Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o kadar adı geçti ki benim de mifa a10 alasım geliyor :D
    sadece, acabani 11.11 indirimlerini beklesem mi diyorum
  • Tronsmart t6 sipariş ettim 4 gün once de herkes mifa a10 falan diyor hata mi ettim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

Mifa a10 almayı düşünen varsa mobil uygulamaya

http://s.aliexpress.com/M7Bbaq26

Bu link vasıtasıyla girerlerse fiyat hala 28.80 . Belki ilk defa alacaklara özel olabilir. Bilemiyorum diğer arkadaşlar neden göremedi. Ben birkaç saat evvel sipariş verdim fiyat hala değişmedi.
    Sepete eklemeyi unutmayın.

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Linki tıklayınca bende icili bicili bir modeli çıkıyor 32 küsür USD ye ilginç, farklı renk ve fiyat çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanboyer

2 tane alınca 50dolar

Birbirine bağlanma olsa ve bana 50 USD açılsa hemen alırdım ya

Güya diamond memberiz alide avantaj göremedik hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 30 Eylül 2017; 20:48:26 >
  • firmware ile gelmezmi acaba birbirine baglama olayi donanimsal birseymidir

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Bu indirimler bi bize görünmüyor sanirim Tekrar alacagimdan değilde, neden indirim yanmimadigini merak ettim.

Yıllardır ali den alışveriş yaparım ilk defa böyle bir şey görüyorum

Ben hiç yurt dışından ürün sipariş etmedim.

mifa a10 alsam kaç günde geliyor

• Bu ürün bende 27,92 dolar. Cep telefonu uygulamasından girince.
    Almaya değer mi? Sanırım burda en çok övülen ürün bu.

Ben aslında radyo ve mp3 özelliği olan bir cihaz arıyorum ama düzgün bişeyin fiyatları da çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

quote:

Orijinalden alıntı: ertanboyer

2 tane alınca 50dolar

Birbirine bağlanma olsa ve bana 50 USD açılsa hemen alırdım ya

Güya diamond memberiz alide avantaj göremedik hala

Hocam birbirine bağlanma için A20'yi beklemeniz lazım. Aliexpress'de Mifa ürünlerine cevap veren Kai, net bir tarih olmadığını söyledi son mesajında A20 ve A30 serisi için.

Diamond üye olayı yeni çıkmış sanırım, bu akşam Aliexpress uygulamasına girince çıktı bende de. Ne faydası var bilemiyorum ama, bazı ürünlere tıklayınca fiyatı daha düşük gösteriyor. Mifa A10'da ise halen eski fiyat dediğiniz gibi Kime neye uygun fiyat çıkartıyor Mifa sayfası anlayamadım bende freefalcon hocamın dediği gibi. 1.5 senedir alışveriş yapıyorum, daha önce karşılaşmadım bende bu durumla hiç.

Bu arada 50 dolarlık siparişte de, ek vergi çıkarsa gümrükte, yine tek tek sipariş fiyatına gelir hocam

@seker1adam

Hocam daha önceki Mifa M1 siparişimde (Mart 2017) 1 ayda gelmişti. Aliexpres Standart Shipping ile 15 gün - 1.5 ay arasında geliyor bildiğim kadarı ile. Bakalım A10 me zaman gelecek.

@baki_55

Hocam asıl önceliğiniz Radyo değilse, bu fiyata kaçmaz bir ürün. Özellikle de Freefalcon hocam ve SCCR hocamın tavsiyelerinden sonra

Radio için ise, sonradan Rolton E500 alabilirsiniz hocam ikinci cihaz olarak, geçenki indirim döneminde 13 küsür dolara düşmüştü. Şuanda 15 dolar civarında geziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

quote:

quote:

Bu indirimler bi bize görünmüyor sanirim Tekrar alacagimdan değilde, neden indirim yanmimadigini merak ettim.

15-25 gun arasi

• quote:

quote:

quote:

quote:

15-25 gun arasi

Peki 400 TL bütçe ile yurt içinden hangi modele yönelirdin yada tavsiyen varmı

• mifa a10 borsa gibi 25.-usd kadar alınabiliyor ama her bilgisayarda veya telefon da farklı fiyatlar çıkıyor..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

15-25 gun arasi

Peki 400 TL bütçe ile yurt içinden hangi modele yönelirdin yada tavsiyen varmı

100 daha koyup JBL Flip 4 alirim. Ue WonderBoom, JBL Flip 3 ve Sony Srs Xb20 de diger secenekler

• 50 dolara iki tane alinsa bile bunun vergisi olmayacak mi?

• Evet aynen vergi olacak en mantıklısı üç-beş fazla da olsa tek almak

• quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

50 dolara iki tane alinsa bile bunun vergisi olmayacak mi?

Daha once Mifa A10 ile A1 i ayni gonderide birlikte ve vergisiz aldim. Cok buyuk olmadigi icin 2 li alimda dahi vergi cikma ihtimali %20 diyebiliriz.

• Son birkac sayfadir trend Mifa A10. Kac kisi bu ürünü kullaniyor merak ettim gercekten.
    Cünkü daha oncesinde Pulse X trend idi herkes cok begenmisti (ürünü daha kullanmadan) ben aldim ve sattim. Cunku %70 ten sonraki sesler %30 daki kalitede degildi. %80 ve üstü zaten cizirtili ve sadece bop bop bop bass seslerdi.
    Sonra Tronsmart T2 ve T6 trend oldu. T6 25w diye göklere cikartildi (kullanilmadan) ürünler geldiginde 10W lik sistemlerle ayni ses yüksekligine sahip oldugu anlasildi.

Suan ki cekingem Mifa A10 da bu sekilde olacak mi acaba.
    A20 nin su gecirmezlik özelligi olacaksa bekleyecegim aslinda ama hicbir bilgi yok ne yazikki. (2 adet alip sterio kullanim icin cok iyi gibi duruyor)

Yeni üyelere 20/4$ cek veriyor Mifa A10 24$ a geliyor.

Kafalar karisik beklemedeyiz

(not: yanlis anlasilma olmasin diye önceden belirtmek isterim, bu mesajda bir sitem veya burada insanlar yanlis yönlendiriliyor gibi bir düsünce ve anlam icermemektedir
    Burada okumasak bir cok üründen markadan haberim dahi olmazdi. Konuya emek veren herkese tesekkürler )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 1 Ekim 2017; 0:31:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Son birkac sayfadir trend Mifa A10. Kac kisi bu ürünü kullaniyor merak ettim gercekten.
    Cünkü daha oncesinde Pulse X trend idi herkes cok begenmisti (ürünü daha kullanmadan) ben aldim ve sattim. Cunku %70 ten sonraki sesler %30 daki kalitede degildi. %80 ve üstü zaten cizirtili ve sadece bop bop bop bass seslerdi.
    Sonra Tronsmart T2 ve T6 trend oldu. T6 25w diye göklere cikartildi (kullanilmadan) ürünler geldiginde 10W lik sistemlerle ayni ses yüksekligine sahip oldugu anlasildi.

Suan ki cekingem Mifa A10 da bu sekilde olacak mi acaba.
    A20 nin su gecirmezlik özelligi olacaksa bekleyecegim aslinda ama hicbir bilgi yok ne yazikki. (2 adet alip sterio kullanim icin cok iyi gibi duruyor)

Yeni üyelere 20/4$ cek veriyor Mifa A10 24$ a geliyor.

Kafalar karisik beklemedeyiz

(not: yanlis anlasilma olmasin diye önceden belirtmek isterim, bu mesajda bir sitem veya burada insanlar yanlis yönlendiriliyor gibi bir düsünce ve anlam icermemektedir
    Burada okumasak bir cok üründen markadan haberim dahi olmazdi. Konuya emek veren herkese tesekkürler )

O fiyata kaçmaaz, ben 28 dolara alabildiğim için bile memnun olacağım

freefalcon hocamın tavsiyesi üzerine, bluetooth hoparlör alımına başladım. Öncesinde elimde sadece Leitz'in silindirik hoparlörü vardı. freefalcon hocamın Mifa M1 tavsiyesi ile bu serüvene atıldım. Sonrasında bu konunun başlarında; ilk açıldığı zamanlar, Zimilanga hocam ile Türkiye'den sahte SC 208 aldık (Alırken sahte olduğunu bilmiyorduk, 30 lira gibi bir fiyata almıştık sanırım.) Bu sahte SC 208 ile Mifa M1'i karşılaştırınca, Aliexpress üzerinden uygun fiyata ne denli performansa sahip ürün alınabileceğini iyice anlamış oldum. freefalcon hocamın tavsiyeleri ile ve yine onun sayesinde, Enusic Soundcup'ı aldım. Sonrasında geçtiğimiz indirimlerde yine freefalcon hocamın tavsiyeleri üzerine günlük kullanım için EasyAcc DP200 ve Sardine SYD 019 hoparlörlerini aldım. (EasyAcc halen kargoda, Sardine'de cihazda ise sorun yaşadım, satıcı ile görüşüyorum halen). Sonrasında freefalcon ve SCCR hocalarımın detaylı değerlendirmesi ile, Mifa A10 siparişi verdim geçtiğimiz Pazartesi. Benim genel tecrübem de bu şekilde oldu, açıkçası her cihazdan da memnun kaldım.

Pulse X'i ise, şehir dışına çıkacağım için alamamıştım ilk indirim zamanı Amazon'dan, halen elimde Bass karakterli bir cihaz olmadığı için aklımdadır kendisi. freefalcon ve SCCR hocamın değerlendirmesi üzerine vazgeçtim şuan o cihazdan.

Burada da yine onların tecrübesi ile ve önceki Mifa M1 memnuniyetimden ötürü, Mifa A10'u tavsiye ediyorum ki, en azından Bluetooth Hoparlör almayı düşünen arkadaşların araştırması için. Özellikle fazla bass içermeyen ve dengeli sesinden ötürü. Çevre Mühendisi hocamda cihazdan ne kadar memnun olduklarını söyleyince, memnuniyet sayısı arttı. Bu fiyata, Mifa A10'un bulunabilmesi ise, son birkaç sayfadır bu cihazın konuşulmasına sebep oldu.

Sonraki hedeflediğim Hoparlör'de Ggmm E5 oldu, SCCR hocamın yardımları ve tecrübe ettiği paylaşımları ile.

Bu arada aldığım hoparlörleri satmadım, dolabımda bekliyor hepsi. Önemli olan, nasıl bir cihaz istediğinize karar verebilmeniz ve 10 dolarlık cihazdan 100 dolarlık performans beklememeniz (Sözüm size değil yanlış anlamayın, herkesin genel manada beklentisi için konuşuyorum). Yoksa memnuniyetsiz yaşanabiliyor.

Netice de ise, bu fiyata kaçırmayın A10'u, beğenmezseniz yine satarsınız

• Merhabalar sayfayı uzun zamandır takip ediyorum. Sonuç olarak mifa a10 sipariş vereceğim fakat AliExpress de hiç bir indirimi yakalayamiyorum şu an 28$'ı görmedim, en son arkadaşın dediği yeni üyelere 4$ indirimide göremiyorum, indirimleri alan arkadaşlar nasıl bir yol izlediğini yazarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

• smilodon22__ kullanıcısına yanıt
    Diğer telefonda ki hesabimda 32$ gözüküyor.

Bu telefonumda 28$. Sanırım aliexpress kişiye göre fiyat gibi bir uygulama başlattı.

İnternet tarayıcısindan girdiginizde, ana ekrana pop-up geliyor yeni üyelere 20/4$ çek diye oraya tıklayıp yeni üyelik açınca geliyor çek.

Eğerki daha önce Kullandığınız cihaz ile aliexpress üyeligi actiysaniz kabuletmiyor . Cookies silip ip. ve dns değiştirince oluyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

50 dolara iki tane alinsa bile bunun vergisi olmayacak mi?

Daha once Mifa A10 ile A1 i ayni gonderide birlikte ve vergisiz aldim. Cok buyuk olmadigi icin 2 li alimda dahi vergi cikma ihtimali %20 diyebiliriz.

Bu mifa a10 un ses çıkış gücü kaç watt

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.