Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.935
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Airpods pronun kagit ustu ses degerleri muhtesem ....

• themacir kullanıcısına yanıt
    Anladım bir incelemeye baktım da h1 ve 3se modeliyle karşılaştırmışlar. Şarj dışında diğer özellikleri daha geri kalıyor diğer kulaklıklara göre. Bana sabahtan akşama 7-8 saat yetse yeter aslında 15 saatlik şarja çok gerek var mı bilmiyorum. Kutuya takınca zaten şarja girecek tam bitiremem pilini gibi geliyor. Şu an acil ihtiyacım da olmadığından fiyat çok geldi biraz. Peki daha ucuza şarjı uzun giden bir model var mıdır? Böyle 100-150 TL civarı filan hatta daha ucuz bile olabilir. 5 saat üstü gitse yeterli aslında benim için.
  • Lithium kullanıcısına yanıt

Alien Secret QCC010 de olabilir o halde.

• Merhabalar üst düzey bpmli müzikler dinleyen biriyim (120-210 bpm ) su ana kadar beats solo 2 life Q10 JBL 450bt gibi orta seviye kulaklıklar kullandım aslında sony için 2500 lira konusu vardı gördüm ama şöyle aynı güzelliği verecek 1000-1500 liralık bir şey arıyorum kulaküstü olursa sevinirim. Ne önerirsiniz acaba ?
    Diğer sorum da şu: yurt dışından o Sony x4 olanını getirir isem ne kadara mal olur? Simdiden teşekkür ederim herkese.
  • Arkadaşlar merhaba, ben TaoTronics TT-BH067 Mıknatıslı Bluetooth bu cihazdan aldım. Bugün HB den teslim aldım, telefona bağladım ama sadece sağ kulaklıktan ses geliyor. Telefonum redmi note 8.

https://www.hepsiburada.com/taotronics-tt-bh067-miknatisli-bluetooth-kulaklik-ipx5-20-saat-muzik-cift-telefon-destegi-pm-HB00000XKZ8X

Ses ayarlarına gittiğimde sol kulaklığa çekince ses hiç yok, ortada durunca sadece sağdan ses geliyor.

Var mı bu tarz bir sorun yaşayan veya çözüm önerisi olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Arkadaşlar merhaba, ben TaoTronics TT-BH067 Mıknatıslı Bluetooth bu cihazdan aldım. Bugün HB den teslim aldım, telefona bağladım ama sadece sağ kulaklıktan ses geliyor. Telefonum redmi note 8.

https://www.hepsiburada.com/taotronics-tt-bh067-miknatisli-bluetooth-kulaklik-ipx5-20-saat-muzik-cift-telefon-destegi-pm-HB00000XKZ8X

Ses ayarlarına gittiğimde sol kulaklığa çekince ses hiç yok, ortada durunca sadece sağdan ses geliyor.

Var mı bu tarz bir sorun yaşayan veya çözüm önerisi olan ?

Hard reset deneyin, olmazsa değişim isteyin arızalı çıkmıştır. Taotronics biraz şans işi bana kalırsa. Sonuçta kulaklık 10 dolar, f/p açısından en iyi markalardan olsa da, kolay bozulabiliyor bu fiyat bandında.

• Online toplantılar için libery 53 önerilmiş fakat windowsta bağlantı sorunu yaşandığını okudum çokça. Çözüldü mü acaba o problem?

• Arkadaşlar merhaba. uzun araştırmalar sonucunda haylou t19 modelini aldım. Çokta memnun kaldım. 2 haftadır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek sorun kulaklığı bilgisayara bağlayamadım. O da sanırım bilgisisayar eski olduğundan(4.0 bluetooth sürümü var) harici bir bluetooth adaptör gerekiyormuş. Bu konu da yardımcı olabilecek var mı? ya da başka bir çözüm önerisi olan

• Tt 53 pro'yu bilgisayara baglayamayan ya da sorunsuz bağlayan var mi tecrübelerinizi merak ediyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkmazharun -- 16 Mart 2021; 0:18:11 >
  • silici4190 kullanıcısına yanıt

soundpeats kullanıyorum. bluetooth versiyon 5.2 laptopum 2010 ya da 2011 alınma. tam hatırlayamıyorum ama büyük ihtimal 2010 olması lazım. şimdi baktım bluetooth 4 2010 yılınca çıkmış. benim laptop bluetooth 3 bile olabilir yani belki. ve kulaklığı sorunsuzca bağlıyorum. yani seninki de versiyon değil de başla birşey ile alakalı olabilir. versiyon ile alakalı olsa, yeni çıkan bir aksesuar kendinden önce çıkan hiçbir cihaza bağlanamazdı

• merhaba qcy t 7 ayrı ayrı 2 telefonda kullanılabiliyor muyuz ?

silikonsuz olup kulak içine sığan kulaklık modeli var mı ?

silikonsuz olanlar hep çubuk uçlu oluyor maalesef

• KZ S2 tiz ve mid ağırlıklı bir kulaklık, bu sebeple vokaller ve enstrümanlar daha net muhtemelen. Ayrıca çift sürücülü olması da sesleri ayırmada avantaj sağlıyor. X3 bas ağırlıklı bir kulaklık, bu da tiz ve midlerin geri planda kalmasına yol açıyor. Yine de burn-in süresi (40 saat) sonrasında tekrar değerlendirmeniz düşüncelerinizi değiştirebilir.
  • darkcald kullanıcısına yanıt
    Silikonsuz kulaklıkların çubuklu olmasının sebebi cubuğun kanca görevi görerek kulaklığın kulakta kalmasını sağlamasıdır. Silikonlu olanlar zaten silikon ile kulak kanalına sikiştırıldığı için ekstradan çubuğa ihtiyaç yok. Silikonsuzlarda benim bildiğim tek radikal örnek Samsung Galaxy Buds Live. Bütçeniz elveriyorsa deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

burn in falan hikaye, o arada geçen süre kulaklığın sesine alışma sürecin..

• t19 u iade edicem yerine tao 53 pro mantıklımı pişman edermi 207 lira. yada şu daha iyi diyebileceğiniz bi ürün bu fiyatlarda müzik dinlemek için🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Anker Soundcore Life Q30
    ile
    Sennheiser HD 458BT

Arasından hangisi alınır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Merhaba

Anker Soundcore Life Q30
    ile
    Sennheiser HD 458BT

Arasından hangisi alınır?

ben aliexpress den q30 u 500 TL ye almıştım 1 ay önce falan şu an yükselmiş ama indirime girer yine bas seviyosan tavsiye ederim sennheiser in yarı fiyatına denk geliyor

• nuada kullanıcısına yanıt

Ali de fiyat 100 doları geçmiş durumda. 750 TL desek en az 50 TL gibi de vergi çıkar. Oldu 800 TL. Hem garanti dışı hem de haftalarca bekle. İadesi problem vs. Amazon. com. tr den almak en mantıklı.

İlk kez bu tarz ve bu fiyat bandında bir kulaklık alacağım.

Sennheiser bir marka. İsmi cismi var.

Anker, o kadar popüler mi bilemiyorum.

Sennheiser 1000TL gibi. Anker de 840 TL gibi.

Arada kaldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    T19u neden iade ediyorsunuz, o fiyat seviyesindeki iyi kulaklıklardan biridir.
  • themacir kullanıcısına yanıt
    evet memnundum ama bozuldu hocam ,yerine tao53 pro aldım az önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.