Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.908
Cevap
492
Favori
931.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de sizin gibi seviye seviye atladım kulaklıkları. Bu telefonla konuşma işi hassas bir durum. 600 TL ye kadar bahsettiğiniz kulaklıklar ile de zor. Müzik kalitesi olarak tatmin eder ama mikrofon kısmı hiç bir zaman tam tatmin etmiyor. Biraz sesli bir ortam olunca zorlanıyorsunuz.

Örneğin 6 ay sonra elite 65t'nin üzerine bir kulaklık daha alma düşüncesine kapılmak istemiyorsanız daha iyi bir şey alın derim. Durumunuz varsa kıymayın paraya. yoksa eğer biraz bekleyin ve biriktirin derim.

Mikrofon kalitesinde iddiali olan bir kaç tws kulaklık var. Apple airpods lar ve huawei freebuds 3/ freebuds pro. Bunlar kadar iyiler vardır mutlaka ama ben bunları tecrübe ettim.

Ben freebuds3 kullanıyorum. çok memnunum. Ama sizin beklediğiniz bass ağırlıklı müzik keyfini karşılamaz. açık yapıda bir kulaklık. ama ses kaltesi çok başarılı.

Freebuds pro biraz pahalı evet. Fakat indirim kovalanıp daha uygun bir fiyata alınabilir. Freebuds 3 e yazılım güncellemesi de geliyor.

Buna ek olarak jabra elite 75t de değerlendirilebilir. Ona da yazılım güncellemesi ile aktif gürültü engelleme özelliği gelmiş yakın zamanda :)

Tecrübelerimi paylaştım, karar sizin :) ucuz mal alacak kadar zengin değilim durumu biraz benim fikrim/tecrübem :)

• Anker SoundCore Life P2 ile Jabra 75T arasındaki fiyat farkı tam 2 katı peki performans gerçekten 2 katı mı. Eğer öyle ise yani hem müzikler muhteşem hem de konuşma karşıdan sorunsuz duyuluyorsa 75T alırım ancak her 2 kulaklık arasında fiyatının 2 katı olmasını gerektirecek kadar performans farkı olacağını sanmıyorum.

Deneyen varsa yazarsa sevinirim, öğrenmiş oluruz.

• genelde Taotronics modelleriyle ilgili bişiy yazılmamış,

bu nasıl acaba?

TaoTronics TT-BH042

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Anker SoundCore Life P2 ile Jabra 75T arasındaki fiyat farkı tam 2 katı peki performans gerçekten 2 katı mı. Eğer öyle ise yani hem müzikler muhteşem hem de konuşma karşıdan sorunsuz duyuluyorsa 75T alırım ancak her 2 kulaklık arasında fiyatının 2 katı olmasını gerektirecek kadar performans farkı olacağını sanmıyorum.

Deneyen varsa yazarsa sevinirim, öğrenmiş oluruz.

arkadaşımda 75t var. bambaşka bir kulaklık,o fiyat bandına çıksam düşünmeden alırdım.

• extagon kullanıcısına yanıt

75T pc ye bağlanabiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

75T pc ye bağlanabiliyor mu

o konuda fikrim yok ama denediğim kulaklıkların bazıları uyumsuz,bağlanmasına bağlanıyor ama 10 dklık stabil çalışma süresinden sonra sürekli kopmalar yaşanıyor,telefondaki gibi olmuyor. bu zamana kadar bilgisayarda kopma yaşamadığım 2 model var biri xiaomi basic 2 true diğeri kz s1d,sürekli kopma yaşadığım modeller ise tronsmart onyx ace ve qcy t7. telefonda düzgün çalışsa bile tronsmart ve qcy bilgisayarda kanser ediyor. bilgisayarda kulakiçi kulaklıklara alışınca bir daha ne hoparlör kullanıyorsunuz ne de kocaman kafa üstü kulaklıklar. herkes telefon için düşünüyor ama bilgisayarda da büyük rahatlık bu kulaklıklar.

• extagon kullanıcısına yanıt

xiaomi 4.1 bluetooth sport vardı o da güzeldi ama bozuldu

Anker Spirit X arıyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

xiaomi 4.1 bluetooth sport vardı o da güzeldi ama bozuldu

Anker Spirit X arıyorum ben

o modele takıntılı olmaya gerek yok ben olsam Blitzwolf Bw-Fye7 alır geçerdim. stabil bir ürün en azından.

• Anker Soundcore Life Note TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık almayı düşünüyorum ancak şu anda fiyat Hepsiburada da 449 TL.

Malum sebeplerle fiyatlar düşmeyecek gibi görünüyor ancak Kasım ayı kampanyalarında uygun bir fırsat düşer mi diye bekliyorum bakalım

Home office çalıştığım için ağırlıklı olarak telefon görüşmesi için kullanacağım. Kulaktan düşme sorunu yaşamamak için slikonlu model olması daha uygun gibi duruyor. Evde çoluk çocuğun sesinin karşıya gitmemesi de ayrı bir konu :)

Bu kulaklığı alacağım paraya daha uygun bir kulaklık önerisi olan varsa bilgi verirse sevinirim.

• A101’e bu hafta gelen Xiaomi Earbuds kulaklık nasıldır arkadaşlar? 129 lira fiyatı var. Alınır mı sizce spor yaparken falan müzik dinlemek için? iPhone’a da bağlanabilir mi ?

• Ben de takipteyim ama seçenek çok. Max 200 liraya müzik ve video için kulaklık bakıyorum. Mikrofon ve şarjı önemli değil.

Amazon’dan Xiaomi Buds çeşitleri, Haylou vs alabilirim. GT XR orada yok ama 190 bandında, öneriliyor.

Tavsiyesi olan varsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bluecastle37 B kullanıcısına yanıt
    1 ay önce 350 ye arkadaşıma aldık. Şarjı efsane gidiyor, hem kutu hemde kulaklık olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsoBey

1 ay önce 350 ye arkadaşıma aldık. Şarjı efsane gidiyor, hem kutu hemde kulaklık olarak.

şimdi Hepsiburada kampanyasıyla 349 TL ye düştü. Şu iki kulaklık arasında kaldım ne yapsam acaba

• Bluecastle37 B kullanıcısına yanıt
    Fazla düşünme ankeri al, tek eksi yanı olarak ses yüksekliği bir tık düşük fakat normal kullanıcı için fazlasıyla yeterli.

• Hocam bende kablosuz bakıyorumda bu ankerin ses kalitesi nasıldır acaba?

• Sta07 S kullanıcısına yanıt
    350 bandında alacağın iki tane model var
    Ya anker life note yada tt liberty 79 modeli.

• Ozann kullanıcısına yanıt

Hocam amazon 25 tl indirimiyle airdots s modelini almanızı öneririm. Airdots - airdots s - airdots 2 diye yeni sürüm çıkardılar en gunceli en iyisidir mantığıyla hareket edersek 2 daha yeni ama s modelini çok övüyorlar özellikle gecikme konusunda. İlk sürüm hariç hepsi güzeldir günün sonunda. Ses yüksekliği ve netliği belli bir seviyeye gelmiş kulaklıklardır. Beklentiyi yükseltmediğiniz sürece sizi memnun eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsoBey

350 bandında alacağın iki tane model var
    Ya anker life note yada tt liberty 79 modeli.
    Life note mu soundliberty 79 mu peki sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soundliberty 94 gelecek o fiyatlara gelebilir bence bekleyin ancsi de var hem

• 269 liraya hepsiburadadan Anker Q10 aldim umarim memnun kalirim.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.