Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

promosyon kodu var ürünün altında onu kopyalayıp alışverişi tamamla kısmına onu yapıştırınca 14 tl daha düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 17 Temmuz 2021; 22:6:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.
    Ne yaptın hocam, sen de dayanamayıp siparişi geçtin sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arandur kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de geçicem fakat güvenemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Yeni satıcı olduğu için aslında bu ürünü daha bile ucuza satmışlar, 500 TL artmış fiyat. Dükkan satış sayısını ve puanını artırmak için Aliexpress'te sıkça yapılan bir şey bu indirimli başlangıçlar. Kısa süre sonra tutunmayı başarınca normal fiyatlara dönerler. Eğer göndermemek veya uygunsuz bir ürün göndermek gibi kötü niyetleri olursa Aliexpress parayı dolar bazında zaten iade ediyor. Ki onca alışverişimde Aliexpress'te böyle bir şey yaşamadım.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Tronsmart Element Mega var bende, sözde 40W ama alakası yok. Ses kalitesi de kötü. Bu başlıkta pek çok kişi olarak ucuza almıştık zamanında ama memnun değilim. Bununla beraber sadece 10W olan Mifa A10 gayet güzel görevini yapıyor mesela. O anlamda Mifa daha güvenilir geliyor.

• Bir kaç gündür pc için kolon bakıyordum.
    Laptop ile balkon da film dizi seyretmek için.
    En son çözüm buldum.
    Tv de ki soundbarı söktüm .
    Kurdum balkona.
    Mis gibi oldu.
    Yaz bitince tekrar salona geri kurarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Tronsmart Element Mega var bende, sözde 40W ama alakası yok. Ses kalitesi de kötü. Bu başlıkta pek çok kişi olarak ucuza almıştık zamanında ama memnun değilim. Bununla beraber sadece 10W olan Mifa A10 gayet güzel görevini yapıyor mesela. O anlamda Mifa daha güvenilir geliyor.

Alıntıları Göster

mega nın pro olanı iyi ses veriyor onunda şarj %50 olunca ses kısılıyordu..mifa a10'nun hala ekmeğini yiyor adam gibi bir cihaz yapamadı,mühendislik olarak zayıf kaldıkları ortada 10w cihazlarda işler kolayda asıl iş yüksek seste bu kaliteyi yakalamak..

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Sipariş kapatılmış benim. Neden olduğunu anlayamadım. Tekrar sipariş etmeyi de düşünmüyorum. Bakalım neler olacak, takip edeceğim.

• yahu bu tronsmartı bir tek ben mi beğeniyorum

en az 20 hoparlör denedim

tronsmart mega pro olanı ama bana çok güzel geldi

canlı karşılaştırmadım ama motion plusa bunu tercih ettim

zevk meselesi tabi ki

• @NikkiDog evet ucuz olan

@yakuzucu valla düz element mega ses kalitesi mifa a10'dan net daha kötü. Ses gücü de ancak 20-25w seviyesi gibi. Sizdeki ürünü bilemem ama motion+ berrak ses kalitesini görünce daha iyisi Çin piyasasında çıkmaz diyor insan.

• Motion+ geçtiğimiz günlerde iyi bit fırsatla 699₺’a mı satıldı yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum. Bir daha öyle bir indirim denk gelir mi takip edenler illa vardır bilirler. Anında almayı düşünüyorum o fiyata. Ben o indirimi canlı gördüm linke bile gittim ama kapatıp geçtim hem kullandığım cihaz doyuruyordu o zaman hem de cihaz hakkında bilgim yoktu. İndirim olursa haber verebilecek arkadaşlar illa vardır beni de etiketlerse çok mutlu olurum..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Evet hocam 2 adet aldım o indirimden. Günümüz piyasasında çok uygundu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • typhoone T kullanıcısına yanıt
    üzüldüm keşke farkında olsaydım ama kısmet demekten başka bir şey kalmıyor napalım hayırlısı olsun :)

• evet ben haber vermiştim 699 a satıldı

hb stokları bitti bir daha o fiyat hayal

hb satıcısı o fiyata günlük iniyo

tekrar stoğuna girerse belki ama çok zor

diğer satıcılar ofiyata inemez aliexpres satışı bile gümrüksüz 850 civarı

• yakuzucu Y kullanıcısına yanıt
    hocam eğer bir daha denk gelirseniz hiç durmadan bana özel mesajla bildirir misiniz rica etsem o fiyatlara kaçırmak istemiyorum.

• NikkiDog N kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir acaba?

• Urban Sound Dws-711 migrosta 160 liraya satiliyor, fiyatina göre iyimidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. Büyük ses sistemi kullananlar için büyük sorun olan hoparlör şarjının bitmesi / yeniden şarj etme sorununa karşı kullandığım bir çözümden bahsedeyim.

HK Go + Play kullanıyorum 1 aydır. Hoparlörden hem iç hem dış mekan olarak çok memnunum.

HK'nın pilinin erken bitirmesini almadan önce yorumlarda okumuştum. Dahili bataryası öldükten sonra bir dahili pil büyütme operasyonu yapacağım ancak şimdilik garantiyi bozmadan elimden geleni yapmaya çalıştım.

Plajda 15-20 kişiye parti bile verdik kendisiyle. Tabii ki en büyük sorun pilin bitip partinin yarıda kesilmesiydi. O yüzden Hoparlörü almadan önce Aliexpress'ten 19V 3.3A verebilen bir adet powerbank kutusu sipariş verdim. Yaklaşık 16 dolar + gümrük vergisine geldi. Kendi dahili bataryası dahil powerbank ile son seste 8 saate yakın müzik dinleyebildik. Sadece kendi bataryası ile kalsaydık hem düşük güçte dinlemiş olacaktık hem de 3-3,5 saat sonunda bitecekti. Parti bittiğinde powerbank hala hoparlörü besleyebiliyordu. %60-70 sesle yine de devam edebilirdi. Hoparlör kendini AC modda sandığından şarj cihazı bağlı olduğu sürece 100W güçten faydalanabildik.

Orjinal şarj aletimiz 19V 3A. O da 57W gibi bir güç yapıyor. Bizim aldığımız cihaz DC çıkıştan max 65W verebiliyor. Pilleri de buradan forumdan bir arkadaşın fiyat performans tavsiyelerine uyarak Power-Xtra marka 3200mah olarak geçtim. Daha büyük (3500mah) piller de seçilebilir ancak alacağınız fazladan 300mah kapasiteye ödeyeceğiniz %50 fazla ücret çok da mantıklı değil. Orjinal batarya (2S-1P) 3000mah - 7,4V olarak tasarlanmış. Bizim powerbank (3S-2P) 11.1V - 6400mah olarak çalışıyor. çıkış olarak Step-up ile 19V-3.3A ile çıkış veriyor. çıkış voltajını istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

Bu cihazı 65W gücündeki notebookları şarj için de kullanabilirsiniz bu arada. İçinden şarj aleti ve ara kablo çıkmıyor. 5.5*2.5mm giriş çıkışları var. HK'nın kendi şarj aletinin çıkışı da 5.5*2.5mm, onunla şarj ediyorum. Powerbankten de HK'yı şarj etmek için 2 adet bozuk notebook adaptörünün kablolarını kesip birleştirerek bir kablo yaptım kendime. Boyut olarak da normal bir 20000mah powerbank kadar.

Büyük cihaz kullanıp da şarj sorunu yaşayanlar için kesinlikle gerekli bir cihaz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Linki de buraya bırakıyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/1005002862137102.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.64fb70c5rHMdDt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 25 Temmuz 2021; 13:25:28 >

• hakaniko kullanıcısına yanıt

bilgi için teşekkürler, pillerle beraber toplam ne kadara mal oldu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: yedektab

bilgi için teşekkürler, pillerle beraber toplam ne kadara mal oldu acaba

Piller, kutu ve gümrük vergisi dahil 400 liraya yakın bir maliyeti oldu bana. Tabii maliyet bu pillerin kapasitesine ve markasına göre değişmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 25 Temmuz 2021; 14:35:19 >
  • 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.