Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haylou t15 almıştım önceden kardeşime çok memnun kaldığımız için 1 tane daha aldık 11.11'de n11 üzerinden,11.90tl'ye almış oldum kulaklığı.

• Uzun zamandır bluetooth kulaklık arayışındaydım, izlediğim incelemelere göre Edifier NB2 modeline karar verdim fakat Türkiye'de satışı yoktu ben de aliexpress'ten 552 tl aldım;

https://tr.aliexpress.com/item/1005001265504130.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.12fc4c4dD2AZ5T

Geldiğinde izlenimlerimi belirtirim.

• Arkadaşlar merhabalar, bir sorum olacaktı bluetooth kulaklık almak istiyorum tabi ki de uygun fiyata :). Haylou t15 serisi dikkatimi çekti 184 lira civarında sizce biraz daha fazla para verip daha iyi bir kulaklık önerir misiniz ?

• hidensa H kullanıcısına yanıt

Hocam ben de onu düşünmüştüm ama bazı yorumlarda kısa bir süre sonra arızalandığını yazmışlar. Çok güvenemedim açıkçası. Henüz almadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ambitious_man A kullanıcısına yanıt

Bende okudum hocam. Vazgeçtim almaktan. kaliteli BT kulaklık için paraya kıymak gerekiyor.

Hocam 2 aydır kullanıyorum 1 tane(kardeşime almıştım) ve gayet beğendim ben. 2 aydır hiç kutusunu şarj etmedim çünkü hala 3 ışık yanıyor. Gayet memnunum bu yönünden. Beğenince kardeşime diye kendime aldığıma ek bir tane de kardeşime tekrar satın aldım 11.11'de uyguna da geldi. Tavsiyem trendyol 100/40 kupon satan oluyor onlardan alın öyle alın ben şu an olsam 178-40-20 veya 30 ile 118 veya 108tl'ye mal edebilirsiniz ki bu da 15 dolar ya ediyor ya etmiyor. -40 100/40 kupon, 20 banka kampanyası veya 30 da tosla iadesi. 100/40 için yardımcı da olabilirim.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Şimdi de kafamı karıştırdınız hocam Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]  oyunlarda nasıl oluyor ses gecikmesi çok mu ? Müzik kalitesini beğendiniz mi? Ayrıca hocam bu benim için pek önemli değil ama mikrofonu tatmin edici mi ? Karşı tarafa ses anlaşılır bir şekilde gidiyor mu?

Oyun oynamıyorum hocam ama müzik dinliyorum sesi güzel.Mikrofonu diş fırçası tasarımına sahipler kadar iyi değil ama o da güzel diğer kulaklıklara göre genel olarak şöyle bir video atıyım ordaki videolardan bakarsanız net karar verebilirisiniz.

Aynı arayıştayım Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]  Beraber karar verip mi alsak ne yapsak, Haylou t15 için güzel yorumlar var internette. Gerçi hangi kulaklığa bakarsan bak çokkkkkkkk iyi diyen de var berbatı da var sorunlusu da var

• Çok kararszıdım ancak qualcom çipli olanlara yöneldim ve bu çipe sahip en uygun modelin GT1 PLUS olduğunu öğrendim.

2 güzel özellik var;

1 - kulaklıkların ikiside ister aynı anda sol ve sag olarak baglanabiliyor (Cihaz desteği önemli) ama sol çıkartırsan sol dan sterio, sağ ilk kaldırırsan sağdan baglı sterio oluyor.

Yani yok ilk solu kaldır sonra sagı kaldır olmadı ilk sagı yerine koy sonra solu gibi tripler yok bu modelde, Ayrıca aptx denilen 300 kbps üstünde ses iletim özelliği var. sesler çok kaliteli ve doygun geliyor.. Gerçek sterio bağlantı oluyor(Geliştirci seçeneklerden aktif etmek gerekebilir)

sabah kulaklıkları taktım servisi bekliyorum, Müzik açık, sıra Lady gaga Judas çalışyor ilk giriş soldan saga motorcuların geçisi ile başlıyor, sabah sabah noluyorlan nerden geldi bu motorcular diye arkamı dönüp bakmışlığım var bu kadar net ve gerçekçi bir sesi var.

150-160 TL CIVARINDA İYİ BİR KULAKLIK.

2-konu ise ses ve konuşma daha önce qcy t1 vardı bende sözde çift mikrofonlu model. kesinlikle telefonda görüşme yapamıyordum. ancak bu modelde kaç kere sormama ragmen karşı taraf sesin güzel gildiğini söyledi (Qualcomun yazılımsal ses iiyileştirimesi mevcut bence başarılı.

Birde kutusu mini minnacık çok küçük inanılmaz küçük. bence iyi bir şey agır yada hantal kutulu bir şey pratik değil

Son sesi çok yüksek değil yani ne oluyor kısayım şunu demezsınız son sesde, ancak ses ne kadar açarsanız açın bozulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgin_yener -- 16 Kasım 2020; 10:7:30 >

• Abi dişin güvende..

Fake geldi. Fakat gerçekten güzel kutu yapmışlar, kardeşimde orjinali olmasa ve kutularını karşılaştıramasam belki anlamazdım..

Bugün iade ettim hiç kutusuna dahi ellemeden.

Hepsiburada Tekno STOK satıcısından uzak durunuz!

:)

• Airpods 2.nesil en düsük kaça düstü bu aralar?

• efeybgl E kullanıcısına yanıt

hocam neden kutusunu ellemeden iade ettiniz ki?

size zaman kaybettirdi, yediremedi.

bi yaptırımı olması lazım ,

ben olsam kutusuna sağına soluna zarar verirdim ürünü, ki gelcek sefere birine yedirme ihtimalleri pek kalmasın ve yaptırımı olsun bu işin.

sık sık yazıyorum, HBden bi satıcıdan çok ucuza aldıgım lazımlık çatlak geldi , bişiy olabilir demiştim zaten.

PArçaladım lazımlıgı ve geriye iade gönderdim. 2 günde parası yattı.

artık kimseye yedirmeye kalkamayacak satıcı.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt

Kutuyu açarsan veya hasar verirsen ürün sahte bile olsa iade almama hakları var. THH ye verip uğraştırırlar.

Piyasaki Amazon,Hepsiburada ve yetkili servis harici satılan ürünlerin %80'i zaten sahte çoğu sahte olduğunu bile fark etmiyor ucuz aldım diye seviniyorlar

• Müzik öncelikli 200 TL civarında kulaklık arıyorum daha önceki kullandığım creative ep630. Sesi bana yeterli geliyor ve hala sağlam olmasına rağmen telefonum type c olması ve dönüştürücü kablonun çabuk arızalanması sebebi ile bluetooth istiyorum var mı öneriniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgin_yener kullanıcısına yanıt

T15 ile bunun ne farkı var hocam biliyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

Çok kararszıdım ancak qualcom çipli olanlara yöneldim ve bu çipe sahip en uygun modelin GT1 PLUS olduğunu öğrendim.

2 güzel özellik var;

1 - kulaklıkların ikiside ister aynı anda sol ve sag olarak baglanabiliyor (Cihaz desteği önemli) ama sol çıkartırsan sol dan sterio, sağ ilk kaldırırsan sağdan baglı sterio oluyor.

Yani yok ilk solu kaldır sonra sagı kaldır olmadı ilk sagı yerine koy sonra solu gibi tripler yok bu modelde, Ayrıca aptx denilen 300 kbps üstünde ses iletim özelliği var. sesler çok kaliteli ve doygun geliyor.. Gerçek sterio bağlantı oluyor(Geliştirci seçeneklerden aktif etmek gerekebilir)

sabah kulaklıkları taktım servisi bekliyorum, Müzik açık, sıra Lady gaga Judas çalışyor ilk giriş soldan saga motorcuların geçisi ile başlıyor, sabah sabah noluyorlan nerden geldi bu motorcular diye arkamı dönüp bakmışlığım var bu kadar net ve gerçekçi bir sesi var.

150-160 TL CIVARINDA İYİ BİR KULAKLIK.

2-konu ise ses ve konuşma daha önce qcy t1 vardı bende sözde çift mikrofonlu model. kesinlikle telefonda görüşme yapamıyordum. ancak bu modelde kaç kere sormama ragmen karşı taraf sesin güzel gildiğini söyledi (Qualcomun yazılımsal ses iiyileştirimesi mevcut bence başarılı.

Birde kutusu mini minnacık çok küçük inanılmaz küçük. bence iyi bir şey agır yada hantal kutulu bir şey pratik değil

Son sesi çok yüksek değil yani ne oluyor kısayım şunu demezsınız son sesde, ancak ses ne kadar açarsanız açın bozulmuyor.

Haylou GT1 Plus dan mı bahsediyorsunuz? Olumsuz yorumlar da var, kararsız kaldım

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Zarar verirsen adam işi yokuşa sürebilir sonra uğraş dur.

• Ben güvenilir diye biliyorum evet webtekno nun eğer satılmadıysa

• arkadaşlar hepsiburadadan aldığım mi airdots truewireless basic 2 1 günlük kullanımda sol kulaklık bozuldu. alırken dikkat edin. iade edeceğim yarın

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.