Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banggood'da satılan herşey maşallah 5 yıldız alıyor tüm üyelerden,sahtekar bir site ama ne yaparsın elimizi kolumuza bağladılar,adamlar sadece ticaret yapmıyor bir tarafdanda kur çeviri işiyle satışlarından komisyon farkıda alıyor..
  • benim as2 ve a320s in kargo takip aşamaları aynı ilerliyor, 2-3 gün arayla almıştım. 2 paket olunca gümrükte sorun çıkmaz inşallah :) kutu açılış videosu yapıcam
  • Benim as2 siparişimde cumadan beri" IST Customs released, ready for last mile delivery" yazıyor. Yurtiçi appini indirip üye de oldum ama görünen bi kargo yok. Acaba başka firmaya mı verildi kargo?
  • sherlock h. S kullanıcısına yanıt
    Cuma gümrğkten çıkan paketler bugün dağıtıldı. İstanbul a uzak bölgedeyseniz yarın gelir. Bölgenizdeki yurtiçi kargo ile irtibata geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • as2 yi siparis gecip odeme yapmamistim. isteyen varsa hesabi vereyim odemesini yapsin. gerci bu asamadan sonra adres degisiyormu bilmiyorum ama degismiyorsa gelince bir gun dener oyle kargolarim bak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Bu mesaj silindi.
    Bu sefer aldın mı abi? :)
    Ben umutluyum üzecek bi alete benzemiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EaglePaw_ kullanıcısına yanıt
    PC de ayrı TV de ayrı 5+1 ses sistemi var bu BT cihazlar hafif kalıyor onların yanında.
    İhtiyacım olmadığı için şimdilik almıyorum fakat biraz daha zorlayıp 20$ altına indirirsem alabilirim.

• Herkese hayırlı geceler.

Benim A320S Türkiye sınırlarına girmiş bulunmakta. İnşallah, denedikten sonra da ayrıca teşekkürü etmek nasip olur.

Yalnız, bu ürünün bundan sonraki kargo takibini nereden ne şekilde takip edeceğimi bilmiyorum. Şu an için 17track üzerinden takibi yapıyorum ama burada hangi kargoya verileceğini ve ne şekilde takip kodunu öğrenebileceğimi bilmiyorum. Henüz yurtiçi kargo üzerinde bir bilgi mevcut değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir de ekstradan bir kaç sorum olacaktı benim.

1- A320S için yoğun bass'a sahip olduğu şeklinde konuşuluyor, android telefonda ekolayzır ayarı için hangi uygulamayı kullanmamı önerirsiniz?

2- 600-1000 ya da 1000-1300 TL bandında önerebileceğiniz daha profesyonel ürünler var mıdır? (basstan ziyade sesin temiz olması önemli)

3- Yine evde bilgisayara bağlayıp kullanmak için bluetooth özelliği olmasına gerek duymaksızın, bilhassa basstan ziyade temiz ses alabileceğim bir ses sistemi ve ya stereo hoparlör v.s. öneriniz var mıdır?

dipnot: Harman Kardon Onyx 4 ve JBL Boombox deneme fırsatım oldu. biri 3500, diğeri 1200 tl olmakla beraber kıyaslama yapmaksızın harman kardon'un ses kalitesi için 1200 TL vermenin pek de gerekli olmadığını düşündüm. JBL ise parası olana güzel diyebileceğim uzaklıkta.

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

• EaglePaw_ kullanıcısına yanıt
    Güncel Tv lerin ses sistemleri 10 w yada üzeri, bence gereksiz bişey olacak. TV için değil de başka bişey için kullanılacaksa işe yarayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    ben kodla aldım 143tl tuttu, mutfak için harika radyolu ve saati de var, haber verenlere teşekkürler...
  • quote:

PC de ayrı TV de ayrı 5+1 ses sistemi var bu BT cihazlar hafif kalıyor onların yanında.
    İhtiyacım olmadığı için şimdilik almıyorum fakat biraz daha zorlayıp 20$ altına indirirsem alabilirim.
    Merhaba...
    Haber verirseniz bir tane de ben alırım selamlar.

• Vavienist V kullanıcısına yanıt
    Merhaba. HK Onyx Studio 4 ü beğenmediyseniz size yapabileceğim öneriler de ancak daha üst seviyesi olur Aşağıdaki ürünleri tavsiye edebilirim

https://www.amazon.com/gp/product/B07Q12WDP2/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

https://www.amazon.com/dp/B07H7CZ6BZ/ref=psdc_689637011_t2_B07Q12WDP2

Kolay kolay Anker önermem ancak çok methedilen yeni bir ürün daha var fiyatı düşmüş;

https://www.amazon.com/dp/B07P39MLKH/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A294P4X9EWVXLJ

https://www.youtube.com/watch?v=qTc2QdCqMhY&t=861s

Rootlu cihaz kullanıyorsanız Viper4Android en iyi EQ ve ses ayar uygulaması. Müzik çalar uygulamasının eq ayarlarını da kullanabilirsiniz mp3 çalıyorsanız.

• Blitzwolf as2nin ciddi bir dip sesi var boşta beklerken. Herkesin mi böyle yoksa bana gelen mi böyle bilmiyorum.

Ürüne gelecek olursak Malzeme kalitesi güzel fakat ses kalitesi göreceli kavram ama ben beğenmedim.

• Evde 5+1 var tv ye bağlı, ayrıca ben soundbar diye değil radyolu hoparlör olduğu için almıştım.

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    Benim.as2 de geldi. Doss xl daha çok begendim sanırım bunu satacağım hatta düşünenler mesaj atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 23 Temmuz 2019; 10:44:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Blitzwolf as2nin ciddi bir dip sesi var boşta beklerken. Herkesin mi böyle yoksa bana gelen mi böyle bilmiyorum.

Ürüne gelecek olursak Malzeme kalitesi güzel fakat ses kalitesi göreceli kavram ama ben beğenmedim.
    Bu tür cihazların genelinde oluyor dipses. Ben bu cihazda hissetmemiştim bu mesajı görünce tekrar açıp denedim kulağı cihaza yapıştırınca hissediliyor bir karış uzaktan duyulmuyor bu sorun edilecek bir durum değil.

Ses ayarı yapmak isteyenler için "Player pro" uygulaması ve "DSP pack" eklentisini yükleyip denemelerini öneririm.
    Hazır EQ kalıplarından "Bass & Treeble Booost" bunu tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaglePaw_

Evde 5+1 var tv ye bağlı, ayrıca ben soundbar diye değil radyolu hoparlör olduğu için almıştım.
    Açıklamada PC ve Laptop için denilmiş zaten TV için yetersiz olur.
    Ben PC'de ses sistemi olduğundan ihtiyaç duymadığımı belirtmek istemiştim.
    PC, Laptop, Mutfak vs. için ihtiyaç dahilinde uygun fiyata alınabilir.
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam şu blitz marka.soundbar gibinolan hoparlör iyiymiş onı indirimli alma şansımız yok.mu?

• ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaglePaw_ -- 23 Temmuz 2019; 11:33:3 >
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.