Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.938
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• themacir kullanıcısına yanıt
    hocam öyle kaygan kulaklık yapmışlarki kutusuna takarken bile düşüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: themacir

Haylou T15, 1more Omthing veya Oppo Realme Buds Q olabilir.

https://www.hepsiburada.com/oppo-realme-buds-q-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-yurt-disindan-p-HBV000019EBN4?magaza=AUVCamera&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.18.9 bahsettigin kulaklık bu mu bazi yerlerde 200 bazı burda 139 tl ayni kulaklik mi acaba eger hepsi buradaki oppo realme buds Q ise direk siparis vereyim????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sevemem1985 S kullanıcısına yanıt
    Soundliberty 94 kullaniyorum amerikadan almıştım çok memnunum active noise da fena değil
  • 500TL'ye kadar kulak içi bluetooth kulaklık önerisi verebilir misiniz?

Aynı anda birden fazla cihaza bağlanma özelliği ve kaliteli mikrofonu olursa daha iyi olur.

Öneriniz varsa fiyatı yukarı çekebilirim.

Eşim ve kendim için 2 adet alacağım. Yurt içinde yoksa yurt dışından da sipariş verebilirim.

Yardımcı olursanız sevinirim çünkü hiç anladığım bir konu değil.

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

https://www.hepsiburada.com/oppo-realme-buds-q-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-yurt-disindan-p-HBV000019EBN4?magaza=AUVCamera&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.18.9 bahsettigin kulaklık bu mu bazi yerlerde 200 bazı burda 139 tl ayni kulaklik mi acaba eger hepsi buradaki oppo realme buds Q ise direk siparis vereyim????

Alıntıları Göster

55 tl kargo + gumruk vergisi varmis pff

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• metin10oktay M kullanıcısına yanıt

hocam tam kulaga giren model ... ben silikonlu kullanamıyorum normalde . ole 5-10 liralık aldıgım kulaklıkların silikonları kulagıma girmiyor..bende cok zorlamıyorum ...normal düz silikonsuz yuvarlak kulaklıklar kullanırım hep..

buna alısabilirmiyim bilmiyorum o yuzden...

birde kulaklıga parmakla dokununca ses durdurma vs varmı bunda da :))

• komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Aynen, TRden almak daha mantıklı
  • Tendürek T kullanıcısına yanıt
    Anker Life A2 veya Edifier NB2 olabilir AEden ama ikisinde de birden fazla cihaza bağlanma özelliği yok.
  • Şöyle şarjı 5 saatin üstünde giden ucuz bir model var mı? Kutudaki şarjdan değil kulaklığın içindeki şarjdan bahsediyorum. Hatta 8-10 saat olursa daha iyi olur. Gına geldi 2-3 saatte bir kutuya takmaktan. Fiyat olarak 200-300 tl veririm maksimum.
  • Lithium kullanıcısına yanıt

Tronsmart Spunky Beat olabilir.

• arkadaslar silikon uçlara kolay alısabildiniz mi ? ben silikonlu uç denedim ama alısamadım sanki... silikonlu uc almasammı diyorum

• sevemem1985 S kullanıcısına yanıt

silikonlu silikonsuz yazın yutuba, Enes özen kanalından videosunu izleyin. Belki fikir verebilir.

• Aeden soundpeats true air 2 modeli aldım vergisi 23 TL gözüküyor pttnin sisteminde. Bide anker q30 aldım onun 19tl çıktı vergisi 😬 ikisinide yarın alıcam alacak arkadaşlar bilsin
    Baktım şimdi 7 saat gidiyormuş şarjı galiba bana bir ara da anker life dots 2 önermişlerdi de şimdi pahalanmış galiba. Hangisi daha iyidir? Başka model öneriniz varsa bakayım.
    Elinizde halihazırda kulaklık olduğuna göre zamanınız vardır. AEden Soundpeats Sonic takip edin. 350 liranın altında denk getirebilirseniz alabilirsiniz.

Baktım şimdi, coin ve indirim kodu ile 332ye geliyor. Makul bir fiyat bence.

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themacir -- 14 Mart 2021; 13:45:54 >
    Şuan vergi hariç 367 ye geliyor kuponla. Kulaklıktaki şarjı 15 saat gidiyor diyor gerçek mi? Kusuru, sıkıntısı filan var mı? Bir de garantisi filan olmuyor değil mi bunların?
  • Arkadaşlar apple airpods2 kalitesine en yakın kulaklık hangisi şuanda?
  • Arkadaslar sizce bu testler ne kadar dogru bass diye adlandirilan anker q30 3.9 q20 4.5 digerlerinden geride kalmisss...pasif gurultu engelleme bakimindan ankerlee 4.7 digerlerinden ustun...ankerde midler kabul edilebilir duzeyde.tizler 7.0 ile kabul edilebilir duzeyde... ( sonylee 7.7) frekans araligi yani bant genisliginde ise biraz geride oldugu goruluyor...aralarinda en iyi deger sony1000xm3 .... ben kagit ustunde inceledim arladaslar yorumlarinizi bekliyorum

TRY 390.82 55%OFF | Soundpeats Sonic Wireless Earphones Bluetooth 5.2 QCC3040 Chipset APTX-adaptive CVC 8.0 Noise Reduction Earbuds 45H Play time
    https://tr.aliexpress.com/item/1005002079250349.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60041345114&aff_fcid=5b329a9190244b348ebea6a9ad8c80c2-1615720458046-02127-_vsJUOJ&tt=MG&aff_fsk=_vsJUOJ&aff_platform=default&sk=_vsJUOJ&aff_trace_key=5b329a9190244b348ebea6a9ad8c80c2-1615720458046-02127-_vsJUOJ&shareId=60041345114&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=60b768e35b744f818c5bc687cb4c1b6b

Bu linkten bakın. Reklam yapıla sure kadar olmasa da 10 saat gideceğini düşünüyorum şarjın. YTdeki incelemelere de bakın isterseniz. Garanti yok ama geldiğinde bozuk olduğunu görüp dispute açarsanız ödemenin bir kısmı veya tamamını alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.