Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.942
Cevap
493
Favori
935.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 1 Şubat 2021; 14:36:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmilk35

Eskiden aliexpress ten baseus alıyordum çokta memnundum şimdi satışı yok sanırım..

S06'dan iki tane almıştım zamanında, halen sağlamlar. Ama artık gönderim yapmıyorlar maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Benimde bu hafta tek tarafı bozuldu çok uygun ve çok kaliteli üründü hele vergi muhabbeti yokken çok iyiydi
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt

Blackcigim buradakiler gibi burjuva sinifindan zengin degilim 300 1000 tl lik kulakliklaralandir. Benim 100 tl butcem var. Ne onerirsin ?

Ocy t5 nasil a101 deki ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Selam , burjuvalik olduğunu düşünmüyorum acikcasi ben 1000 TL lik kulaklığın biraz bütçe ve birikim ile alakalı.. neyse konuya geri dönersek 100 TL ye kulaklık kaldığını düşünmüyorum 140 TL civarında xioami airdots var düşünebilirsiniz..
  • Uygun fiyata kulaklık bakanlar Anker soundcore Q10 yada vortex alip gecin, pisman olmazsiniz

• Elite 75T aldım bakalım merakla bekliyorum.

• ncdtkrts kullanıcısına yanıt
    Amazondan 1000 liraya mı aldınız?
  • TaoTronics SoundLiberty 92 Hi-Fi Stereo Şarj Kılıflı IPX8 Fiyatı (hepsiburada.com)

Amazon yorumlarına baktım övmüşlerde övmüşler biraz alma isteği canlandı içimde kulak içi istemiyorum bu sefer onun için mantıklı olur mu? Var mı bu tarz önerisi olan bu daha önsiparişte kullanan yoktur diye düşünüyorum. Spor ve günlük kullanım için düşünüyorum.

Kulak içi olarakta şu dikkatimi çekti: Anker SoundCore Life Dot 2 TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık - IPX5 Fiyatı (hepsiburada.com)

• scutie S kullanıcısına yanıt

Evet.

• Arkadaşlar 250tl ye kadar ne kulaklık önerirsiniz,oyun oynamam sadece müzik için
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    Anker soundcore vortex veya lifeq10
  • samuray_x S kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler baktım hocam dediklerinize ama bunlar kafa üstü,ben kulak içi istiyorum dışarda kullanmak için
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    Hocam kulakiçi genelde çinden güzel modeller geliyor kuponlarla falan.

Edifer ve anker var. Türkiyede genel biraz pahalı eğer dişe dokunur bir model isterseniz.

https://www.trendyol.com/qcy/t1c-cift-mikrofonlu-sarj-edilebilir-bluetooth-telefon-kulakligi-p-4064176

Şu iş görmez mi ? Yorumlar çok olumlu benim philips pro 6305 kulaklığım var. Bunu yürüyüşte ve spor yaparken kullanmak için almak istiyorum. A101 de de satılıyor.

12.2 mm sürücüsüyle bluetooth sınıfında rakibi yok.

https://www.philips.com.tr/c-p/PRO6305BK_00/6000-series-kulak-ici-mikrofonlu-kulaklik

Bende bir adet qcy marka var ara ara bağlantısı kopuyor bunun dışında kulağımda da zor duruyor.

Hangi modeli bu ürünün aynısı mı ? Birisi şöyle yazmış

Güzel bir ürün fiyatına göre gayet iyi, bassları güzel veriyor. Ben spor yaparken kullanıyorum şuana kadar düşme, terlemeden dolayı çalışmasında aksama görmedim. şar konusunda gayet iyi. telefon görüşmeleri için uygun değil.

Xiaomi airdots 40 tl daha pahalı fazla fiyat farkı yok.

Bu ürünlerde 15 gün deneyip memnun kalmasak iade etme imkanı olmuyor mu ? Elektronik ürünlerde trendyol uğraştırıyor diyorlardı.

QS1 mi?

Bu arada Baseus'un S09'unu da almıştım ama tam bir faciaydı kendisi. Ah, ah. Eskiden iyiydik, gümrüksüz falan yolumuzu bulurduk

• Ya açıkçası hatırlamıyorum uzun zaman oldu evde yatıyor öyle.evet eskiden hem kur hem vergi olayı sorun degildi şimdi bunların üstüne ekstra kargo parası çıktı aynı urunu tr den taksitle daha ucuz alabilme ihtimalin var
    Valla ses olarak kötü diyemem ama kulağımda durmuyordu sorun o. O tür kulaklıklar bana uymuyor.. ben çok bastır tizdir anlamam zaten.isimi görsün yeter
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.