Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim siparişin az önce kargolandi bilgisi geldi. Sizinki de çıkar yakında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LX922217499CN (epacket) kodu ile az evvel yola çıktı EasyAcc v3
    Ekleme: 9.90 dolara aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinnitem1 -- 14 Kasım 2018; 14:13:41 >
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Kaç dolara almıstınız

• beyler aklıma takıldı tws özellikle olan 2 farklı hoparlör birbirine baglanıyormu atıyorum mifa a10 ile doss soundbox pro birbirine baglanırmı 2 sindede tws var kafamda deli sorular digeri ise gümrük olayı gümrüge giren ürünler satıcı 3 hoparlör fiyatını 20 dolar yazmasına ragmen gümrüge girse o hoparlörün vergisini hangi deger baz alınarak hesaplıyorlar pakette 20 yazıyo ztn 30 dolarlık bir ürün için gümrük vergisi 30-24 = 6 dolardan mı hesaplıyolar yoksa 30 dolar üzerindenmi vergi geliyo
  • Önceki kampanya sonrası paylaşmıştım. Şimdi banada lazım oldu tekrar paylaşıyorum.

Bazı AE satıcıları standart shipping, SF eParcel gibi Çin içinde takip edilebilen ancak Türkiyede takip edilemeyen takip numarasıyla ürün gönderiyor. Bu paketler 7-10 gün içinde Çin'den yurtdışına sevk edildiğinde global takip numaraları (SE post, NL post gibi) veriliyor. Yakın zamanda bana gelen paketlerin takip numaralarıyla örneklendiriyorum.

Mifa satıcısının verdiği standart shipping no: LP00106100811127
    https://global.cainiao.com/

Bu takip sitesinde aratıldığında oluşan global takip numarası: LB158849460SE

Doss satıcısının verdiği SF eParcel takip no: 959759005858
    http://intl.sf-express.com/

Bu takip sitesinde aratıldığında oluşan global takip numarası: RU277550509NL

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefakay

beyler aklıma takıldı tws özellikle olan 2 farklı hoparlör birbirine baglanıyormu atıyorum mifa a10 ile doss soundbox pro birbirine baglanırmı 2 sindede tws var kafamda deli sorular digeri ise gümrük olayı gümrüge giren ürünler satıcı 3 hoparlör fiyatını 20 dolar yazmasına ragmen gümrüge girse o hoparlörün vergisini hangi deger baz alınarak hesaplıyorlar pakette 20 yazıyo ztn 30 dolarlık bir ürün için gümrük vergisi 30-24 = 6 dolardan mı hesaplıyolar yoksa 30 dolar üzerindenmi vergi geliyo
    TWS için aynı marka/model olması lazım bildiğim kadarıyla.

Gümrüğe giren ürün için limiti aşan kısım değil toplam bedel üzerinden %20 + 5.10TL alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinnitem1

EasyAcc v3 henüz kargolanmadı.21 saat daha süresi var.8-10 günlük kargolama süresini son gününe kadar kullanan satıcılara epey denk geldiğimden 2-3 günlük kargolama süresine pek takılmıyorum artık.Dert etmeyin.Gönderir.
    arkadaşlar dikkat ettiniz mi EasyAcc v3, hala aynı fiyat. umarım iyidir kalitelidir :)
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    freefalcon'a güvendik.
    Şaka bi yana ben yazdan beri mifa a10 aldım alıyorum vs derken geçti gitti süre.Üstad daha iyi deyince yabıştırdım gitti.İki siparişim daha var ama EasyAcc v3 umarım çabuk gelir
  • Dodocool Mini iptal oldu ya. Ne zamandır almak istiyordum.

• metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sefakay S kullanıcısına yanıt
    Sadece aynı marka ve aynı model için geçerli tws

• Ayni saticidan 3-4 adet Mifa a10 satin almak istiyorum. Normalde bu urun 27 dolar alti oldugu icin vergi cikmiyor ama sayi fazla olunca cikar mi acaba? Yoksa urunlerin her biri ayri mi degerlendirilir? Eger belli bir sayi limiti varsa(orn: bir kisi en fazla 2 adet alabilir gibisinden.) siparisleri farkli zamanlarda almak daha mantikli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayberk_09 -- 15 Kasım 2018; 8:55:29 >
  • Ayberk_09 kullanıcısına yanıt
    Siparişlerin değeri takip numarası bazında değerlendiriliyor. Aynı kutuda 2 ürün olursa gümrük ve vergi ihtimali çok yüksek. Gümrük sınır 30 Euro bile iken 2 tane almıştım ve gümrüğe girmişti 50 TL vergi ödedim. Ayrı ayrı sipariş oluşturmak bu yüzden en mantıklısı. Tabi Easyacc gibi bazı satıcılar kargodan kar etmek için ayrı ayrı oluşturulan siparişleri bile tek kargoda gönderebiliyorlar Büyük ihtimalle o bile gümrüğe girecek sınırın altında olduğu halde...

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Siparişlerin değeri takip numarası bazında değerlendiriliyor. Aynı kutuda 2 ürün olursa gümrük ve vergi ihtimali çok yüksek. Gümrük sınır 30 Euro bile iken 2 tane almıştım ve gümrüğe girmişti 50 TL vergi ödedim. Ayrı ayrı sipariş oluşturmak bu yüzden en mantıklısı. Tabi Easyacc gibi bazı satıcılar kargodan kar etmek için ayrı ayrı oluşturulan siparişleri bile tek kargoda gönderebiliyorlar Büyük ihtimalle o bile gümrüğe girecek sınırın altında olduğu halde...
    hocam farklı adrese göndertin sipariş oluştururken..hatta teslimatı alacak kişi adını da değiştirin..
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığım aomais go şekilce büyük olduğu için gümrüğe girebilir diye düşünüyorum bu durumda benden fatura mı istiyor gümrük? Paketin üstüne 23 dolar yazacak adam ama gümrük tarafından bağlayıcı olan nedir?

• https://www.motomax.com.tr/audio-pro-addon-t3-gri-11181

Efsane üründür. Yurtdışına göre bile baya baya uygun fiyatı.

Limiti Black friday'e sakladığım için alamıyorum ama içimde kalıyor
    https://www.amazon.com/Audio-Pro-Portable-Bluetooth-Wireless/dp/B01IA9W7Z8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 15 Kasım 2018; 11:12:32 >

• ozgur kullanıcısına yanıt
    En iyisi UKIM e girdiği anda PTT nin öneri şikayet sisteminden yazıp gümrük sınırı altında olduğunu belirtmek ve gerekirse ıspatlayabileceğini söylemek. Bu gibi durumlarda genelde gümrükten çıkıp sadece damga vergisi ödeniyor ama gümrük memuru o andaki fiyatına bakıp gümrük çıkarabilir de bunu önlemek için iyi takip edin ürünü

• Rolton E500 ve toproad Bluetooth radyo

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 7 Ekim 2021; 22:54:9 >
  • Easyacc v3 ve easyacc cube dün kargolandı, preorder idi. Aynı kargo takip nosu ile bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 16 Kasım 2018; 18:2:20 >
  • Cehennemden_Cennete kullanıcısına yanıt
    bu hafta n11'den aldım, kuponla 740'a geldi...
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.