Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (754. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.106
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anker soundmotion b mi yoksa Xiaomi 16w mı ? Sesi güzel, yüksek ses,naaşı tatlı vursun yeterli.Pc de kullanacağım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Xioami şans işi. Geçen hafta aldım amazondan. Ses daha %5 e gelmeden basları patlak gibi çıkıyordu. Başka telefonda hatta bilgisayar da da denedim onlarda da aynısı yaptı. Ya üretim den kaynaklı bir hata yada elektronik bir arızası vardı. Biraz araştırdım böyle bir kaç kişinin daha başına gelmiş ama sorunu çözen görmedim. Bunun Üzerine iade ettim...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet xaomi 16 watt ben de 350 ye aldım bası patlak çıktı iade etmiştim

sonra motion plus 15 gün kullanımdan sonra anker rave neo almak için motion plusu iade ettim

rave neo da çok cızırtılı bass ağırlıklı bir sesi vardı baş ağrıtıyordu onu da iade ettim

pek çok denemeden sonra tronsmart mega pro da karar kılmıştım çok hoşuma gitmişti

hb nin çılgın indirimlerine karşı koyamadım tronsmart mega proyu da satıp motion plusa geri döndüm

sipariş ettim yarın gelecek bakalım:)

bu arada asıl hoparlör olarak Lg ol 45 i aktif kullanıyorum

• berkan 197 kullanıcısına yanıt

Evet 380liraya ondan iyisi yok, boşuna bakmayın sağa sola, sadece biraz kaba ama kabı çıkıyormuş sanırım denemedim ben komşuya almıştık. Amazon bu ara çok fazla kullanılmış ürün yolluyor, gelenler ürünün jelatinlerine, şeffaf poşetlerine dikkat etsin, bana gelen daha önce açılmadığı belliydi sorun da çıkmadı.

Ben şuan masaüstünde Motion+ kullanıyorum fakat AUX üzerinden Ses kartıyla beraber, fena değil güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ağustos 2021; 16:30:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Xiaomi 16w fiyat performansı müthiş. Dün akşam caddebostan sahilde açtım cihazı son ses 3 kişi gelip hoparlörün markasını sordu, özellikle açık alanda öyle bass vurmasına şaşırdılar, açık alanda da müthiş performans veriyor alet

xiaomi mi 16w den ikitane almıştım şuan hala ikili tws olarak kullanıyorum odanın iki köşesinde orta seste süper bambaşka bir şey oluyor Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

• Addon Pro T3 ile Anker Motion Plus’ı karşılaştıran oldu mu aranızda?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Metalliazz M kullanıcısına yanıt

addon çok övülüyordu burda, azcık eski olabilir ama o daha iyidir sanırm

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

addon çok övülüyordu burda, azcık eski olabilir ama o daha iyidir sanırm

Hocam bende addon var fakat anker için şöyle iyi böyle iyi denilince merak ettim, ondan acaba karşılaştıran var mı diye sordum :))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Özelden yazdım ama bilmek isteyen varsa buraya da yazayım. T3 ses olarak daha iyi tartışmasız. Ama ağır bir ürün, dış ortam için motion plus gibi bir ürün alınabilir ya da uyguna bulursanız Flare Plus daha iyi dış ortam için

• Merhaba,

Ultimate Ears Wonderboom Taşınabilir Bluetooth Hoparlör-Siyah

Tribit Audio XSound Go Siyah Bluetooth IPX7 Taşınabilir Hoparlör

Tribit Audio StormBox Micro IPX67 Taşınabilir 9 W Bluetooth Hoparlör

JBL Go 3

Elde taşınabilir ve küçük olması istiyoruz. Bluetooth sürümünü çok fazla takmıyorum. 5.0 olması avantaj biliyorum.

Hangi ürünü önersiniz veya alternatif ne önerebilirsiniz.

şimdiden çok teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar. Şu ürünün satıcısı hakkında ne düşünüyorsunuz. Ürün orijinaldir lakin bana paralel ithalat ürünü gibi geldi. Sipariş verdikten sonra farkettim. Tavsiyelerinize göre iptal edicem. Mi home satıcı, mersis numarasına baktım. Güncel dijital diye bir firma. Sitesinde resmi distribütör yazıyor.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-portable-bluetooth-speaker-16w-mdz-36-db-siyah-p-HBV000018RUSJ?magaza=Mi%20Home

Amazonda satılan aynı ürünün garantisi ne acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gross -- 19 Ağustos 2021; 17:55:54 >

• krevitz kullanıcısına yanıt
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!amazon
    JBL CLIP 4 Bluetooth hoparlör siyah – su geçirmez, taşınabilir müzik kutusu pratik karabina – 10 saate kadar kablosuz müzik akışı
    https://www.amazon.com.tr/dp/B08HRWSYH6/ref=asc_df_B08HRWSYH61627776180000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08HRWSYH6&linkCode=asn

Jbl Clip 4 veya 3 daha iyi bir alternatif olabilir, hem uzun şarj yeterlilik süresi (10 saat) hem de su kum geçirmezlik vs., şahsen ben clip 4 kullanıyorum hem kapalı hem açık alanlar için gayet tatminkar. Onun dışında wonderboom 2 de güzel alternatif olabilir fakat fiyat olarak çok daha yukarıda maalesef 900 tl civarı idi en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: krevitz

Merhaba,

JBL Go 3

Elde taşınabilir ve küçük olması istiyoruz. Bluetooth sürümünü çok fazla takmıyorum. 5.0 olması avantaj biliyorum.

saydıkalrınızın içimde tribit xsound go tavsiye ederim küçük sesi baya yüksek elde taşıması çok rahat ve seside baya yüksek. pili baya sağlam dayanan bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 21 Ağustos 2021; 7:50:28 >
  • gross G kullanıcısına yanıt

Mi Türkiye garantili. Ayrıca amazonun kendi verdiği 2 yıl ekstra garanti var. cihaz bozulursa servisle uğraşmazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: krevitz

Merhaba,

JBL Go 3

Su geçirmez özelliği yazmadığınız için size şiddetle aiwa bs110 tavsiye ediyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 21 Ağustos 2021; 12:42:44 >
  • Geçen hafta aldığım Tribit Audio XSound Go ve Tribit Maxsound Plus cihazlarımı bugün teslim aldım.Ama beni en çok şaşırtan kısım XSound Go modelinin yükseltilmiş (2021-16w) modelini yollamaları oldu.İkisinin de ses kalitesi çok iyi ve dengeli ama tercihimi Tribit Audio XSound Go modelinden yana kullanacağım.Açıkcası maxsound ile arasında ki fiyat farkına değecek büyük bir farklılık göremedim.

Tribit Audio XSound Go modelinin type-c ve 16w olarak yenilenmiş olması,çift hoparlör olarak eşleştirilebilmesi,ekstra olarak kullanım açısından çok çok rahat olması en önemli farklılıkları diyebilirim.

Kendi düşüncem şuan ki F/P olarak mi 16w modelinden çok daha iyi.Ayrıca şuan almayı düşünen arkadaşlar varsa denizbank yeni kredi kartı kampanyası ile çok çok uygun bir fiyata alabilirler :)

Tribit Maxsound Plus cihazını muhtemelen bu hafta içi iade edeceğim.Eğer almak isteyen olursa Bursa içi aldığım fiyattan verebilirim.

• NextMan-- kullanıcısına yanıt
    Merhaba hangi satıcıdan aldınız xsound go 2 yi link var mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NikkiDog N kullanıcısına yanıt

https://www.hepsiburada.com/tribit-audio-xsound-go-siyah-bluetooth-ipx7-tasinabilir-hoparlor-pm-HB00000SB0GU

Satıcıya hangi modeli gönderdiklerini bir sorun.Çünkü satışta olan ürün 12w olan eski model olarak gözüküyor ve ben de bunu bilerek aldım ama kargoyu aldığım da 2021 modelini gönderdiklerini gördüm :)

Bu arada xsound go 2 olarak geçmiyor.Standart modelin yükseltilmiş versiyonu olarak satılıyor.Ürünün kutusu da ilk model ile neredeyse aynı,sadece üstünde ki bilgilendirme yazıları farklı.

• Edit satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 26 Ağustos 2021; 21:43:20 >
  • NextMan-- kullanıcısına yanıt

Hangi satıcıdan almıştınız ?

• 
Sayfa: önceki 752753754755756
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.