Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.378
Cevap
159
Favori
616.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bir nane yedim ki sormayın. Oyunun bende old hunters li sürümü var. Dlc ye geçmeden ana oyunu bitirdim. Şimdi dlc ye başlamak için tekrar cadiyi kesmeye gerek var mı? Diğer bir deyişle dlc ye cathedral semtinden gidiliyor ya mezar taşlarında cathedral kaybolmuş müdür? Diyeceksiniz ki baksana, şu anda iş yerinde olduğum için bakamıyorum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 8 Mayıs 2017; 12:1:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Beyler bir nane yedim ki sormayın. Oyunun bende old hunters li sürümü var. Dlc ye geçmeden ana oyunu bitirdim. Şimdi dlc ye başlamak için tekrar cadiyi kesmeye gerek var mı? Diğer bir deyişle dlc ye cathedral semtinden gidiliyor ya mezar taşlarında cathedral kaybolmuş müdür? Diyeceksiniz ki baksana, şu anda iş yerinde olduğum için bakamıyorum:)

Yeni oyuna başladıysan Amelia'yı kesmen gerekicek dlcye girebilmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zierox

Vicar Ameliayı kesemiyorum.Yani tıkandım bildiğiniz.Onlarca video izledim hani damage outputum yeterli gibi de ludwigs holy sword var +3.hani önerebileceğiniz bir şeyler vardır belki

canavar kanı tableti ile alev kağıdı kullanabilirsin. Bunun haricinde saldırılarından iyi kaçman lazım önden karşılamamaya çalış onu, sürekli yan veya arka tarafından saldır. Yardım istersen gelebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GMIM

quote:

Beyler bir nane yedim ki sormayın. Oyunun bende old hunters li sürümü var. Dlc ye geçmeden ana oyunu bitirdim. Şimdi dlc ye başlamak için tekrar cadiyi kesmeye gerek var mı? Diğer bir deyişle dlc ye cathedral semtinden gidiliyor ya mezar taşlarında cathedral kaybolmuş müdür? Diyeceksiniz ki baksana, şu anda iş yerinde olduğum için bakamıyorum:)

Teşekkürler hocam. Peki hocam uzun bir dlc mi? Ortalama kaç saat bilginiz var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GMIM

quote:

Teşekkürler hocam. Peki hocam uzun bir dlc mi? Ortalama kaç saat bilginiz var mı?

tatmin eder ve zordur normal oyuna göre.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zierox kullanıcısına yanıt
    Ameli icin canavar k. tableti + Alev kagidi + molotof al sol eline de alev silahini al rahat gecersin.Gecemezsen yardima gelebilirim

Dlc ye baslayacagim dlc yi bitirip birlikte oynamak isteyen olursa oynayabiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna biraz ara vereyim dedim yeni cikan resident evil e başladım. bu oyun yüzünden diğer oyunlardan soğudum resident evil hiç ama hiç tat vermedi. Fuzuli yere para verip aldım. İşte soul serilerinin bize zararı bu . Bir an önce yeni bir soul serisi çıkması lazım. Yoksa ilerlemiş yaşımın da etkisiyle bu oyun işlerini bırakacağım.

• Al benden de o kadar başka oyun oynayamaz oldum yeniden baslicam bole giderse

• quote:

Oyuna biraz ara vereyim dedim yeni cikan resident evil e başladım. bu oyun yüzünden diğer oyunlardan soğudum resident evil hiç ama hiç tat vermedi. Fuzuli yere para verip aldım. İşte soul serilerinin bize zararı bu . Bir an önce yeni bir soul serisi çıkması lazım. Yoksa ilerlemiş yaşımın da etkisiyle bu oyun işlerini bırakacağım.

nioh'u tavsiye ederim
  • Bu videoya çok güldüm, uzun zamandan sonra tekrar bloodborne oynayasım geldi oyunu platin yapıp bırakmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

quote:

Oyuna biraz ara vereyim dedim yeni cikan resident evil e başladım. bu oyun yüzünden diğer oyunlardan soğudum resident evil hiç ama hiç tat vermedi. Fuzuli yere para verip aldım. İşte soul serilerinin bize zararı bu . Bir an önce yeni bir soul serisi çıkması lazım. Yoksa ilerlemiş yaşımın da etkisiyle bu oyun işlerini bırakacağım.

nioh'u tavsiye ederim

Nioh u bende düşünüyorum. Teşekkürler

• Bu E3'te BB2'yi duyurmazlarsa büyük hayal kırıklığı yaşarım.
  • nlp N kullanıcısına yanıt
    Bu tarz olsunda adinin ne oldugu cok onemli degil bence. Ama umarim dediginiz gibi BB2 tanitilir.

Bu tur oyunlara alistiktan sonra diger oyunlar hic ilgimi cekmiyor elimin altinda oynamadigim oyunlar olmasina ragmen hala Bloodborne oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulocanxxx -- 10 Mayıs 2017; 16:32:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Bu tarz olsunda adinin ne oldugu cok onemli degil bence. Ama umarim dediginiz gibi BB2 tanitilir.

Bu tur oyunlara alistiktan sonra diger oyunlar hic ilgimi cekmiyor elimin altinda oynamadigim oyunlar olmasina ragmen hala Bloodborne oynuyorum

Aynen öyle. Resident evile başladım aklım bloodbornde.

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Beklemeye kesinlikle değecek bir oyun.. asın bayrakları.

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

bayram yaparım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    2017 yazsaydi keske
    Ama olsun onemli olan gelecek olmasi

• E3te bekliyoruz hasret kaldık resmen
  • Bloodborne oynayıp da nioh tecrübesi olan var mı beyler? Yani nioh almaya değer mi sizce ? Bloodborne tadı alabilir miyiz ?

• 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.