Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aynstayn3d Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
7.934
Cevap
493
Favori
934.624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu ile ilgili Telegram grubu vs var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hb den aldığım anker Q10 250 aldım ama 20 dk dinledim Bizim işyerindeki yüksek gürültüden dolayı kulak içi kulaklık almaya karar verdim hb nin kendi mağazasından aldım iade edeceğim kutu fatura hepsi tam isteyen olursa ona satayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde bana Max 350 TL kulak içi kulaklık onebilirmisniz airdot tarzı değilde iki kulaklık arasında kablolu olandan

• oysho O kullanıcısına yanıt
    Benim isyeride yuksek sesli.acaba neden kablolu dusundunuz.digerleri verimsizmi

• bu sahte mi? yurtdışı fiyatına göre fazla iyi değil mi fiyat?

https://www.trendyol.com/jabra/elite-65t-true-wireless-bluetooth-stereo-kulak-ici-kulaklik-p-2730599

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Bimde 499 a satıldı satılmayanmardan birini 399 a almıştım 2 3 ay önce 5 para etmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye herşey tas tamam günüde geçmedi

• Şimdi denedim iade talebi oluşturdum gelip evden alacaklar

• oysho O kullanıcısına yanıt
    Kulaklık gibi urunlerin iadesi yok hocam, bence kullanıp alışmaya bakın... Sistemin su an iade acmasinin nedeni kullanıp kullanmadığınizi bilmemesi. Kapalı kutu geri gönderdiğinizi varsayiyorlar, açık olduğunu görünce geri gondericekler. Belki yoğunluktan vs. Gözden kaçar onaylanir o da sizin şansınız olur, durumun sonucu bizimle de paylaşın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 14 Kasım 2020; 11:32:52 >
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt

Normalde anker soundcore life q20 kullanıyorum. Tws kulakligi kışın dışarda kullanmak ve işe gidip gelirken serviste kullanmak için almak istiyorum. Benim için ses kalitesi ve pil ömrü önemli, telefon görüşmesi yapacağımı pek sanmıyorum. Trendyolda indirim, kupon, cüzdan filan derken 180 liraya geldi fiyatı sipariş verdim. F/p olacağını düşünüyorum, ama iptal de edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weird_is_fun -- 14 Kasım 2020; 13:24:20 >
  • Arkadaşlar, Airpods tarzı silikonlu, Type C şarjlı ve sensörlü bir kulaklık arıyorum. Bütçe olarak 400 civarına falan çıkabilirim. Öneriniz var mı? Haylou T19 vardı tam istediğim gibi fakat 1.5 ayda iki kere kulaklık kutusu bozuldu, sıfırıyla değiştiğinde de aynı şeyi yaşadım.

• Beyler 300 TL Civarında en iyi öneri soundcore life q10 mu şimdi? Ona göre sipariş geçeceğim ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

Teşekkürler hocam

• Gecikme yaşamayacağımız kulak içi max 300-500 tl arası bt kulaklık var mı?

• ANC özelliği için aldım. 15 saatlik otobus yolculukları, uçak yolculukları yapıyorum bu yuzden denemek istedim. Bunu kullanmaya başladıktan sonra yolculuk sonrası oluşan yorgunluk baya azaldı.

Şehirler arası hiç bir sıkıntı yok ama şehir içinde minibusler dandik, yollar dandik olunca tümseklerde filan cızzt diye ses geliyor bazen. ANC kapalıyken öyle bi ses gelmiyor.

Ses kalitesi, basslar filan beni tatmin etti. Ses yüksekliği beklediğimden düşüktü, gerçi dışarıdan gelen sesi komple kestiği için sorun olmuyor ama illa yüksek ses istiyorum diyorsanız kablo takıp kullanabilirsiniz.

Şarj olayı süper. Yoğun kullanımda 6-7 gün götürüyor, normal kullanımda 20 gün. 1 ay dan fazla gittiği zamanlarda oldu.

Fiyatı yüzünden ANC ihtiyacınız yoksa almak bence mantıklı değil bunun yerine q10 alınabilir. Ben aldığımda 500 liraydı şimdi 700 olmuş.

Edit: Nfc > ANC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weird_is_fun -- 14 Kasım 2020; 19:34:35 >

• Nfc özelliğini nerde kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.
    NFC diye yazmış ama ANC (aktif gürültü önleme) özelliğinden bahsetmiş, karıştırmış.

• fuckulteli kullanıcısına yanıt

Haa evet öyle olmuş. Anc yerine nfc yazmışım. Kafam karışmış. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: weird_is_fun

Normalde anker soundcore life q20 kullanıyorum. Tws kulakligi kışın dışarda kullanmak ve işe gidip gelirken serviste kullanmak için almak istiyorum. Benim için ses kalitesi ve pil ömrü önemli, telefon görüşmesi yapacağımı pek sanmıyorum. Trendyolda indirim, kupon, cüzdan filan derken 180 liraya geldi fiyatı sipariş verdim. F/p olacağını düşünüyorum, ama iptal de edebilirim.

Hocam bunu hangi model icin yazmistin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 14 Kasım 2020; 20:59:2 >
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weird_is_fun -- 14 Kasım 2020; 22:13:33 >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.