Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sony SRS-XB20 başarı bir cihaz arkadaşım yurtdışından getirmiş,bugün denedim çok başarılı,ayrıca jbl flip 4'den daha detaylı çalıyor jbl en büyük eksisi bu şimdilik,ses olarak çok iyi diyebilirim,ama ciddi manada detay kaçırıyor alet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 15 Kasım 2017; 19:23:39 >
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir aklımda sony var. Yanlış yorumlamadım degil mi sony olumlu ? Hem fiyat farkı var hem testlerde sony güzel gelmişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Uzun süredir aklımda sony var. Yanlış yorumlamadım degil mi sony olumlu ? Hem fiyat farkı var hem testlerde sony güzel gelmişti

olumlu,detay konusunda çok iyi iş çıkarıyor,bas seviyorum derseniz EXTRA BASS özelliği ile çok iyi bir seçenek..
    Teşekkürler , edinmek üzereyim

• İki tane flip 4'ü senkron edip bağladım, baya güzel oldu. Müzik keyfi çok artıyor. Birden çok hoparlör bağlamayı düşünenler için tavsiye ederim.
  • Enusic Soundcup Banggood da tekrar stoklara girmiş, almayi düşünen arkadaşlar varsa. Banggood uygulamasinda fiyatlar bende Tr olarak görünüyor, 202 lira fiyati var. Kac dolara geliyor tam olarak bilmiyorum.

Link:https://banggood.app.link/LQX70Kfi6H

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oluv arkadaş Tronsmart Element'i hiç beğenmemiş almayı düşünen arkadaşların haberi olsun. Basstan başka bişey yok gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=ab2GmlePKQw
  • Mifa A10 Grafite aldım
    31.19 - 4 dolar kupon kullandım. 27.19 dolara geldi.

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20171116024830&SearchText=mifa+a10

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• Arkadaşlar fiyat iyi gibi 29 TL amazonda 18 dolar görünüyor

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dex%C4%B1m-dea059-bluetooth-hoparl%C3%B6r-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-1149554.html?

• 01halil kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 1 adet aldım.Nasıl olduğunu bilmiyorum ama 10 watt hoparlör için çok uygun fiyatı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Double King Chicken

Teşekkürler hocam 1 adet aldım.Nasıl olduğunu bilmiyorum ama 10 watt hoparlör için çok uygun fiyatı.

açıklamada 5w yazıyor ama vokal'de yapılırsa 10w çıkar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Double King Chicken

Hocam hayırlı olsun şimdiden artık cihaz gelirse paylasirsiniz tecrübelerinizi.

01halil kullanıcısına yanıt
    Hocam orda 2x2.5 wattı 2x5 görmüşüm yahu inşallah ses seviyesi bunun üstündedir 😂

Sağolun hocam geldiği zaman paylaşırım.

• 20 dolardan xiaomi mdz-15 satın aldım arkadaşlar. umarım beğenirim :) fiyatı çok iyi geldi.
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Bedava almışsın resmen. Çok iyi sesi var, memnun kalacağını düşünüyorum.
  • Merhaba herkese. Hem telefondan dinlemek hem de yetersiz olan bilgisayarıma bağlamak için hoparlör arayışına girdim. Sitelerde hoparlör aratırken ses sistemlerinin center hoparlör denilen kısımlarını gördüm. Acaba bunlara hazır devre satılıyorsa eğer takıp bluetooth hoparlöre çeviremez miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

20 dolardan xiaomi mdz-15 satın aldım arkadaşlar. umarım beğenirim :) fiyatı çok iyi geldi.

Merhaba, nerden aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Bedava almışsın resmen. Çok iyi sesi var, memnun kalacağını düşünüyorum.

teşekkür ederim. daha önce xiaomi nesil 1 kullandım. yaklaşık 1 sene sonra cihazda inceden tizleme sesi gelmeye başladı hocam parmağımla cihazın ön kısmına bastırınca tizleme geçiyordu kasadaki bir boşluktan dolayı sanırım. bunu umarım bu modelde yaşamam alüminyum olmasının dezavantajlarından birisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r3ally

quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

20 dolardan xiaomi mdz-15 satın aldım arkadaşlar. umarım beğenirim :) fiyatı çok iyi geldi.

Merhaba, nerden aldın?

gearbest üzerinden aldım forumda konusu var. öğlen saatlerinde indirime giriyor birçok ürün.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.