Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soundbox XL için ekran görüntüsü ile tekrar girişimde bulundum gelen cevap aşağıda.

Dear Yasar,

Rahatsızlıktan dolayı özür dilerim. Departmanımız Aliexpress ile iletişime geçmeye çalışmaktadır ve 11.11 sona erdiğinde siparişinizi hala tamamlayamazsanız 11.11 fiyatını garanti edebiliriz. Başka bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

En iyisi,
    DOSS Müşteri Hizmetleri Ekibinden Jesse
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    BlitzWolf 40 W 5200 mAh Çift Sürücü taşınabilir kablosuz bluetooth hoparlör 30 W Güçlendirdi Yukarı Bas Eller-ücretsiz Aux-in Hoparlör

https://s.click.aliexpress.com/e/enyhMiN

Aslında bu ürünü de aldım

https://youtu.be/2dFOQc-6iZc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

BlitzWolf 40 W 5200 mAh Çift Sürücü taşınabilir kablosuz bluetooth hoparlör 30 W Güçlendirdi Yukarı Bas Eller-ücretsiz Aux-in Hoparlör

https://s.click.aliexpress.com/e/enyhMiN

Aslında bu ürünü de aldım

https://youtu.be/2dFOQc-6iZc
    Ben olsam almazdım. 30w bass ünitesi var normal hoparlör gücü 2x5 watt yani ses gücü 40w falan değil sadece güçlü bass lar için aktif sub koymuşlar. Hoparlör bu kadar zayıf olduktan sonra bana saçma geliyor o kadar güçlü bass olması.

Orda yazılan değerler yalan yanlış aslında 10+10+20 =40 benim gözümde tronsmart mega ile kapışır tronsmartta 2 hoparlör var bunda 3 hoparlör dediğim gibi her türlü kapışırlar
    Burdaki videoda içinde ne olduğunu göstermişler bende blitz wolfa mesaj attım nedir bu ne ayaksınız siz falan özürdiledilee bana daha detaylı yardımcı olacaklarmış :) bakalım extra indirim istiyorum yaparlarsa alışverişi tamamlarım yoksa alışveriş iptal.
    https://youtu.be/vbZIrs7pm_U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 12 Kasım 2018; 13:16:0 >
  • Aliexpressden aldığım toproad şimdi elime ulaştı Tuner'ı güzel.. malzemesi plastik daha sonra daha kaliteli hoperlorler alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 12 Kasım 2018; 13:17:58 >
  • Amma ısrar ediyor ali, birşey al artık diye, saat başı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Orda yazılan değerler yalan yanlış aslında 10+10+20 =40 benim gözümde tronsmart mega ile kapışır tronsmartta 2 hoparlör var bunda 3 hoparlör dediğim gibi her türlü kapışırlar
    Burdaki videoda içinde ne olduğunu göstermişler bende blitz wolfa mesaj attım nedir bu ne ayaksınız siz falan özürdiledilee bana daha detaylı yardımcı olacaklarmış :) bakalım extra indirim istiyorum yaparlarsa alışverişi tamamlarım yoksa alışveriş iptal.
    https://youtu.be/vbZIrs7pm_U
    Ben bu çinlileri anlamıyorum zaten. Adamlar kendi sattıkları ürünlerden bihaberler:) Çoğu firmada var bu sıkıntı doğru bilgileri sağlayamıyorlar. AOMAIS in değerlerinde de çok hatalar gördüm özellikle ışıklı mini hoparlörü 20w değil kesinlikle 25w veya üzerinde

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Amma ısrar ediyor ali, birşey al artık diye, saat başı veriyor

50/100$ mı o Tam aradığım kupon ama ben hemen tıklamama rağmen alamadım siz nasıl aldınız var mı bir sırrı?

• Aynı fiyata doss touch soundbox ve mifa a10 arasında kaldım ve

Doss aldım sizce doğru mu yaptım

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Sizin kuponu gördükten sonra pusuya yatıp bende aldım 50$ kupondan hocam sağolun

Sırrı yok hocam, gezinirken popup olarak geldi, 45' sonra yine vericekmiş, 3 saat geçerliydi, sepet hazırda durmalı:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 12 Kasım 2018; 14:16:57 >
    Çok iyi kuponmuş, Mipad 4 almayı düşünüyordum umarım denk getirebilirim

• Harika kupondu 150 dolarlık alışveriş 50 dolara geldi nerdeyse

Sayende iyi kar ettik, demesen haberimiz yoktu çok sağol

• Valla hocam iyi mi ettik, kötü mü ettik bilmiyorum:)) doss pro, traveler ve aomois plus 52 dolara geldi. Bilgilendirme için teşekkür ederim:))

Ben o ışıkıdan 2 tene aldım tws yapıp kullanacağım. Aslında doss xl den iki adet alacaktım doss kaldırılınce yerine alternatif olarak aomais go mini den 2 adet aldım incelemeri ve abisi aomais go ile kıyaslamalarını değerlendirdim fiyat performans olarak şu an en iyilerden

• 1 hesapta 1 kerelik 50$ kupon veriyor sanirim ikinciyi alamadim

Güle güle kullanın hocam:/

• Hoparlör takip ederken bu 50 dolar indirim çok iyi oldu firmada 50 dolar vermiş 150dolar 50 dolara mal oldu şuan şaşkınım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkmaz -- 12 Kasım 2018; 16:39:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

50/100$ mı o Tam aradığım kupon ama ben hemen tıklamama rağmen alamadım siz nasıl aldınız var mı bir sırrı?

Alıntıları Göster
    Hocam 50 dolar kuponu yeniden alabilir.miyiz

• 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.