Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 4 sene önce aldığım Vtin r2 hoparlörümün tuşları çalışmıyor, ses açmaya çalışıyorum bass modu kapatıyor vs. Daha önce başına gelen var mı?

Ayrıca Benzeri uygun hoparlör önerisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Anker motion+ sahibiyim.. GM5 telefonu cihazı gömüyor.. iPhone 6s de gömüyor.. Acaba Bluetooth teknolojileri eski olduğu için mi?
    Meizu 16th vardı onda hiçbir sıkıntı yoktu..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NikkiDog N kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi baktım:
    GM5 Bluetooth 4
    6S Bluetooth 4.2
    Meizu 16th Bluetooth 5

Meizu'da sıkıntı yoktu, diğer ikisi görmüyor cihazı 🤔

Anladım hocam ama böyle ne işe yarar ki bu cihaz 🤔
    Canım sıkıldı açıkçası.. Ben de telefondan sanıyordum..

• Arkadaşlar aylardır Mi16w kullanıyorum artık yetersiz geldiğini hissediyorum. 1000 lira altı olarak bir bütçe koysak bu cihazdan “kesinlikle şu cihaza geç” dediğiniz bir alet var mı? yüksek ses hastasıyım ha bir de haliyle yüksek seslerde bozulmasın gerisi çok mühim değil önerileri bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Motion Plus

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler hocam. Her iki cihazı da deneyimlediniz mi peki siz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lG OL 45

220W HARİKA BİR ALET

AMA TAŞINABİLİR DEĞİL

• Bütçenizle alabileceğiniz en iyi cihaz budur hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

hocam şimdi biraz zaman bulup yapabildim, boostun tek eksisi bass gibi, hatta film dizi vs işinde konuşmaları daha yakınmış gibi veriyor.

ses yüksekliği olarak bas düşük geldiği için sesi de kısıkmış gibi geliyor ama motion dan aşağı kalır yanı yokmuş :)

40 dolara almıştın sanırm, 360 tl desek kabaca, 700tl verip motion almaya hiç gerek yok bence. hatta şuan fiyat yine 900 küsür olmuş sanırm.

tabi bunlar benim kulak zevkime göre, başkası beğenmeyebilir. tabi bunlar youtube üzerinden custom eq yapmadan 5 6 dk lık bir dinleme yorumları. ama boost varken neden motion+ almadım diye dert yapacak bir durum yok bence, hatta paran da cebinde kalmış olur.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hocam yorum için teşekkürler işte tam da bu nedenle aldım "motion+ dan geri kalan yanı yok" seninle aynı cümleyi youtube da bir yabanci kanal karşılaştırma videosunda yorumlarda yazmış ve sonra motion+ i satacağını belirtmiş :) iyi yapmışım ürün trye giriş yapmış merakla bekliyorum. Bass konusunda nasıl az geldi hocam eq ayarlari Alan Ross mu yoksa kendin mi yaptın 🤔

pc ye bağladığım için eq ayarı yapmadım malesef, bas üniteleri mi küçük kutusu mu küçük tam bişey diyemiyorum ama ses böyle dar bir yerden çıkıyor da kısık kalıyor gibi, motion da dağılıyor, ondan daha iyi geliyor olabilir.

ama bass boos'u açınca motion farkını belli ediyor, %50 altında boost daha güzel.

ben bu dinleme işini bırakıyorum, dinledikçe ikisi arasında fark yokmuş gibi gelemeye başladı, durduk yere motion'u satmak istemiyorum Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=knWvV8pnXW8&feature=youtu.be
    video bu hocam , adam satcam boost daha iyi yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NikkiDog -- 5 Temmuz 2021; 17:28:58 >

daha iyi görüşü değişir hocam, full ses dinleyeceksen motion daha iyi geldi bana. ama adam da yazmış düşük seste boost daha iyti diye bana da öyle geldi. videoda da yüksek seste motion'un daha iyi olduğu belli zaten.

video sahibi 1 motion parasına 2 boost alırım mantığı ile daha iyi demiş ve satmış.

he tr den 900-1000 tl ye ben de motion almazdım, ama aliden alanlar kervanında 45 dolara almış oılmanın mutluluğu içindeyken bunu satıp aynı paraya boost la devam edilmez de diyorum, ki boostu da 14 dolara almıştık zamanında

aslında satsam mı acaba yaa Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 5 Temmuz 2021; 17:36:30 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=9IGqsJWbcfw

bu beni daha çok heyecanlandırdı :) vifa 350 dolar gözüküyor, boom'u 55 dolara aldık bakalım :D

• Bağlama mikrofonunu bağlasam ses alabilir miyim?
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Hocam piranha'nın yaptırdığı hangi ürün iyi ki? Elle tutulur bir ürünleri yok.

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Stereo aslında hocam... Ama sürücüler 360 dizili olduğu için anlaşılmıyor pek mono mu stereo mu. Mi 16w da üzmez diye düşünüyorum, ben kamp dediğiniz için wonderboom önermiştim çok dayanıklı bir alet çünkü

• Yıllardır Tronsmart T2'yi tws olarak kullanıyordum. Geçenlerde de fikrinizi sormuştum haftasonu 700TL'lik kampanya ile Motion+'a terfi ettim.

Motion+'ın ses kalitesi tabiki baştan belli oluyor. TWS konusundaki ön yargımı da yıktı diyebilirim. Sesin bir noktadan çıkmasından hiç hoşlanmazdım ancak motion+, tronsmart t2 plus'a göre sesi kat ve kat daha iyi dağıtıyor. Bazen arada tek bile çalıştırabilirim o derece iyi!

Tronsmart sesteki eskiğini bass ile tamamlamaya çalışıyordu ve motion+'a göre bassları öne çıkartıyordu, ancak hafif yapısı nedeniyle ağırlık bağlamak zorunda kalıyordum zıplamasın diye. Motion+ maaşallah epey ağır.

Motion+ görüntü yapısıyla da daha sevimli.

Ancak sonuç olarak ben indirimli haliyle 1.400TL verdim ikisine. 500TL'ye ikili tronsmart t2 plus olduğu düşünülürse neredeyse 3 katı edecek bir ses farkı yok. Tronsmart'ın 500TL olduğu yerde bunlarda etse etse 800TL~900TL eder. Evet bir yerden sonra ses tatmin etmiyor ama motion+ ta tatmin etmeyecektir ileride.

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt

XTREME 3 kaça aldınız bunu kaça aldınız

• 
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.