Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgur

1 hesapta 1 kerelik 50$ kupon veriyor sanirim ikinciyi alamadim
    Biz birinciyi alamadık. Mail geldi 50$ kupon var diye hemen girdim tükenmiş sonrada denk gelmedi.

Kuponlarıma baktım şimdi 5 Adet 10/2$, 11 Adet 35/5$ kupon kullanmışım.
  • Uzun zamandır almak istediğim ürünlerdi. Sonunda aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 50/100 çek ile ben de 3 adet Aomais Spor II+ aldım. Toplam 54.25 dolara geldi. Gümrüğe takılacak kesin %20 gümrük vergisi ile bile uygun fiyata geliyor. Birini satıp ikisini tws ile kullanmayı planlıyorum. Çekten haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

50/100 çek ile ben de 3 adet Aomais Spor II+ aldım. Toplam 54.25 dolara geldi. Gümrüğe takılacak kesin %20 gümrük vergisi ile bile uygun fiyata geliyor. Birini satıp ikisini tws ile kullanmayı planlıyorum. Çekten haberdar ettiğiniz için teşekkür ederim.

angi çekmış bunlar gecler soyleyın bzıımde haberımız olsun

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    Üst mesajlarda yazıyor hocam. Sanırım kampanya bitti, ben de son saattekine yetiştim. Şu anda mobil ve dışarıda olduğumdan konuyu tarayamıyorum maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam 50 dolar kuponu yeniden alabilir.miyiz

Alıntıları Göster
    Ben de son anda yetiştim malesef indirimler bitti

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    11 kasım muhabbetinin sonlarında 100/50$ hediye çeki verildi ama sınırlı sayıdaydı muhtemelen denk gelenler aldı hocam

• Beyler 1.190 TL ye JBL Xtreme buldum. Orjinal sıfır kapalı kutu ürün. Fiyat nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur35

Beyler 1.190 TL ye JBL Xtreme buldum. Orjinal sıfır kapalı kutu ürün. Fiyat nasıl?
    harika fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluENight

harika fiyat

Alıntıları Göster
    Arkadaş nerede bulduğunu paylaşsaydı daha da güzel olurdu ama sorun değil, ben buldum.

https://www.bimeks.com.tr/urun/jbl-xtreme-40w-bluetooth-hoparlor-mavi-152068

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Beyefendisi

Arkadaş nerede bulduğunu paylaşsaydı daha da güzel olurdu ama sorun değil, ben buldum.

Alıntıları Göster
    bimeks battı... bir firma batan bimeks'in web sitesini kiraladı ve bimeks adıyla faaliyetini sürdürüyor. refurbished ürün olabilir dikkat etmek lazım. xtreme 1'i Türkiye'de satan yok, bimeks ya da gerçek adı neyse nasıl satabiliyor?

• quote:

Alıntıları Göster
    Aman uzak durun buradan.. Bedava verseler alınmaz.

• quote:

Alıntıları Göster
    Hayır hocam bimeksten değil. Gizleme amacı neden güdeyim burada çok yardım edildi bana. Ben olayın heyecanıyla direk yazdım bulduğum yer burası.

http://www.akustahifi.com/UrunDetay.php?UrunId=29

Stok var yazıyor ama site güncel mi bilemedim gidip yüzyüze konuşacağım bu hafta buradan haber veririm.

• Lg p5 var elimde satılık , ilgilenen yazabilir.

• Sardine Sdy 019 almıştım ben de forumdaki birçok kişiyle birlikte. Bugüne kadar severek kullanırken bluetooth kopma sorunu yaşamaya başladım. Birkaç farklı telefonla denememe rağmen bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanıyor. Bir çözümü var mıdır yoksa elveda deme vakti geldi mi Yeni bir şey alacak param da yok şu an fiyatlar dövizin yükselmesiyle inanılmaz uçmuş.
  • Rocha R kullanıcısına yanıt
    Kopma sorunları genelde verici(telefon) kaynaklı olur. Eğer farklı telefonlarla da problem devam ediyorsa cihazda bir arıza oluşmuş olma ihtimali yüksek malesef...

• Benim easy acc v3 kargolanmadı kuponlarla 5 dolara getirdiğim için mi acaba yoksa herkeste mi öyle arkadaşlar?

• eksidengeldim E kullanıcısına yanıt
    Benimde aldığım hiçbir ürün kargolanmadı yoğunluktan dolayıdır muhtemelen

• EasyAcc v3 henüz kargolanmadı.21 saat daha süresi var.8-10 günlük kargolama süresini son gününe kadar kullanan satıcılara epey denk geldiğimden 2-3 günlük kargolama süresine pek takılmıyorum artık.Dert etmeyin.Gönderir.
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.