Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _EFE_

quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

quote:

Orijinalden alıntı: ByTMY

Var mi boyle kaliteli ses veren bataryasi iyi kampda falan kullanabilecegim bir hoparlör onerilerinizi bekliyorum

Bende @freefalcon hocamızın tavsiyesi ile Rolton e500 aldım, eşim bahçede ve mutfakta kullanacak, bende balığa gidersem yanıma alırım diye düşündüm. Daha önce mikado md96 kullanıyordum sesinden göreceli olarak memnundum ama taşıması zahmetliydi, cebe sığmıyordu, nokia pili kullanıyordu daha sonra yüksek seste kendi kendine kapanıp açılmaya başladı sanırım güç kısmında sorun vardı ve usb okumuyordu, radyo düzgün çekmiyordu vs.

Rolton e500 hakkında yaptığım araştırmalara dayanarak;

Avantaj olarak:

+Boyutları kompakt (cebe sığıyor)
    +Radyo (benim için çok önemli, ünlü firmalar neden koymaz anlamam)
    +3w x2 hoparlör (stereo)
    +Hafıza kartı
    +Bluetooth desteği
    +Fener (zor durumlar için iş görür)
    +Kullanan tüm arkadaşlarda çekim kalitesi çok iyi diyor.
    +18650 pil kullanması, eliniz yatkınsa söküp rahatlıkla değiştirebilirsiniz, yahut elektronikçiden destek alabilirsiniz.
    +18650'nin şöyle avantajları var; diğer çoğu radyolu hoparlörler (özellikle çinliler) 500 - 600 mah'lık nokia pilleri yada ni-cd formatında düşük değerli piller barındırır, üstelik bu piller kısa zamanda şişer ve işlevini kaybeder ancak 18650 li-on piller bu konuda çok avantajlı, hem kolay kolay bozulmaz hemde daha yüksek değerlere sahip bir pil ile yükseltilebilir, dikkat etmeniz gereken tek şey uzun süre bitik şekilde bırakmamalısınız.

Dezavantaj;

Sanırım radyo modunda mono ses veriyormuş
    Usb disk takılsa tadından yenmezdi
    18650 pil gömülü olmaktansa, değiştirilebilir hazneye sahip olsa tadından yenmezmiş.

Bence kamp - balıkçılık - balkon vs. gibi uygulamalar için biçilmiş kaftan gibi duruyor, ben banggood'tan birikmiş puanlarım ile 13.5$ (yaklaşık 48 lira) 'a aldım, gelince detaylı değerlendiririm.

Fotoğraflarından kasa çok sağlam değil gibi görünüyor.

Birde şu geçirmezliği ne durumda.

Mesela yarım metrelik suyun içine düştü, buna dayanır mı?

Sence Outdoor kullanıma uygun mu?

Rolton E500 un kasa kalitesi gayet iyi fiyatina gore. Ust seviye malzeme kalitesi ve su gecirmezlik icin MiFA modellerini tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Bundan var bende. Kara cumada 25dolara almıştım. Şuanda 36dolar. Ses kalitesi basları mükemmel. Diğer ürünlerden en büyük farkı pilinin hiç bitmemesi. Amazonda bestseller zaten. Amazondaki incelemeleri de aşırı olumlu göreceğiniz gibi. Rahatlıkla tavsiye edebilirim.
    https://www.amazon.com/Anker-SoundCore-Bluetooth-Dual-Driver-Distortion/dp/B016XTADG2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraközkan -- 20 Mayıs 2017; 2:43:38 >

• Leitz 6358 öneririm. Ses kalitesine hala inanamıyorum. Biri kapalı kutu yedek de olmak üzere 2 tane aldım.

• şu nasıldır a dostlar
    buna cıx olmaz derseniz 20 dolara kadar amazon.comd'dan şöyle güzel bir öneri alırsam çok sevinirim
    birde merakımı mazur görün neden aliexpres 30 /40 gün beklioyosunuz amazondan daha uygun olmazmı bir haftada elimize geçse:)
    https://www.amazon.com/product-reviews/B00ZT65G8Q/ref=acr_dpx_hist_5?ie=UTF8&filterByStar=five_star&reviewerType=avp_only_reviews&showViewpoints=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronaldinho26 -- 20 Mayıs 2017; 4:29:43 >

• sony srs x11 kullandım.
    ses net ve güzel.
    eski bluetooth kartları ile kopma oluyor. asus laptopta
    sony telefon ile canavar gibi.

şarj 12 saat ten fazla dayanmıyor.

sarjda iken çalışmıyordu . can sıkıcıydı sattım
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Şarjı ne kadar gidiyor Leitz'in ve bluetooth ile kaç metreye kadar sıkıntısız bağlanabiliyorsun? Bilgi verirsen sevinirim.
  • 25$ civarı öne çıkan model mifa m1 olmuş.

leitz 6358 ile karşılaştırabilir misiniz hocam?

Vakti zamanında indirimlerle 20-30 tl arasına alınabilen bir hoparlörmüş.

Şimdi 120 tl olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

25$ civarı öne çıkan model mifa m1 olmuş.

leitz 6358 ile karşılaştırabilir misiniz hocam?

Vakti zamanında indirimlerle 20-30 tl arasına alınabilen bir hoparlörmüş.

Şimdi 120 tl olmuş

Mifa M1 cok daha iyi dostum. 2x3w+Passive Radiator u olan bir mini super hoparlor.

Leitz zamaninda 20-30 TL lerden satildigi icin baya populer olmustu bu 3 wattlik ve 400 mah pili olan hoparlorun simdi 150 TL ye satilmasi akil kari degil gercekten

• Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Leitz 6358 Hopi kampanyasıyla 70 civarına alınabiliyor.

• 50 dolar altı ses kalitesi en iyi amazon.com dan alınabilecek 3 speaker tavsiyesi verebilirmisiniz? Amazon echo dot nasıldır? Hiç bahsi geçmemiş?

• macro73 M kullanıcısına yanıt
    gönderimi yok onların bende baktım ona ama son ekranda adresinize gönderim yok diyor
  • Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    ABD den gelecek arkadaşıma getirteceğim.
  • Hastalik seviyesinde bt hoparlor aldim sattim.

Ses netlik ve bass konusunda uzerine tanimam TDK TREK MAX

Tdk dan bir tik asagida ama portatif olarak JBL flip 3

Bunu lg p5 p7 leitz mini sony jbl harman bose mashall kullanan biri olarak soyluyorum.

Tdk nin tek eksisi 12v luk sarj adaptorune mahkum olmak. Micro usb olsaydi tadindan yenmezdi....

• Arkadaşlar 100 tl civarı bi ürün önerebilir misiniz
  • Peki jbl flip 3 mü, Sony srs-xb3 mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Peki jbl flip 3 mü, Sony srs-xb3 mü?

Açık ara Flip 3 UE Boom 2 bile ses kalitesi olarak çok gerisinde kalıyor. Yalnız Flip 3 e 400 TL den fazla verilmez artık , yeni kral Flip 4

• quote:

Orijinalden alıntı: emr089

Arkadaşlar 100 tl civarı bi ürün önerebilir misiniz

100 TL altında Mifa M1 der ve tek geçerim

Radyo olsun derseniz Rolton E500.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    mifa m1 için bir inceleme sitesinde, bas ve tizler çok iyi, midler zayıf. uzun süre dinleyince başağrtıyor demiş, doğruluk payı var mıdır sizce?
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    ŞÖyle bir karşılaştırma buldum.

06.40 dan sonra sırayla seslerini dinleyebilirsiniz.

JBL go daha dengeli gibi duruyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=2IDW9r1RcsM
  • buraközkan kullanıcısına yanıt
    Ben de aliexpress'ten aldım bunu 30$'a. Kayıtlı postayla 2 haftaya gelir sanırım, diğer ürünlerim o şekilde geldi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.