Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X Ray SF

Bir kaç ay önce 179 a satmıştı hb almadığıma pişmanım

İyi ki Q10 almamışsın :) 1 2 saat belki kişiye göre 3 saatlik kullanım için uygun olabilir ama o da düzenli kullanımda daha da süre kısalabilir. Ağır bir kulaklık ve kafada ağır hissettiren bir kulaklık. Gramaj olarak ağır gözükmese de garip bir rahatsızlığı ve ağırlık hissi var. Bu duruma bir sebep de kapalı tip olması olabilir. Nefesinizi duyacak kadar. Hele de kulak içi kullanmaya alıştıysanız daha da sıkıntı. Kısa süreli pcde film dizi müzik oyun yada salonda tvde bu işler için uygun olabilir. Bass delisi değilseniz bence daha hafif kulaklıklara bakın derim. Ama benim çok kulaklığım var bu da olsun diyorsanız alınabilir. Ben TaoTronics SoundSurge 85'i merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: natinva

Anker Q10'u 2.5 aydır kullanıyorum. Her gün yaklaşık 1-1.5 saat müzik dinliyorum ve konuşma yapıyorum. Ses kalitesi hakkinda inceleme videolarında ne diyorlarsa hepsi doğru, hakkını fazlasıyla veriyor paranın, ek bir şey söylemeye gerek yok.

Ancak bir elestirim var, ergonomik acidan feci bir kulaklık. Kulaklığın üst iç bölümünde yastık olmasına rağmen kafanızın üstüne ciddi bir basınç yapıyor. Kulaklığı çıkardığınızda eğer boynunuzda taşımayı seviyorsanız da büyük problem yaşarsınız, boyuna baskı yapıyor. Ben şahsen bu iki durumdan çok rahatsız oldum ancak ses kalitesi bunları goz ardı etmeme yardımcı oluyor. Bu ikisi önemsizse sizin icin kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Muhtemelen fiyatının daha uygun olmasındaki tek sebep bu önemli eksikliği olsa gerek. Batarya süresi yarı yarıya düşük olsaydı da lite versiyonunu çıkartsalardı keşke diyorsunuz. Gerçi olayı fazla ağırlığı da değil.

260 gram ağırlığı var diyorlar. Farklı yerlerde farklı ağırlık bilgisi var ama böyle diyelim. Cloud Silver kulaklığım 320 gram olmasına rağmen uzun kullanımda rahatsızlık vermiyor. Ama Anker Q10 gerçekten garip bir şekilde kafayı sıkmasa bile nasıl rahatsız ediyor anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

O zaman kulaklığın genişlik ayarını en genişe aldığımızda o rahatsızlık olmaması gerekiyor. Bana pek oradanmış gibi gelmiyor ama belki etkisi olabilir. Kulaklarım büyük değildir ama bence kulağı içine alan padleri daha geniş olsaydı bu etki belki de daha az olurdu.

Sen böyle güzel bir kulaklık yap sonra da ergonomisi bu derece berbat olsun.

• Bluetooth kulaklık almayı düşünen varsa bir inceleyebilir ilanımı.

https://forum.donanimhaber.com/jbl-tune-600btnc-aktif-gurultu-engelleyici--146225050

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anker Spirit X hiç bir yer de yok  

• Hocam 30 dakikada acıtıyor deyip yukarda 10 saat pc kullanan adama kulaklığı nasıl önerdiniz ya

Şaka bir yana q10 gerçekten maksimum 1 saat takılabiliyor, ben hepsiburadadan taotronics soundliberty 79 siparisi verdim uzun süreli gün içi kullanımlarimda tercih ederim muhtemelen. Q10'u da sporda artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• extagon kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonla konusurken karsi tarafa ses temiz mi gidiyor yoksa ortam sesini tamamen iletiyor mu Xiaomi ler gibi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

İlginç. Uzun kullansam bile kafamın üzerinde büyük bir baskı hissetmiyorum. Genel olarak ağırlık hissi veriyordu. Hatta baş ağrısı yaratacak kadar bile olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: natinva

Hocam 30 dakikada acıtıyor deyip yukarda 10 saat pc kullanan adama kulaklığı nasıl önerdiniz ya

Şaka bir yana q10 gerçekten maksimum 1 saat takılabiliyor, ben hepsiburadadan taotronics soundliberty 79 siparisi verdim uzun süreli gün içi kullanımlarimda tercih ederim muhtemelen. Q10'u da sporda artık.

TWS'lerin en nefret ettiğim özelliği batarya süreleri. Tabi boyutları küçük olmasının da etkisi olsa gerek. Ama bu kulaklığın 8 saat olması çok çok iyi. Tabi doğru ise :)

Kulak içine alışınca hele de yaz aylarında kafa üstü kulaklıklar hiç çekilmiyor :)

Tek kulaklık alayım her işimi görsün gibi bir durum olmuyor maalesef. Bu yüzden birkaç kulaklığın olması daha iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 5 Kasım 2020; 1:49:40 >

• mersinaki M kullanıcısına yanıt

Evet bu ama bunlar orijinal değil

sahteyniş anker ile görüştüm

Teknosadaki orijinalmiş ama oda stoğa giriyor 2 dakika sonra stoktan kalkıyor 1 gün sonra geri stoğa giriyor çok saçma sapan şeyler

• brak13 kullanıcısına yanıt
    T19 iş görecek bir model ama biraz daha verebiliyorsanız taotronics soundliberty 79 öneririm.Daha kullanışlı olur.

• Spigen R53E kullaniyorum, kulakici bir kulaklik. Spotify'da enteresan bir sekilde ekolayzir acildiginda ses seviyesi dusuyor. Kapali oldugunda problem yok.

• silikonsuz bir kulaklık arayışım vardı

günde sabah 1 saat akşam 1 saat radyo vs dinlemekti amacım

burayı da okuyarak Qcy T7 aldım (145 tl - 25 tl amazon indirimi) =125 tl

1 haftadır kullanıyorum, ergonomi-şarj-ses kalitesi olarak gayet beğendim

benim gibi arayışta olanlar var ise tavsiye etmek istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: havsali

silikonsuz bir kulaklık arayışım vardı

Bende QCT T5 var telefonla görüşme aşamasında ses çok zor gidiyor kimse anlamıyor T7 nasıldır bilmem ama bende imajı çok kötü kaldı.

QCT M1 Pro gibi kulaklığa denk gelmedim gelsem hemen alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: havsali

silikonsuz bir kulaklık arayışım vardı

video izlerken gecikme oluyor mu hocam?

• QCY T5 kullanıyorum karşıya sesim gitmiyor müzik performansı da oldukça kötü. Yeni bir kulaklık almayı planlıyorum, asıl amacım bass ağırlıklı müzik dinlemek ancak telefonla konuşurken de sesim karşıya gitmeli. Aşağıdakilerden hangisini neden önerirdiniz.

1. Anker SoundCore Life P2
    2. Anker Soundcore Liberty Neo
    3. Jabra Elite 65T
    4. 600 TL'ye kadar diğer öneriniz ?
  • sheare78 kullanıcısına yanıt

dün akşam biraz kurcalama fırsatım oldu. daha tam istediğim kıvamda değil gibi ama yıllardır dinlediğim parçalarda hiç duymadığım bas gitar notaları duymaya başladım, baya etkileyici

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

QCY T5 kullanıyorum karşıya sesim gitmiyor müzik performansı da oldukça kötü. Yeni bir kulaklık almayı planlıyorum, asıl amacım bass ağırlıklı müzik dinlemek ancak telefonla konuşurken de sesim karşıya gitmeli. Aşağıdakilerden hangisini neden önerirdiniz.

1. Anker SoundCore Life P2
    2. Anker Soundcore Liberty Neo
    3. Jabra Elite 65T
    4. 600 TL'ye kadar diğer öneriniz ?

https://www.rtings.com/headphones/reviews/taotronics/soundliberty-79-truly-wireless

Youtubeda incelemeleri var, fiyatıda güzel inceleyin derim.

• kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Kulak alışınca detaylar daha çok belli oluyor kesinlikle.

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.