Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birkaç yıl önce aliexpressden bluedio bs-3 aldım. Çok memnunum.

Alttaki linkteki hoparlörü düşünüyorum. Piknikte yükses sesle dinlemek amaçla. Hiç kullanan oldu mu? Şarj süresi ne kadar gidiyor acaba?

http://www.segment.com.tr/urunler/mikado-md-55kp-60w-kirmizi-usb---fm-destekli-bluetooth-kablosuz-mikrofonlu-ogretmen--toplanti-anfisi-xvbed/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginçmiş, jbl iyi duruyor gerçekten ama mağazada filan bi denemek lazım. şu an youtubetan kulaklıkla aldığım ses, beni yine de tatmin etmedi. s220 kablolu olmasına rağmen, onu kullanmaya devam ederim gibi duruyor. kablosuz yapmak için sbh54 var zaten
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Divoom Voombox Outdoor, Awei y200, leitz vs kullandım awei y200 tavsiye ederim hele altın rengi çok şık ve Türkiye'de hemen hemen aynı fiyat yurtdışıyla sesi de gayet iyi bu genele tavsiyem olabilir

Sizin tavsiyeniz üzerine rolton e500 siparişi verdim, leadstar modelini de araştırıyorum ancak bakarken sizin resmini paylaştığınızdan başka 2-3 dolar daha pahalıya başka bir leadstar modeli daha var, 14 küsüre alnıbaliyor x18 galiba model adı, sizce sizin resmini paylaştığınız değil de onu alsam hayal kırıklığına uğrarmıyım, daha üst model gibi gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyis sen napmissinya helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

mifa m1 için bir inceleme sitesinde, bas ve tizler çok iyi, midler zayıf. uzun süre dinleyince başağrtıyor demiş, doğruluk payı var mıdır sizce?

Mid lerde Kulak tırmalayacak kadar bir zayıflık yok bence. Kendi fiyat aralığında daha iyisi yok diyebiliriz. JBL zaten kendi ses gücü aralığında her zaman rakipsiz ama ben rahatlıkla Mifa M1 in genel anlamda JBL Go dan üstün olduğunu söyleyebilirim özellikle ses gücü ve Bass olarak

teşekkürler cevabınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Divoom Voombox Outdoor, Awei y200, leitz vs kullandım awei y200 tavsiye ederim hele altın rengi çok şık ve Türkiye'de hemen hemen aynı fiyat yurtdışıyla sesi de gayet iyi bu genele tavsiyem olabilir

Sizin tavsiyeniz üzerine rolton e500 siparişi verdim, leadstar modelini de araştırıyorum ancak bakarken sizin resmini paylaştığınızdan başka 2-3 dolar daha pahalıya başka bir leadstar modeli daha var, 14 küsüre alnıbaliyor x18 galiba model adı, sizce sizin resmini paylaştığınız değil de onu alsam hayal kırıklığına uğrarmıyım, daha üst model gibi gözüküyor

Merhaba bende Mx17 ve Mx20 modelleri var. Mx17-18-19 bunlar 3 watt lık hoparlörler. Stereo görüntüsüne rağmen aslında mono ve muhtemelen Mx 18 de böyledir. Ses olarak Rolton kadar iyi değil ancak saat ve alarmıyla dagçha fonksiyonel. Bence MX 19 modelini almak daha mantıklı 18650 pil yuvası var ve buna 3400 mah lik bir pil takıp şarjı çok iyi giden bir hoparlöre dönüştürebilirsiniz. usb giriş olması da bir avantaj yalnız yanında pil gelmiyor pili siz almalısınız

• iyi günler en fazla 500 liraya kadar ürün öneride bulunabilecek olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackroon

iyi günler en fazla 500 liraya kadar ürün öneride bulunabilecek olan var mı acaba?

Flip 4 iyidir hocam pişman etmez
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun çok kaliteli bir üründür.
    Ses olarak MX20 ile MX17 arasında fazla fark var mı, tavsiyeniz üzerine 19 almayı düşünüyorum ama micronsd girişi varken usb sizce çok gerekli olur mu, yoksa aklım 18 de kaldı ve bu cihazlar diyelim radyo frekanslarını led ekranda gösteriyor mu, müzikleri zaten göstermiyodur o belli, MX20 ahım şahım fark varsa ses olarak onu da alabilirim kararsız kaldım ,ya da 20-25 dolar arasında başka böyle saatli bir model tavsiyeniz var mı?

uuuu haci sese bakk

• blackroon B kullanıcısına yanıt
    JBL 489 liralık bir ürünü var modelin adını unuttum çok sağlıklı ses veriyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: blackroon

iyi günler en fazla 500 liraya kadar ürün öneride bulunabilecek olan var mı acaba?

Flip 4 iyidir hocam pişman etmez

Tesekkur ederim hocam, jbl nin xtreme modeli ile karsilastirilmaz ama fark olarak nasil hocam bilginiz var ise soyleyebilir misiniz

• Flip 4 olabilir mi hocam yukarida arkadas onerince baktimda fiyati o civarda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Arkadaşlar 100 150 tl bandında iphone ve ipad üzerinden Spotify ile müzik dinlemeyi sağlayacak ses seviyesi yüksek ve aynı zamanda kaliteli bir bluteotooth hoparlör öneriniz var mı. Bu konuda çok bilgim yok. Gördüğüm kadarıyla kullanan çok sayıda arkadaş var yardımcı olursanız sevinirim. Fp arıyorum diyebilirim.

Ben JBL kullanıyorum ve çooookk memnunum (hatta hem kırmızısından hem de turuncusundan aldım :) iphone ve ipad üzerinden apple music dinlemek için kullanıyorum, birini evde banyoya koydum diğerini de işte kullanıyorum... İşte odaya girenler müzik sesini duyuyor ama bu kadar yüksek ve temiz sesin nerden geldiğini anlamaya çalışıyorlar. Ben bu minik aletten diyince şok oluyorlar :)

http://www.hepsiburada.com/jbl-go-bluetooth-hoparlor-gri-pm-HB000001IELL

• sharky25ant kullanıcısına yanıt
    Hocam link açmıyor.. acaba hangi modelinden bahsediyorsunuz?

• JBL go fiyatlarında daha iyi başka alternatif var mı arkadaşlar ?

• sharky25ant kullanıcısına yanıt
    Minik cihazlardan manyak sesler çıktığına, eski telefonumun hoparlörleri sony mps-70 ile şahit oldum ilk kez, kimse inanmıyordu cihazın o sesi verdiğine

• jbl flip 3 ü teknoloki marketin birinde denedim ufacık alet mağazayı inletti valla nerden alabiliriz en ucuz?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.