Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Türkiyeden alinabilecek 150 liraya kadar bir öneriniz yok mu ? Garantili olsun istiyorum ve hızlı elime geçsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jbl go düşündüm. Bir de şu JBL CHARHE 3'ün replica'sını kullanan var mı ? Burda bi eleman 180 veriyor camo tasarimlisini.

• Tronsmart-2 yi öneren arkadaşlara teşekkürler.
    çinden geldi malzeme, gayet başarılı.
  • Fiyata bakın adam 20 dolarlık hoparlöre 300 TL istiyor

https://urun.n11.com/hoparlor/mifa-f10-outdoor-bluetooth-hoparlor-ip56-su-gecirmez-ve-toz-korum-P208388061

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Vereceğim siparişi 31 küsür USD şu an uygun galiba, sen sipariş verdin mi gelince senin soundcupla karşılaştırır sana zahmet yazarsın :)

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende de olmadı şimdi baktığımda, hiç indirim olmuyor mobil uygulamada da. Acaba biz ürünü sipariş verdiğimiz için olabilir mi? Bu tarz birşey yaşanabiliyor mu Aliexpress'de bilemiyorum. Bu fiyata alabilen arkadaşlar için çok iyi olacak

@zimilanga

Hocam mobil uygulamada 28.80 dolar olarak görünüyormuş arkadaşlarda, yukarıdaki bahsettikleri üzere. Sizde deneyin isterseniz, pahalı olan ilan linkinde şuan için ucuz görünüyormuş. Freefalcon hocam gibi bende de görünmedi bu indirim, mobil uygulamada da.

31.41 dolar bile uygun fiyat hocam. Fiyatı yükselmeden almanızı tavsiye ederim, bu fiyatları gördükten sonra tekrar 50 dolar civarındaki fiyatına geri çıkarsa, tercih etmek için albenizi kalmaz. O açıdan dedim.

Evet sipariş verdim hocam geçtiğimiz Pazartesi günü, eğer sizde almazsanız, deneyip bildiririm durumu. Yüksek seste bass seviyesinin yakın olabileceğini düşünüyorum açıkçası. Malum Soundcup'ta da Orta ses seviyesinde Basslar tatmin edici gelirken, Yüksek seste, yetecek kadar geliyor anca. A10'da dengeli bir cihaz olması, bu şekilde düşünmeme sebep oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 30 Eylül 2017; 14:8:56 >

• merhaba tronsmart t6 önerir misiniz ?

45 dolar aliexpresste
  • Mifa a10 almayı düşünen varsa mobil uygulamaya

http://s.aliexpress.com/M7Bbaq26

Bu link vasıtasıyla girerlerse fiyat hala 28.80 . Belki ilk defa alacaklara özel olabilir. Bilemiyorum diğer arkadaşlar neden göremedi. Ben birkaç saat evvel sipariş verdim fiyat hala değişmedi.
    Sepete eklemeyi unutmayın.

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oy vermeyi düşünmüyorum. -- 30 Eylül 2017; 14:23:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 20 Eylülde verdiğim Anker - Soundcore 2 siparişim bugün itibari ile elime ulaştı verdiği bilgiler için freefalcon üstada teşekkürlerimi gönderiyorum.

Ürün gayet güzel yeterli sesi veriyor. Alacaklara tavsiye ederim. İyi forumlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

Mifa a10 almayı düşünen varsa mobil uygulamaya

http://s.aliexpress.com/M7Bbaq26

Bu link vasıtasıyla girerlerse fiyat hala 28.80 . Belki ilk defa alacaklara özel olabilir. Bilemiyorum diğer arkadaşlar neden göremedi. Ben birkaç saat evvel sipariş verdim fiyat hala değişmedi.
    Sepete eklemeyi unutmayın.

Bende 32 dolar diyor hocam düşmüyor fiyat???

• quote:

Orijinalden alıntı: kulasamet

20 Eylülde verdiğim Anker - Soundcore 2 siparişim bugün itibari ile elime ulaştı verdiği bilgiler için freefalcon üstada teşekkürlerimi gönderiyorum.

Ürün gayet güzel yeterli sesi veriyor. Alacaklara tavsiye ederim. İyi forumlar...

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın

• Konuyu uzun süredir takip ediyorum, tavsiyeleriniz üzerine az önceki indirimden faydalanarak bir adet Mifa A10 edinmiş oldum. Değerli fikirleriniz için teşekkürler.
  • Acilinca indirim gorunuyor. Renk secince butun renklerde 32.39 folar

• Mifa speaker ı deneyesim geldi bu kadar önerilen bir speaker. Fakat fiyatı düsüremedim .

• iki tanesi 50 dolara geliyor bende mifa a10.

• 2 tane alınca 50dolar

• ertanboyer kullanıcısına yanıt
    Bu indirimler bi bize görünmüyor sanirim Tekrar alacagimdan değilde, neden indirim yanmimadigini merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Bu indirimler bi bize görünmüyor sanirim Tekrar alacagimdan değilde, neden indirim yanmimadigini merak ettim.

Yıllardır ali den alışveriş yaparım ilk defa böyle bir şey görüyorum

• Benim hesapta indirimli gözüküyor. Arkadasin hesabinda indirim gözükmüyor daha once hic aliexpress yuklenmemis bi telefonda yeni hesapla denedik ondada indirim gözükmüyor bi sikinti var ama. anlayamadim...

• 400 tl bütçe ike yurt içinden hangi hoparlörü tavsiye edersiniz

Ses yüksekliği ve bass önemli kriter

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.