Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resimlerini arkadaşımız atmış, bence görsel olarak a320s bambu olmasından dolayı daha güzel ama as2de şık. Görsellik ve ses göreceli kavram. Her ikisini de havuz başında kullanmanız zor, suya dayanıklılık yok. Dış ortamda as2nin sesi daha az. A320s daha yüksek sese sahip, bunda gümbür gümbür bass vermesi büyük rol oynuyor. A320s telefonda şarj durumunu göstermiyor, 8800mah değere sahip hoparlörün şarj durumunu görmeyince kendini planlayamıyorsun. Üzerindeki mavi ışık kırmızı yanıp sönerek uyarı veriyor. Güzel bir hoparlör ama bass sesine ben de eşim de fazla geldiği için sanırım kullanamayacağımıza kanaat getirdik ve satma kararı alabiliriz.
    Şu aralar amazonda yorumları güzel bir hoparlör buldum burada bahsedildi mi hiç bilmiyorum ama onu alıp deneyebilirim. İsmi oraolo m91 hoparlörün.Onu merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat iyi gibi, uygulama hesap kısmında bana bu sabah 3 dolarlık indirim verdi. Yarın sabahı beklesen verir mi bilmiyorum. Ürün de 9 tane kalmış. Gerçi stok yenileniyor ama. Ben flash tekliflerden aldım. İlk fiyattan 10 lira daha uygun ve kargo bedava ile daha uyguna geldi. 2 gün sonra gelecekler arasından mifa a20 de gözüküyor. Muhtemelen o da biraz daha uygun ve kargo bedava olur. Ha Türkiye stoğu olur mu bilemem. Şans. Bekleyip beklememek sana kalmış. Ben a10 aldım

• raziel82 kullanıcısına yanıt
    A20 aldım hocam beklemedeyim bakalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BEYLER SİZCE ANKER SOUNDCORE 2 Mİ MİFA A20 Mİ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

100 tl civarı ne alınır arkadaşlar?
    Meizu A20 bakabilirsiniz o fiyatlara gayet güzel bir cihazdır

• denizcgc D kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/bluetooth-hoparlorler-c-60004557

thonsmart 40Watt 327TL'ye aldım. Mükemmel bir seçim oldu bence. Çok begendim. Bu fiyata daha ne olsun. Daha önce Mifa A10 vardı. Oda iyi ama Mifa A20 iyi değil.

• ehmengineer E kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye deposunu seçtim evet. Şöyle bir sorun var yanlız, aras kargo ile kargoya verilmesine rağmen verilen takip no'yu kullanamıyorum. Nasıl takip ediliyor bu kargolar?
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    takip edilmiyor. ama geliyor. benim a10 bugün geldi. 2 gün önce kargoya verildi oldu.
  • beyler 750 tl ye Addon 5T isteyen var mı ? :) Sirkeci tasiş mağazasında satılıyor gözüküyor. kullanılmış diyor ama sadece açılmış ta olabilir.
  • Selamlar bi beğeninizi alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Hocam Türkiye deposunu seçtim evet. Şöyle bir sorun var yanlız, aras kargo ile kargoya verilmesine rağmen verilen takip no'yu kullanamıyorum. Nasıl takip ediliyor bu kargolar?
    Hocam Aras Kargo sitesinden E-Ticaret bölümünden Alljoylogistic seçip takip numarası ile takip edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrt32 -- 28 Eylül 2019; 0:39:29 >
  • Mrt32 kullanıcısına yanıt
    Harikasın hocam teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aliexpress uygulamasına girince 5/15 kupon verdi şartsız şurtsuz, bilginiz olsun

• bana 200-250 arası ses berraklığı ve netliği önemli ne tavsiye edersiniz.jbl go meizu a20 aldım ses düşük geldi
  • selam aleyküm, geçen ay as2 almıştım konudaki üstadların tavsiyeleriyle. Gayet memnunum, bass biraz fazla geldi sadece. Siz üstatlardan bir kıyaslama istesem. 2adet mifa a20 mi yoksa bw as2mi? Tws / stereo ses farkı? Ses yüksekliği? Bass ve son ses bozulma olarak? Kısaca farkları söylemenizi rica etsem, çok yardımcı olacak yorumunuz? Vaktinizi aldığım için hakkınızı helal edin, hayırlı akşamlar. Onyx4 almıştım 1.000TL ye ama tedarik edemedik diyip gönderilmedi. Yeniden arayış başladı :)

• şu herseye verdı olayından sonrakı gelısmeler nasıl takıp edemedım takılma cok oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbaz67

şu herseye verdı olayından sonrakı gelısmeler nasıl takıp edemedım takılma cok oluyor mu
    Tüm ürünler artık min 5.9 lira gümrüğe sunma ücreti + min %20 ile geliyor ÖTV li ürün ise %20 ÖTV ekleniyor TRT bandrol ücreti olan ürün ise ürüne göre değişen TRT bandrol ücreti kesilip geliyor

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    Migros ta satılan urban marka hoparlöre bakabilirsin.
    https://www.migros.com.tr/urban-sound-dws-711-kablosuz-tas-soundbar-p-257f5f9
  • 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.