Şimdi Ara

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.378
Cevap
159
Favori
616.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pek çok oyuncu From Software'in PlayStation 4 için duyuracağı yapımı heyecanla bekliyordu. Nihayet dün yapılan sunumla bu duyuru gerçekleşti ve Bloodborne oyunculara tanıtıldı. Bloodborne, bu ay Japon oyun dergisi Famitsu'ya konuk oldu ve oyun için yeni detaylar paylaşıldı. Dergide yer alan bilgiler kısaca şöyle:

-Oyun 2015'in Bahar ayında çıkışını yapacak.
    -Oyunun 1080p'de 30 FPS'de çalışması planlanıyor.
    -Bloodborne'un yapımına Dark Souls için çıkan Artorias of the Abyss ek paketinden hemen sonra başlanıldı.
    -Mekan ve hikaye tamamen yeni ve oyun PlayStation 4'ün kapasitesini tam olarak kullanıyor.
    -Oyunda yakın dövüş silahlarının yanında uzak mesafeli silahlar da bulunacak.
    -Karakterimizi özelleştirebileceğiz.
    -Oyunda nerede olduğumuzu gösteren bir harita bulunmayacak.
    -Dövüş elementlerinin sadece aksiyona değil de stratejiye de dayalı olması planlanıyor. Oyundaki savaşlar adeta yaşam ve ölüm mücadelesi olacak.
    -Oyunda bir çeşit online elementler bulunacak. Bu online elementler iki oyuncunun beraber keşfetmesine dayalı olacak.

Geliştirici firma From Software olunca Bloodborne bizi oldukça heyecanlandırıyor. Siz ne dersiniz? Bloodborne, firmanın önceki oyunları kadar başarılı olabilir mi?

Türkçe kaynak bsc.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bundan sonra zombielerin tarihin daha karanlık kısımlarında da olmalarını bekliyorum açıkçası. Tarih öncesi çağlarda geçmeli oyun taşlarla sopalarla kemikten yapılmış bıçaklarla öldürmeliyiz zombieleri. Fantastik türdür anlarım da bir Abraham Lincoln'ün vampir avcısı olduğu film iki de bu mantık olarak saçma geliyor açıkçası. Ama derseniz bütün saygın sitelerde bu oyun konuşuluyor o zaman ses çıkarmayız haliyle. Saygın siteler denince bize konuşmak düşmez çünkü.
  • Eski oyunlara artı olarak sürükleyici bir hikaye ve görsel olarak düzenlenebilir bir karakter sistemi olursa oof off...

Bir de dragons dogmanın yenisini bekliyorum bu nesile. Şu ilk dalga rpgleri bitirelim 2016 için mass effect, dragons dogma, kingdoms of amalur ve diğer yeni rpg ipleri bekliyorum.

• Bu oyun için ps4 alırım keza demons souls için ps3 almıştım yine bu oyunu da miyazaki reyiz yapıyor. Diğer duyurulan oyunlardan ps4 aldıracak bir şey yok henüz, belki ff4. Şöyle yeni dragons dogma olsa ne bileyim cavia nier için ruhani bi sequel yapsa, yeni yakuza duyurulsa hemen gidip bi koşu ps4 alsam ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demon's Souls ve Dark Souls oyunlarının geliştiricisi From Software'in yeni macerası Bloodborne'un hikayesine yönelik detaylar paylaşıldı. Bloodborne, Souls serisinin önceki oyunlarında gördüğümüz dinamikleri önemli yeniliklerle birlikte Viktoria Dönemi etkili bir dünyaya aktarıyor.

Tharnarm adlı mucizevi tedavi yöntemleriyle bilinen bir şehirde geçen oyunda şehir bir hastalık nedeniyle dehşet dolu bir yere dönüşmüştür. Bu hastalık insanları ve hayvanları birer kana susamış canavara dönüştürüyor. Ana karakterimizin bu şehre tedavi aramak için gelen gezginlerden biri olduğu söyleniyor. Siz de gotik mimariye sahip bu şehrin sokaklarında hastalıkla boğuşan canlılar, canavarlar ve çeşitli çetelerle savaşacaksınız.

Anlaşılan Bloodborne'un konusu Demon's Souls ve Dark Souls oyunlarının aksine daha net bir şekilde anlatılacak. Demon's Souls'un ruhani devam oyunu olarak tanımlanan Bloodborne, Souls serisinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfadaBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfadaBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfadaBloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 11 Haziran 2014; 13:35:32 >

• Reis görmedinmi duyuruyu beklediğin oyun geliyor.
  • Bu oyunu From Software oyunu olarak değil, Miyazaki oyunu olarak nitelendirin. Miyazaki, Demon's Souls ve Dark Souls'un başında olan adam; Dark Souls 2'de ise koltuğu başkasına bırakmıştı. Bloodborne, işte bu yüzden çok önemli bir yapım ve PS4'de Demon's Souls etkisi yaratacak. Bu oyunun üstüne çıkan bir tane oyun gözümde.
  • Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
    Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada

• Zamanında forumda herkes başka oyunları konuşup The Order hakkında bir kelime bile etmezken hatta 2-3 resimden kötülerkne ben aksine The Orderın dehşet olacağını yazmıştım yazım arşivde duruyor. Bu oyun içinde çok güzel ve bir solukta oynanacak diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

Reis görmedinmi duyuruyu beklediğin oyun geliyor.

Gördüm gördüm görmez miyim hiç :). 2015 bahar diyorlar. PS4 alacağım zaman belli oldu. Merakla bekliyorum :)
  • herşey çok güzel trailer müthiş ama şu sondaki ablamızın pleysteyşın demesi yok mu tvde duygusal bi film izlerken en dokunaklı yerinde birden zart diye 118 reklamı girmesi gibi
  • Valla e3 teki en onemli oyun buydu.Miyazaki ise buyuk bir usta ve yine bir basyapit yapacaktir. En cok merak ettigim ise oyunda atesli silahlar olacak ama bunlarin kullanim sikligi ne duzeyde olacak? Umarim mermi vs cok zor bulunur oyun icinde.

Ayrica oyunun dunyasinin buyuklugude onemli. Eski nesilin gucleri sinirli olmasina ragmen souls serisinin oldukca buyuk bir dunyasi vardi.

Simdi ise cok guclu ps4 e ex olarak geliyor bu oyun valla 2 kata kadar bile buyuyebilir oyunun dunyasi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an canlı yayında oyun hakkında bilgi veriyorlar.

http://blog.us.playstation.com/2014/06/09/playstation-at-e3-2014-watch-it-live/
  • Bloodborne [ANA KONU] | Rehber ilk sayfada
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Valla e3 teki en onemli oyun buydu.Miyazaki ise buyuk bir usta ve yine bir basyapit yapacaktir. En cok merak ettigim ise oyunda atesli silahlar olacak ama bunlarin kullanim sikligi ne duzeyde olacak? Umarim mermi vs cok zor bulunur oyun icinde.

Ayrica oyunun dunyasinin buyuklugude onemli. Eski nesilin gucleri sinirli olmasina ragmen souls serisinin oldukca buyuk bir dunyasi vardi.

Simdi ise cok guclu ps4 e ex olarak geliyor bu oyun valla 2 kata kadar bile buyuyebilir oyunun dunyasi..

Aynen ateşli silah konusunda benim de şüphelerim var.

• PS4 Exc olması çok önemli.
  • Store'da yazdığına göre oyun 31 Mart'da çıkıyor. Ön indirme de 26 Mart.
  • Yüksek çözünürlüklü /kaliteli bir gameplay verilmeden hakkında yorum yapmak zor. Yukarda süper gözüken Sc ler cinematic trailer dan alındığı için oyun hakkında nerdeyse hiçbir şey anlatmaz. Dolayısıyla cinematic trailere bakıp "üfff süper oyun" demenin mantığı yok. Ayrıca grafik açısından Dark Souls 2 seviyesinde olacaksa yeni nesle grafik konusunda hiç yakışmayan bir oyun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 12 Haziran 2014; 16:58:22 >
  • Ateşli silah biraz kıllandırdı ama From'a güveniyorum. Soul serisindeki mekan çeşitliliği olursa problem yok.

@trident02

PS4 exclusive. DkS2 gibi olma ihtimali yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 12 Haziran 2014; 17:24:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.