Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cain , silici4190 , themacir Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
3.742
Cevap
282
Favori
458.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 24 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1153
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 282
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kimbehicayy (70 mesaj) BrezilyaLigi (65 mesaj) hasanandnexus (61 mesaj) themacir (59 mesaj) hakkan (54 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1925 mesaj) Mobil (1117 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (310 mesaj) Uygulama (549 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    38 Mesaj

Aliden mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    zamazingosTr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    Teknostore güvenilir değil mi? Webteknoya ait diye biliyorum yanlışta olabilir tabi

• Binbaşı
    1340 Mesaj
    Müzik öncelikli 200 TL civarında kulaklık arıyorum daha önceki kullandığım creative ep630. Sesi bana yeterli geliyor ve hala sağlam olmasına rağmen telefonum type c olması ve dönüştürücü kablonun çabuk arızalanması sebebi ile bluetooth istiyorum var mı öneriniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj

T15 ile bunun ne farkı var hocam biliyor musunuz

|
    |
    bilgin_yener kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    479 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

Çok kararszıdım ancak qualcom çipli olanlara yöneldim ve bu çipe sahip en uygun modelin GT1 PLUS olduğunu öğrendim.

2 güzel özellik var;

1 - kulaklıkların ikiside ister aynı anda sol ve sag olarak baglanabiliyor (Cihaz desteği önemli) ama sol çıkartırsan sol dan sterio, sağ ilk kaldırırsan sağdan baglı sterio oluyor.

Yani yok ilk solu kaldır sonra sagı kaldır olmadı ilk sagı yerine koy sonra solu gibi tripler yok bu modelde, Ayrıca aptx denilen 300 kbps üstünde ses iletim özelliği var. sesler çok kaliteli ve doygun geliyor.. Gerçek sterio bağlantı oluyor(Geliştirci seçeneklerden aktif etmek gerekebilir)

sabah kulaklıkları taktım servisi bekliyorum, Müzik açık, sıra Lady gaga Judas çalışyor ilk giriş soldan saga motorcuların geçisi ile başlıyor, sabah sabah noluyorlan nerden geldi bu motorcular diye arkamı dönüp bakmışlığım var bu kadar net ve gerçekçi bir sesi var.

150-160 TL CIVARINDA İYİ BİR KULAKLIK.

2-konu ise ses ve konuşma daha önce qcy t1 vardı bende sözde çift mikrofonlu model. kesinlikle telefonda görüşme yapamıyordum. ancak bu modelde kaç kere sormama ragmen karşı taraf sesin güzel gildiğini söyledi (Qualcomun yazılımsal ses iiyileştirimesi mevcut bence başarılı.

Birde kutusu mini minnacık çok küçük inanılmaz küçük. bence iyi bir şey agır yada hantal kutulu bir şey pratik değil

Son sesi çok yüksek değil yani ne oluyor kısayım şunu demezsınız son sesde, ancak ses ne kadar açarsanız açın bozulmuyor.

Haylou GT1 Plus dan mı bahsediyorsunuz? Olumsuz yorumlar da var, kararsız kaldım

|
    |

• Binbaşı
    1582 Mesaj

Zarar verirsen adam işi yokuşa sürebilir sonra uğraş dur.

|
    |
    gimmeluck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1582 Mesaj

Ben güvenilir diye biliyorum evet webtekno nun eğer satılmadıysa

|
    |
    BrezilyaLigi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5656 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dextır.

arkadaşlar hepsiburadadan aldığım mi airdots truewireless basic 2 1 günlük kullanımda sol kulaklık bozuldu. alırken dikkat edin. iade edeceğim yarın

|
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj

birkaç haftadır Baseus W04 modelini kullanıyorum. İlk aldığım günler pandemi sürecinde olmamızdan ötürü evde kullanabildim sadece. Ancak pazar günü dışarda deneyimleme fırsatım oldu ve büyük bir yıkım oldu benim için. Zaten aman aman bir izolasyon beklentim yoktu fakat bakıldığında +300₺ bandında bir cihaz. bu kadar kötü olacağını düşünemedim. Telefon görüşmesi yaptım, ben karşıdaki sesi duyamadığım için onun beni duyup duyamadığını anlayamadım. BT'yi devre dışı bırakmak zorunda kaldım.

Şimdi elden çıkarmayı planlıyorum kısmetse. Bu şartlarda ancak ev için ideal bir cihaz. Kafamda 2 model var. TaoTronics SoundLiberty 53 ve Lenovo lp1 livepods. neden bilmiyorum Taaotronics baya sıcak geliyor. Fikre ihtiyacım var bu aşamada. Ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrheadbang0 -- 17 Kasım 2020; 0:40:50 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    385 Mesaj
    Anker q10 ağır diye yorumlar okudum. Ben spor salonunda kullanmak istiyorum. Ağırlığı rahatsız edici boyuttamı? Koşarken falan ağırlık yaparmı? Yada düşer mi? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    12148 Mesaj

Elimde Haylou T19 ve Galaxy Buds+ var. Kısaca karşılaştırmak gerekirse ses kaliteleri ve konuşma kaliteleri birbirine çok yakın.

T19'u Huawei gibi bir marka çıkarmış olsa en az 600tl isterdi. Ses konusundaki başarısının yanında rahatlık, infrared sensör gibi konularda da Buds+ ile yarışır. Sadece şarj konusunda geride ama o konuda Buds+ her rakibinden 2-3 kat daha iyi zaten. Apt-x ve type-c gibi özellikleri de katınca f/p olarak piyasadaki en iyi kulaklıktır bence.

Taotronics 53 ile kıyas kabul etmeyecek derecede iyi ses kalitesi var bu arada. 53 karışık müziklerde ve yüksek seslerde inanılmaz çamur bir sunuma sahip. T19 hiçbir şekilde rahatsız etmiyor.

Ayrıca Taotronics'lerin ızgarası kısa sürede düşüyor. 2 farklı kulaklıkta yaşandı bu durum. Izgara düşünce tizler de alıp başını gidiyor tabii ki.

|
    |
  • Yarbay
    5656 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Dextır.

quote:

Orijinalden alıntı: zamazingosTr

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

bu link seninse bu iade nin kabul edilmemesi normal keyfi iade katogorisinde değil kulaklıklar hijyenik sebeplerden dolayı, benimki bozuk çıktı o yüzden almalılar göreceğiz bakalım..

|
    |
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj

Şöyleki t15 üzerindeki chip seti klasik bir çip set, ancak gt1 plus da qualcom aptx destekli çip seti var bt 5,0 iletişim bandında en yüksek Kbps iletim değerine sahip 300-400 Kbps di sanırım. Bunu şöyle açıklayabiliriz, Sesi taşıdıgı bant aralığı ve hızı, Ben ne oyunda ne youtobe da geçikme vs görmedim. Son sesi yüksek değil ama sinema salonundaymış gibi müzik yada film sesleri alıyorsunuz. Çok net kristal gibi berrak. ancak burada önemli nokta kaynak cihaz ve oynatılan içeriğin kalitesi mesela reklam ve reklam müzklerinde kalite çok düştüğü için birden kaliteli bir akış dinlerken, ne oluyor lan diyorsunuz !

t15 pili kutusu büyük ama bence gerek yok, zaten 1 kullanımda 4*5 saat gidiyor, e sonra kutuda en az 2 3 kere şarj ediyor, yani haftada 1 yada 2 kez kutuyu şarj etseniz yeterli, diğerinin kutu büyük ağır, ve herhangi bir premium çip seti vs içermiyor. Pahalı bir çok üst seğment kulaklıkda bu bahsedilen çip seti kullanılıyor.

|
    |
    lutufi123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1063 Mesaj
    Arkadaşlar bir sorum olacak, bir ses kaynagına 2 yada daha fazla bluetooth kulaklık baglanabilir mi?

Lg nano 816 serisi tv aldim , tek airpods baglanıyor, bunun bir yolu varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luckystar -- 17 Kasım 2020; 10:22:50 >
    |
    |
  • Yarbay
    6726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

Anker q10 ağır diye yorumlar okudum. Ben spor salonunda kullanmak istiyorum. Ağırlığı rahatsız edici boyuttamı? Koşarken falan ağırlık yaparmı? Yada düşer mi? Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

2 hafta oldu alalı,

şu ana kadar çok iyi. özellikle o mavi mor rengi çok güzel, kırmızısı pazar malı gibiydi ))

ağırlığı ile ilgili yorumlları bende okumustum, ama degil hocam yani

muadillerine göre %10 - 15 daha agırmış kagıt üstünde , bunu farketmenize imkan yok.

Koşma olayını bilemem ama yürüyüş yapılır,

koşmayı ben de denemek istiyorum.

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    KZ S2 ve TaoTronics SoundLiberty 79 arasında kaldım. Benim için öncelik kesinlikle müzik. En basit örnek olarak iphone earpods (kablolu) sesine yakın olsa o da yeter. Basları patlamayacak tizleri tırmalamayacak.Deneyen varmıdır arkadaşlar? Bu ikisi haricinde bu fiyatlarda (250-350)önerebileceğiniz kulaklık varmı?

• Teğmen
    180 Mesaj
    merhaba, telefon gorusmeleri icin bir kulaklik ariyorum, tam kablosuz ya da huawei am61 gibi kablo seklinde boyunda asili da olabilir (boyunda boyunduruk gibi duran seyleri sevmiyorum)
    oncelikli istegim mikrofon kalitesi ve ergonomi, sonra batarya ömrü geliyo, butcem 300-600 arasi en uygun kaca bulabilirsem okadar cikarim..
    tavsiyelerinizi bekliyorum

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    sony wi xb400 modelini aldım gürültülü ortamda çalışıyorum.. Karşıya sesim uzaktan gidiyormuş konuştuklarım öyle diyor normal ortamda sıkıntı yoktu.. JBL t110bt den ona geçtim jbl modelinde hiç bir sıkıntı yoktu.. WhatsAppdan ses gönderince sesimden çok gürültü gidiyor yeni aldığım sony den

|
    |
  • Teğmen
    153 Mesaj
    https://www.hepsiburada.com/taotronics-tt-bh067-miknatisli-bluetooth-kulaklik-ipx5-20-saat-muzik-cift-telefon-destegi-p-HBV00000XKZ8Y?magaza=Hepsiburada
    şu ürün için ne düşünürsünüz fiyatı çok kelepir ve 20 saat pil ömrü vaat ediyor koşuda kullanmayı düşünüyorum çok mu kötüdür

|
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    TaoTronics SoundLiberty 79 ile haylou t19 arasında kaldım. Hangisini tercih etmem iyi olabilir? Ayrıca black friday indirimlerini beklesem mi sizce? Bazen daha pahalı oluyorlar. İndirim yapacağız derken bindirim yapıyorlar ☺️

Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
anzer balı
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.