Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freefalcon

Çok tavsiye etmesem de JBL GO kısa süreli 99,90 TL

https://www.hepsiburada.com/jbl-go-bluetooth-hoparlor-siyah-p-EVBARTU03717?magaza=Hepsiburada
    Neden tavsiye etmiyorsun bro iptal edeyim hemen!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avese

Neden tavsiye etmiyorsun bro iptal edeyim hemen!!

Alıntıları Göster
    teknosadan 59 liraya almıştım
    3 yıldır çok böyük bir zevkle kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avese kullanıcısına yanıt
    Zayıf bir ürün pili de çok küçük. Daha iyi ürünler alınabilir bu paralara

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam 12 dolarlık mifa i8 jbl go dan iyi midir? Elimde i8 var ama go olmadığı için kıyaslayamiyorum.

159 gözüküyor hocam. 99 a nasıl düşüyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sokrateslaa kullanıcısına yanıt
    ses kalitesi daha iyi ama i8 ayrı bir kategori go ile Mifa A1 i kıyaslamak gerek. sesi az ama aşırı küçük. yine de şarjı go kadar gidiyor

• gunner92fb kullanıcısına yanıt
    Bitmiş belli stok miktarında oluyor indirim

Tekrar girer mi acaba

• gunner92fb kullanıcısına yanıt
    Ana sayfadaki 4 4 lük indirimler kapsamında yapıldı önceden görülebiliyor ne zaman ne indirim olacağı ama tekrar girmez belki başka bir hoparlör olabilir

• JBL Go yerine bunu alabilirsiniz, her bakımdan daha iyi bir ürün

https://www.hepsiburada.com/meizu-a20-bluetooth-baglantili-mini-tasinabilir-speaker-hoparlor-p-HBV00000DFZ10

Tamamdır hocam teşekkür ettim

• Tam almaya karar verdim ama blitzwolf bw as2 indirimi bitmiş fiyat yeniden 400 TL'ye çıkmış, sanırım benim için hayırlısı oldu :)) gerçi şeytan archeer a320s için dürtüyor ama engel olmam lazım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam hoparlör 90 tl ye geliyor kodla. Aiz.Nasıl 7 dolar yaptınız

Alıntıları Göster
    32.5 lira kargosu mevcut onuda sıfırlamak için gösterdiğim aksiyon kamerası ile alım yapabilirsiniz ve daha çok alarak fiyatı uygun hale getirebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

Tam almaya karar verdim ama blitzwolf bw as2 indirimi bitmiş fiyat yeniden 400 TL'ye çıkmış, sanırım benim için hayırlısı oldu :)) gerçi şeytan archeer a320s için dürtüyor ama engel olmam lazım :))
    A320S için indirim süresi belirtilmemiş fakat 50 adet için bu fiyat ibaresi var.
    Bazı arkadaşlar bundan sonra bu fiyata devamlı satılır gibi tahmin yürütüyor ama bu fiyatlarda fazla kalmaz gibi geliyor bana.

Buradaki incelemede 150$ altındaki elit markalar arasına girmiş.https://www.techsounded.com/best-bluetooth-speakers-under-150/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 22 Temmuz 2019; 13:38:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

A320S için indirim süresi belirtilmemiş fakat 50 adet için bu fiyat ibaresi var.
    Bazı arkadaşlar bundan sonra bu fiyata devamlı satılır gibi tahmin yürütüyor ama bu fiyatlarda fazla kalmaz gibi geliyor bana.

Buradaki incelemede 150$ altındaki elit markalar arasına girmiş.https://www.techsounded.com/best-bluetooth-speakers-under-150/

Alıntıları Göster
    Yaşar hocam yapma bunu :) almamak için zor tutuyorum kendimi:)

• soar S kullanıcısına yanıt
    1-2 gün içinde yeniden indirim gelebilir diye tahmin ediyorum. geçen sefer de öyle oldu. 1-2 gün 400 den satıldı sonra yeniden düştü.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım archeer a320s i aldım. Blitzwolf başka bahara kaldı artık:) paylaşımda bulunan size, yaşar hocaya, freefalcona çok teşekkürler...

• soar S kullanıcısına yanıt
    as2 indirime girince bi de ondan alacaksın gibime geliyor :D a320 ile kıyas yapaım diğerini satarım diyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

as2 indirime girince bi de ondan alacaksın gibime geliyor :D a320 ile kıyas yapaım diğerini satarım diyeceksin
    Vallahi almamak için 15-20 gündür direniyordum ama bugün dayanamadım blitzwolf derken archeer a320s aldım. Açıkçası burada 1.5-2 yıldır önerilen ürünlerin çoğunu aldım: mifa a10, a20, i8, tronsmart element mega, groove, kinps, vtin r2, aomais sport plus II, doss traveler, soundbox pro, douni a7... Belki aklıma gelmeyen birkaç ürün daha. Çoğunu sattım, birkaçını hediye ettim. Elimde douni a7, vtin r2 ve mifa i8 kaldı. Archeer tatmin ederse belki douni a7'yi de elden çıkarırım. Bütün bunların ışığında bu ay blitzwolf bw as2'yi alacağımı sanmıyorum :)) archeer a320s bütçeyi biraz zorladı, blitzwolf'a bütçe kalmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Ben de hep düşünüyordum ancak Refurbish ürünlerde özellikle sony de pek iç açıcı yorumlar göremediğim için o işe girmedim. Biraz şans meselesi refurbished. Sıfır gibi de gelebilir sorunlu da. Öyle olursa amazon yardımcı olur diye düşünüyorum
    Cevap icin tesekkurler. Ben de oyle dusunuyordum ama benim urunun yorumlari iyi oldugu icin aldim. Siparis verdikten sonra Amazon tarafindan bir e posta geldi. Satin aldigim urun yeni gibi durmuyorsa ya da fonksiyonlari tam olarak calismiyorsa 90 gun icinde para iadesi alabecegim yaziyordu. Rahatladim o yuzden. Suan urunum kargoda ve 10 gun icinde teslim edilecegi yaziyor bakalim hayirlisi. Sakatlik cikarsa da bu isi ben denemis olurum. Burada da paylasirim amazon refurbished urun sakin almayin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayberk_09 -- 22 Temmuz 2019; 16:4:37 >

• 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.