Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon.com dan hem taotronics soundliberty 94 hemde soundliberty 88 aldım 88 i kutusunu açmadım satmayı düşünüyorum kar etmeme gerek yok. Aynı Vergiyi ödeyeceğim için 2 tane almıştım. Almayı düşünen arkadaşlar. Mesaj atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin10oktay -- 1 Şubat 2021; 19:28:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckobat_78

TaoTronics SoundLiberty 92 Hi-Fi Stereo Şarj Kılıflı IPX8 Fiyatı (hepsiburada.com)

Amazon yorumlarına baktım övmüşlerde övmüşler biraz alma isteği canlandı içimde kulak içi istemiyorum bu sefer onun için mantıklı olur mu? Var mı bu tarz önerisi olan bu daha önsiparişte kullanan yoktur diye düşünüyorum. Spor ve günlük kullanım için düşünüyorum.

Kulak içi olarakta şu dikkatimi çekti: Anker SoundCore Life Dot 2 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık - IPX5 Fiyatı (hepsiburada.com)

53 pro ile pek fark göremedim bunun.

53 pro yurtdışında 35 dolar, türkiye ile aynı fiyat. taotronics ürünleri çok güzel, ama benim ilk aldığım liberty 79 hemen bozuldu. sesi çok iyidi

edit: 13mm varmış. Baya iyi ses verir bu, 53deki en büyük şikayet sesin az olmasıydı. Alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 30 Ocak 2021; 23:42:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

53 pro ile pek fark göremedim bunun.

53 pro yurtdışında 35 dolar, türkiye ile aynı fiyat. taotronics ürünleri çok güzel, ama benim ilk aldığım liberty 79 hemen bozuldu. sesi çok iyidi

edit: 13mm varmış. Baya iyi ses verir bu, 53deki en büyük şikayet sesin az olmasıydı. Alabilirim

Alıntıları Göster

Hocam bende yorum gelmesini bekleyip alabilirim. Özellikle tasarımı sporda vs sıkıntı olur mu? Onu biraz yorumlasınlar bende bir tane alırım bu fiyatlara iyi gibi.

• quote:

Hocam bende yorum gelmesini bekleyip alabilirim. Özellikle tasarımı sporda vs sıkıntı olur mu? Onu biraz yorumlasınlar bende bir tane alırım bu fiyatlara iyi gibi.

Alıntıları Göster

Hocam uzunca bi araştırma yaptım.

Şurda bizim youtubır(!)ların yapamıcağı bir inceleme var. Baya profesyonel, bilimsel olarak.

https://www.rtings.com/headphones/reviews/taotronics/soundliberty-92-truly-wireless#:~:text=The%20TaoTronics%20SoundLiberty%2092%20are%20good%20for%20sports%20and%20fitness,caught%20during%20your%20workout%2C%20either.

Ben bundan önce Soundliberty 79 kullanıyordum. O da 300-350 TL bandında, çokta memnundum. Ancak bozulduğu için servise gönderdim tamirini yapamadılar ve iade oldu.

Yine aynı siteden 79 incelemesi ile kıyasladım, 92 modeli baya vasat görünüyor özellikle izolasyon - bass - mid ve ses yüksekliği konusunda. Eğer durum böyleyse almam. Adamların 5 ay önce çektiği incelemeler var bizim ülkede daha gelmemiş kulaklık ilginç. Sanırım vazgeçeceğim.

Verdiğim linkte alt kısımlara inerek verileri inceleyin derim.

• Hocam şimdi bende inceledim attığınız linki baya ortalama altı bir şey gibi duruyor. Diğer attığım anker mesela baya iyi puanlar almış. Benimde heyecanım kaçtı açıkcası kulak içi olmayan uygun fiyatlı ne olabilir biraz daha araştırayım. Kulak içinde Realme Buds Q fena görünmedi. Ama bu alışveriş sitelerindeki yorumlar çok gaza getiriyor insanı ama hiç güven vermiyor. Attığınız siteyi daha öncede görmüştüm ama aklımdan çıkmış ki testleri vs daha detaylandırmışlar oradan da incelerim artık.

• quote:

Hocam şimdi bende inceledim attığınız linki baya ortalama altı bir şey gibi duruyor. Diğer attığım anker mesela baya iyi puanlar almış. Benimde heyecanım kaçtı açıkcası kulak içi olmayan uygun fiyatlı ne olabilir biraz daha araştırayım. Kulak içinde Realme Buds Q fena görünmedi. Ama bu alışveriş sitelerindeki yorumlar çok gaza getiriyor insanı ama hiç güven vermiyor. Attığınız siteyi daha öncede görmüştüm ama aklımdan çıkmış ki testleri vs daha detaylandırmışlar oradan da incelerim artık.

Hocam ben alışveriş sitelerinin ve türk youtuberların (Enes bey hariç, o sponsorluk almıyor) shiftdelete, hardware.. vs. kanalların öve öve bitiremediği kulaklıkları referans almıyorum. Bağımsız sitelerde incelemekte fayda var. Ben buna istinaden 79 modelini almıştım, 300 tllik kulaklık üst segment ayarında perfomans veriyordu. Realme modeline de bakayım nasılmış. Omthing airfree de çok güzel görünüyor fiyatına göre. Ama 79 stoklara girse de sipariş geçsem diyorum şuan.

50 dolar bandında en iyisi Fiil T1X görünüyor ama türkiyede satışı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 31 Ocak 2021; 2:30:21 >

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

Bende öyle bir ürün arıyorum kaliteyi çok düşürerek ucuz olan bir ürün değil. QCY T1 almıştım zamanın sürekli kopar cihazdan ayırırsın bağlanmaz birbirinden ayrılır bağlanmaz vs. Gerçekten iş görecek ortalama bir şey almak lazım araştıralım biraz daha 400-500 de vermek istemiyorum çok abartılı kullanmıyorum. Fiil cc2 incelemesini izlemiştim bugün tasarım falanda güzeldi ama onlarda yurtdışından almak lazım. Youtube kanalları genelde işi ücretli tanıtıma çevirmiş çünkü bir inceleme kanalı bir ürünü o kadar övemez.

• pckobat_78 kullanıcısına yanıt

ben de kulak içi olmayan kulaklık arıyorum. bir türlü istediğimi bulamadım 200-300 fiyat aralığında.

• SOUNDPEATS TrueAir2 bu kulaklık yurt dışında 36 dolar artı vergi fiyatı var,

Qualcomm QCC3040 çip ve Bluetooth 5.2 teknolojisi kullanıyor İçinde 14.2mm biyo-bileşik diyafram sürücüsü ve aptX codec cVc 8.0 gibi özellikleri var biraz inceledim bu fiyata rakipsiz gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

SOUNDPEATS TrueAir2 bu kulaklık yurt dışında 36 dolar artı vergi fiyatı var,

Qualcomm QCC3040 çip ve Bluetooth 5.2 teknolojisi kullanıyor İçinde 14.2mm biyo-bileşik diyafram sürücüsü ve aptX codec cVc 8.0 gibi özellikleri var biraz inceledim bu fiyata rakipsiz gibi

Türkiyede satışı olması lazım bu tarz ürünlerin

O da iyi puanlama almış, ancak bu kadar hassas ve tam oturtulmamış teknolojide kesinlikle garanti lazım

2 kulaklık bozulup iade etmiş biri olarak söylüyorum, kardeşimde airpodsu da servise gönderdi ve yenisini aldı.

• SOUNDPEATS TrueAir2

Türkiye fiyatı 529tl

yurtdışı 36 dolar+vergi

nerdeyse yarı fiyatına geliyor

• rosmisal kullanıcısına yanıt

Bu soundpeats'in en iyi kulaklığı hangisi silikonlu modellerde.

banggooddan kargo ve vergi sigortası dahil 223 liraya aldım. garanti ve türkçe inceleme olmadan gözümü kapatıp aldım. kağıt üstünde bu özellikler ve bu fiyata oldukça iyi

• ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Tam bilmiyorum hocam sadece kulaklık araştırırken özellik ve fiyat olarak bu dikkatimi çekti
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ne zaman aldınız,yenimi?

Bende almayı düşünüyorum,banggoddan hiç alışverişim olmadı,aliexpressten alırdım hep

teşekkürler. 8 ocakta aldım. ama stokta yoktu kargo gecikti biraz. 25 ocakta verdiler. şuan stokta. benim de 2.siparişim oldu.

vergi sigortası ile ödeyeceğim vergiyi de iade alacağım. aliexpressten çok daha uygun. alacaksan buradan al. kod ile fiyat düşüyor.

• Geçen indirimde Amazon'dan Sennheiser HD 450 BT aldım, ürünle ilgili çok kısa deneyimlerimi ve kafamda oluşturan soruları paylaşmak istiyorum:

Soru 1: Ürünü Poco x3 NFC ve Iphone 11'de denedim, ikisinde de Ekolayzır ayarı yapılmamış ses kalitesi olarak beklentimin altında kalsa da Poco X3 NFC cihazında ses seviyesi ve enstrüman ayrımı anlamında daha iyiydi ve Iphone 11'de olan o boğuk ses daha az vardı, bunun sebebi olarak APTX codec'ini düşünmüştüm ancak elimdeki Tatornoics Sound Liberty 79 ürününde de AAC kullanarak 2 telefonda yine benzer bir durumla karşılaşınca arkasında yatan sebebi merak ediyorum doğrusu, yani Apple kendi ürünlerini satmak için IOS'da diğer marka kulaklıkların özellikle kötü çalışmasını sağlamıyordur sanıyorum? (Kötü niyetten söylemiyorum gerçekten merak ediyorum)

Soru 2: Kulaklığı kullanan başkası var mı? Ekolayzır ayarı yapınca bambaşka bir seviyeye çıkıyor kulaklık, sizin de deneyiminiz genel anlamda karanlık, bas odaklı bir ses tonu mu oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

banggooddan kargo ve vergi sigortası dahil 223 liraya aldım. garanti ve türkçe inceleme olmadan gözümü kapatıp aldım. kağıt üstünde bu özellikler ve bu fiyata oldukça iyi

Deneyimlerinizi bekliyoruz üstad. Aliexpressteki ilanın Türkiyeden yorumlarına baktım ürün hakkında çok şikayet var, ses çok güzel yazmışlar ama ürünün peynir gibi kısa sürede bozulduğunu belirtmişler. Hassas kullanmaya dikkat edin. Bu yüzden garanti önemli benim için, ürün bozulması durumda 3-5 dolar iade edelim diyecekler keyfim kaçıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: hueaq123

Geçen indirimde Amazon'dan Sennheiser HD 450 BT aldım, ürünle ilgili çok kısa deneyimlerimi ve kafamda oluşturan soruları paylaşmak istiyorum:

Soru 1: Ürünü Poco x3 NFC ve Iphone 11'de denedim, ikisinde de Ekolayzır ayarı yapılmamış ses kalitesi olarak beklentimin altında kalsa da Poco X3 NFC cihazında ses seviyesi ve enstrüman ayrımı anlamında daha iyiydi ve Iphone 11'de olan o boğuk ses daha az vardı, bunun sebebi olarak APTX codec'ini düşünmüştüm ancak elimdeki Tatornoics Sound Liberty 79 ürününde de AAC kullanarak 2 telefonda yine benzer bir durumla karşılaşınca arkasında yatan sebebi merak ediyorum doğrusu, yani Apple kendi ürünlerini satmak için IOS'da diğer marka kulaklıkların özellikle kötü çalışmasını sağlamıyordur sanıyorum? (Kötü niyetten söylemiyorum gerçekten merak ediyorum)

Soru 2: Kulaklığı kullanan başkası var mı? Ekolayzır ayarı yapınca bambaşka bir seviyeye çıkıyor kulaklık, sizin de deneyiminiz genel anlamda karanlık, bas odaklı bir ses tonu mu oldu?

IOS'un ACC kodeğini daha kötü işlediği bilinen bir sorun hocam. Bilerek olmadığını düşünüyorum.

• Kampec kullanıcısına yanıt

Ben tam tersi okumuştum hocam sanki AAC kodeği Android'de güvenilir değil yazıyordu birkaç sitede ama?

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.