Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.110
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraoca2

Peki sağolun hocam ben hiç dikkat etmemiştim cihazın görünüşüne. Eğer dediğiniz gibi olursa kötü oldu, A10'da bırakacak o zaman Mifa A serisindeki su geçirmezlik özelliğini şimdilik. A30'un arka kısmının görüntüsü yok sanırım halen, 2 adet görüntü paylaşılmasına rağmen su geçirmezlik özelliğinden bahsedilmemiş hiç. Çift bass Radiatöre dikkat çekmişler.

Bu arada Mifa'nın Facebook sayfasınında dikkat ettimde, A20 için 10 Watt diye paylaşmışlar ürünü, Özelliklerinde 7.5 watt x 2 diye belirtmesine rağmen

çimlilerin teknik verilerini ciddiye almamak gerekiyor,tronsmart t6 için de 25w diyorlardı,canlı dinleyerek rms değerleri ölçülebiliyor çinli hoparlörlerin..

• quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

Peki sağolun hocam ben hiç dikkat etmemiştim cihazın görünüşüne. Eğer dediğiniz gibi olursa kötü oldu, A10'da bırakacak o zaman Mifa A serisindeki su geçirmezlik özelliğini şimdilik. A30'un arka kısmının görüntüsü yok sanırım halen, 2 adet görüntü paylaşılmasına rağmen su geçirmezlik özelliğinden bahsedilmemiş hiç. Çift bass Radiatöre dikkat çekmişler.

Bu arada Mifa'nın Facebook sayfasınında dikkat ettimde, A20 için 10 Watt diye paylaşmışlar ürünü, Özelliklerinde 7.5 watt x 2 diye belirtmesine rağmen

çimlilerin teknik verilerini ciddiye almamak gerekiyor,tronsmart t6 için de 25w diyorlardı,canlı dinleyerek rms değerleri ölçülebiliyor çinli hoparlörlerin..

Evet hocam dediğiniz gibi alıp kullanmadan belli olmuyor Mifa kalitesinde yine iyi bir cihaz olmasını bekliyoruz A20nin de

• Ben artık şöyle düşünmeye başladım, bluetooth da olsa genel kullanım alanım ev içi, Magnat ve pioneer marka hoparlör setlerim var, kablonunun yerini doğal olarak tutmuyor bu ürünler, beni cezbeden küçük ürünlerden devasa sesler çıkarma noktası, ama artık bu durum benim açımdan belli bir seviyeye ulaştı,aklımda olan artık fişli ama wifi ile ses bağlantısı yapılabilen kaliteli bir cihaz, TV ye ve telefona bağlayabileceğim kaliteli bir cihaz bulursam 100-150 USD veririm açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Ben artık şöyle düşünmeye başladım, bluetooth da olsa genel kullanım alanım ev içi, Magnat ve pioneer marka hoparlör setlerim var, kablonunun yerini doğal olarak tutmuyor bu ürünler, beni cezbeden küçük ürünlerden devasa sesler çıkarma noktası, ama artık bu durum benim açımdan belli bir seviyeye ulaştı,aklımda olan artık fişli ama wifi ile ses bağlantısı yapılabilen kaliteli bir cihaz, TV ye ve telefona bağlayabileceğim kaliteli bir cihaz bulursam 100-150 USD veririm açıkçası

Hocam Ggmm E5 e bakin bir Benimde biraz birikim yapip almayi istedigim cihaz, SCCR hocam cok yardımcı oldu sagolsun. 15saatlik pil ömrü ile kablolu gibi desek yeridir herhalde

Bu arada Tv ye Bluetooth ile baglanmada sorun olmasada, Wifi ile baglanmak sorun hocam bildigim kadari ile. Çünkü telefonda bile program kullanmaniz gerekiyor Wifi baglanti icin, Televizyonda Android ise belki yapilabilir bir ihtimal ama. Denemek lazim bu isi. Eğer Tv ye Wifi ile baglamak istiyorsaniz iyice arastirin hocam bu isi.

Bu arada küçük cihaz büyük ses mottonuzu bitirmeden once Mifa A10 alin hocam son cihaz olarak, sonrasinda bitirin

• r3ally kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi speaker bugün elime geçti. Gerçi daha doğru düzgün denemedim ama ilk izlenimlerimden daha kötü geldi ses kalitesi. Basları temiz ama gereksiz yüksek gibi Telefonda Poweramp ile denedim, uygulama da suni olarak basları artırıp ses kalitesinin düşmesine sebep oluyor gibi.

Aldığım ürün bu:
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Kötü bir ürün değil kesinlikle. Çin'den gelen bir arkadaşım sayesinde 90 liraya aldım, ki bence 2 katına da alsam parasını hak ediyor.

Zamanla daha çok kullandıkça nihai fikrimi yazarım. Kafam karıştı biraz, ilk denediğimde açık alanda 10 dakika dinledim kendine aşık etmişti, bugünse kapalı alanda yine 10 dakika kadar dinledim o kadar da etkilenmedim.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Wifi de sorunlar olabileceğini bilmiyordum açıkçası araştıracağım, mifa benimde ilgimi çekiyor, şimdi ttlife ve pulse den daha mı iyi bunun sesi acaba iyi ise tabiki alınır düşünmeden o fiyata

• Arkadaşlar merhaba,

Geriye dönük olarak sayfaları okuduğumda genellikle Mifa A10 önerilmiş. Ben de bir Bluetooth hoparlör alacağım bu aralar ve Mifa A1'in küçüklüğü hoşuma gitmişti; ancak herkes A10 deyince daha iyisini alayım dedim.

A10 ve A1 çok farklı cihazlar mı ?

Bununla birlikte diğer bir sorum da şu,

Radyosu olan iyi bir bt hoparlör önerebilir misiniz ?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

Arkadaşlar merhaba,

Geriye dönük olarak sayfaları okuduğumda genellikle Mifa A10 önerilmiş. Ben de bir Bluetooth hoparlör alacağım bu aralar ve Mifa A1'in küçüklüğü hoşuma gitmişti; ancak herkes A10 deyince daha iyisini alayım dedim.

A10 ve A1 çok farklı cihazlar mı ?

Bununla birlikte diğer bir sorum da şu,

Radyosu olan iyi bir bt hoparlör önerebilir misiniz ?

Teşekkürler.

Daha ufak ve su geçirmez bir ürün arıyorsanız Mifa A1 almanız daha mantıklı olur. Mifa A1 bu zamana kadar benim dinlediğim 5Watt lık hoparlörler içerisinde en kaliteli ve en yüksek sese sahip olanı. Ayrıca boyutuna göre çok hafif. A10 tabiki ses olarak daha iyi 10 watt ve stereo olduğu için. Ama Mifa A1 de kesinlikle pişman etmez ses olarak

• quote:

Wifi de sorunlar olabileceğini bilmiyordum açıkçası araştıracağım, mifa benimde ilgimi çekiyor, şimdi ttlife ve pulse den daha mı iyi bunun sesi acaba iyi ise tabiki alınır düşünmeden o fiyata

Hocam freefalcon hocam pulse x i kaldirip A10 u kullandigini söylüyor. SCCR hocam ve freefalcon hocam bu konuya yanit verebilirler ancak, temiz ve dengeli ses olarak A10 un fiyatinin faha üzerinde performans gösterdiğini söylüyorlar, 10 wattlik cihaz olmasina ragmen yine 10 watt uzerinde performans gosteriyormus. Bakalim bizim A10larda kargoda, ne zaman gelecek. SCCR hocam A10 un Agustos sonuna kadar olan fiyati 69 dolar diyince, bizde bu fiyata alabilince cok memnun oldum acikcasi

• Merhaba,

Mifa Taşınabilir Bluetooth hoparlör Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Ses Sistemi 10 W stereo Müzik surround Su Geçirmez Açık Hoparlör

http://s.aliexpress.com/M7Bbaq26

(from AliExpress Android)

Bu linkteki a10 farklı renklerde var ve diğerinden daha ucuz ama hiç yorum yapılmamış.

Alsam bir sorun olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oy vermeyi düşünmüyorum. kullanıcısına yanıt
    bende anlayamadım eğer o renkli urun sayfasinsa renk olarak siyahı seçerseniz yine daha ucuz oluyo..

• larenuf kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim linkten sipariş verdim ve sordum.

• quote:

quote:

Hocam freefalcon hocam pulse x i kaldirip A10 u kullandigini söylüyor. SCCR hocam ve freefalcon hocam bu konuya yanit verebilirler ancak, temiz ve dengeli ses olarak A10 un fiyatinin faha üzerinde performans gösterdiğini söylüyorlar, 10 wattlik cihaz olmasina ragmen yine 10 watt uzerinde performans gosteriyormus. Bakalim bizim A10larda kargoda, ne zaman gelecek. SCCR hocam A10 un Agustos sonuna kadar olan fiyati 69 dolar diyince, bizde bu fiyata alabilince cok memnun oldum acikcasi

nedir bu hocam merakı

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

quote:

quote:

nedir bu hocam merakı

Haccettepe mezunuyum ben hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

bende anlayamadım eğer o renkli urun sayfasinsa renk olarak siyahı seçerseniz yine daha ucuz oluyo..

İyiymiş hocam, biz freefalcon hocam sayesinde indirimi denk getirip almıştık o fiyatlara Açıkçası hiç bakmak aklıma gelmezdi o linke, almayı düşünen arkadaşlar için çok iyi gerçekten

@zimilanga

Kaçmaz hocam bu fiyata Beğenmeseniz bile aldığınız fiyata her türlü satılabilecek bir ürün, bence deneyin kesinlikle

@Golden Gate

Merak değil hocam, hitap biçimi Bu şekilde alışınca böyle gidiyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: larenuf

Siz o fiyatlari nerden goruyorsunuz, hepsini denedim 28 dolar olmadi?

• freefalcon kullanıcısına yanıt

ben de mobil uygulamada çıkıyor fiyat ama 11.11 bekliyorum almak için

• hocam düşmesi lazim ama neden düşmemiş sizde anlamadım bide acaba su grafitili gibi olanın örnek bi fotoğrafı var mı kararsiz kaldım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larenuf -- 30 Eylül 2017; 12:43:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanboyer

ben de mobil uygulamada çıkıyor fiyat ama 11.11 bekliyorum almak için

Ben de mobil uygulamadan giriyorum ve o fiyatı hiç bir yerde bulamadım. Başka hesapla da denedim. Çok enteresan gerçekten

11.11 de bile bu fiyatın altını görmez bence boşuna beklemeyin derim

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.