tek ben değilim
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    onlar iyiden kötüye sıralama deil sadece numarandırmak için öyle
  • Baywatch bizde çıkıyor da normal versyion olarak çıkıyormuş ?

• Arkadaşlar Guardians of Galaxy 2 Blurayi inceleyebilen oldu mu? Türkçe altyazı var mı yok mu netleşti mi acaba?
  • Arkadaşlar merhaba, boş bluray kutusu almam lazım. Standart olanlar kaç milimetre bir de hangi marka kaliteli ve düzgün olur acaba ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • The Hangover Part II 20TL
    Black Swan (2 Disk) 40TL
    Happy Feet 20TL
    Wolverine (2D+3D)(2D'de Türkçe seçenek yoktur.) 25TL
    The History of the World Part I 35TL
    Secret Window 35TL
    Skyfall 25TL
    Indiana Jones 4 (2 Disk) 30TL
    The Siege 60TL
    East of Eden 45TL
    Narnia:Prens Kaspiyan 55TL
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
  • Evet arkadaşlar.

Yavaş yavaş bu iş bitiyor gibi.Son 1-2 ayda D&R mağazalarına girdiğimde hiç film bölgesine bakmadığımı , merak etmediğimi farkettim.Zaten rafları da iyice azaltılar ? Alan yok madem kampanya yap bari Yeni çıkan filmler az baskılar kötü.İnsan bakmıyor bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Evet arkadaşlar.

Yavaş yavaş bu iş bitiyor gibi.Son 1-2 ayda D&R mağazalarına girdiğimde hiç film bölgesine bakmadığımı , merak etmediğimi farkettim.Zaten rafları da iyice azaltılar ? Alan yok madem kampanya yap bari Yeni çıkan filmler az baskılar kötü.İnsan bakmıyor bile.

valla dun dr korupark bursa magzasina girdim hiç bluray yoktu kaldırmıslar artık sanırım
    ya yurt dısı yada torrent yapıcaz artık böyle giderse yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

quote:

Evet arkadaşlar.

valla dun dr korupark bursa magzasina girdim hiç bluray yoktu kaldırmıslar artık sanırım
    ya yurt dısı yada torrent yapıcaz artık böyle giderse yazık

Orada olmaması doğal, İstanbul da bile 4-5 mağaza gezdim çok azalmıştı.Büyük yerler böyle ise..
  • http://bluedvd.pl/wonder-woman-steelbook-blu-ray-3d-blu-ray.html

Umarım burada da çıkar.150-170 lira çok çünkü.

• quote:

http://bluedvd.pl/wonder-woman-steelbook-blu-ray-3d-blu-ray.html

Umarım burada da çıkar.150-170 lira çok çünkü.

En hakin zamanda gelecek steelbook Wonder Woman yazılmıştı facebookta. Onceki filmlerde de geldiğine göre bu da gelir bence.

• Gelsin..
    Ama bu cover olmazsa gelmesine gerek yok

• 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.