Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.377
Cevap
159
Favori
616.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hazır gelmişken, daha önce Dark Souls oynamamış birine önerirmisiniz Bloodborne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKSpideR99

Aaa kusura bakmayın. Benzettim.

Hazır gelmişken, daha önce Dark Souls oynamamış birine önerirmisiniz Bloodborne?

öneririm. ben dark souls'lardan önce bunu oynamıştım. sonra souls oyunlarına geçtim beğenip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKSpideR99

Aaa kusura bakmayın. Benzettim.

Öneririm. Dark souls'a başlamadan önce serinin mantığını kavramak ve türü sevmek açısından daha iyi olur.
  • Hocam ben en az 20 kez bitirmişimdir oyunu ve yamasını da 5 kez bitirdim. Bir sefer oynayıp atılacak bi oyun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi yaa tam da zindanlara girmiştik beraber kasıyorduk :S Neyse canın sağ olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

hadi yaa tam da zindanlara girmiştik beraber kasıyorduk :S Neyse canın sağ olsun

O son trophyye gidicez derken olay nerelere geldi bi hatayla valla halen canım sıkkın hocam.

• Arkadaslar oyunun online kismi nasil yardima gelen ya da yardima gideceginiz oyuncu oluyor mu ? Dark souls 3 u bulamadim efsaneye tekrar başlayayım diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Arkadaslar oyunun online kismi nasil yardima gelen ya da yardima gideceginiz oyuncu oluyor mu ? Dark souls 3 u bulamadim efsaneye tekrar başlayayım diyorum.

Oluyor hocam . Bu arada bende bir soru sorayım. Küçük canı başkasına yardım etmek için çaldığımız da sadece o bölgeye ait olan bosami yardima gitmis oluyoruz ?

• Aynen oyle hangi lambada caldiysan o bölgedeki baska oyuncunun dunyasina gidersin.

• Arkadaslar acil yardım bu eski yharnamda tepede sikah sıkan kişiyi nasıl öldürücem silah sıkmaya başladığı anda ölüyorum aşşa atlıyorum canım azalıyor ordaki avcıda hemen vuruyo yine öliyorum öneriler nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerlove66

Arkadaslar acil yardım bu eski yharnamda tepede sikah sıkan kişiyi nasıl öldürücem silah sıkmaya başladığı anda ölüyorum aşşa atlıyorum canım azalıyor ordaki avcıda hemen vuruyo yine öliyorum öneriler nedir ?

kaçıcaksın onun mermilerinden. biraz ilerleyince zaten onun olduğu kuleye çıkabiliyorsun. En olmadı oyununa gelir yardım ederiz.
  • Kaçamıyorumki ilk sıkmaya başladığı yerden aşağı atlıcakmıyım çünkü baska yol göremedim

• Fenerlove66 F kullanıcısına yanıt
    Sağda merdivenler var aşağı iniyo oradan devam edeceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav bu oyun ne kadar zorlaştı ilerledikçe. Açık bir alana çıkıyorum taş atan devler falan var bayağı kastı oyun. Başka bir acik alan var durduğumuz yerde canımız tükenmeye başlıyor hani şu örümcekli binaya giden yol. Oyunu bu saatten sonra bırakmakta istemiyorum daha dlc side var.

• Bloodborne neden bu kadar çabuk terkedildi bilen varmı ? Demek istediğim Souls oyunlarına en az 3 tane birbirinden güzel dlc gelmişken kendisine sadece 1 tane gelmesinin nedenini anlayamadım. Atmosferini , oynanış tarzını daha çok sevdim ben Bloodborne'un eminim benim gibi düşünen çok kişi vardır. Keşke 1-2 tane daha DLC getirselerdi.
  • Hocam o kalede gizli bir boss( sayılır) var . Oraya koşa koşa gidin hiç oyalanmadan. Kaleyi komple temizledikten sonra dışarda ki itemleri toplayabilirsiniz rahat rahat. Spoiler vermek istemiyorum ama youtube'da videosu var , isterseniz göz atın.
  • catho C kullanıcısına yanıt
    Bloodborne icin dlc hazirligi ile Dark soul 3 un cikisi denk geldi hocam ondan olabilir. Ya da dark souls diger platformlarada geldigi icin ona dlc yapmanin daha kazancli olacagini dusunmus olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulocanxxx -- 4 Mayıs 2017; 14:54:16 >
  • catho C kullanıcısına yanıt
    Evet Dark Souls oyunlarının dlcleri sayıca daha üstün lakin genelde daha az içeriğe sahipler. Bana göre Dark Souls serisine Old Hunters dlcsi kadar yoğun bir dlc çıkmadı. Hem oynanış hem de hikaye açısından. Belki ilk Dark Souls'un dlcsi Bloodborne'a benzerdi.
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• Vicar Ameliayı kesemiyorum.Yani tıkandım bildiğiniz.Onlarca video izledim hani damage outputum yeterli gibi de ludwigs holy sword var +3.hani önerebileceğiniz bir şeyler vardır belki

• 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.