Şimdi Ara

Bloklanan kişilerin tamamen gözükmemesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

blokladığım kişileri tamamen görünmemesini istiyorum, nicki yazıp bloklu yazısı gözüküyor , o bile gözükmesin ve bloklu olmayan biri bloklu kişiyi alıntı yaparsa da gözükmesin mesaj. Bloklu kişilerin açtığı konularda gözükmesin.

Böylece istemediğimiz kişileri tamamen ortadan kaldırmış oluruz.

En azından böyle bir seçenek eklenirse çok sevinirim. İsteyen bu seçeneği seçer isteyen şimdi ki gibi devam eder.

Okuduğunuz için teşekkürler.

İyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulwi -- 22 Aralık 2015; 21:11:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Katilyorum kesinlikle..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek veriyorum sonuna kadar.
  • Örnek: Konuda 5 mesaj görünüyor ama görüntülenen mesaj yok. Yani boşu boşuna konuya girmiş oluyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_112931480/tm.htm
     Bloklanan kişilerin tamamen gözükmemesi.

• Destekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de destekliyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1
  • Bir yere yazılıyorsa yaz hocam. Blokla ilgili mesut çevik'e sormuştuk cevap alamamıştık. Hatta bloklanan kişi kendisini kim blokla ıl onu bile görsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinizde olsa adamları hayattan sileceksiniz.Niye bu kadar takıntı haline getiriyorsunuz anlamıyorum.Ben blok sistemine komple karşıyım.Forumun amacı zaten tartışmaktır.Başkasının görüşüne tahammül dahi edemeyen adamın forum ortamında işi olmamalı.Bu mesaja da tahammül edemeyenler eminim ki blok atacaktır.Trollük ayrı mesele.Bloklamanın sadece troller için kullanılmadığını hepimiz biliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

Elinizde olsa adamları hayattan sileceksiniz.Niye bu kadar takıntı haline getiriyorsunuz anlamıyorum.Ben blok sistemine komple karşıyım.Forumun amacı zaten tartışmaktır.Başkasının görüşüne tahammül dahi edemeyen adamın forum ortamında işi olmamalı.Bu mesaja da tahammül edemeyenler eminim ki blok atacaktır.Trollük ayrı mesele.Bloklamanın sadece troller için kullanılmadığını hepimiz biliyoruz.

Benim söylediklerimi dikkate almayan Troll ile neyin tartışmasını yapacağım. Savunduklarını insan gibi ifade eden kişileri zaten bloklamıyorum. Forumlar asıl kullanmlarını 2010'ların başında Trollerin meydana çıkması ile yitirdi. Ya Trollere hak ettikleri ceza verilir, yada adam gibi bloklama sistemi getirsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kırarım Boynuzunu İblis -- 23 Aralık 2015; 11:42:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

Elinizde olsa adamları hayattan sileceksiniz.Niye bu kadar takıntı haline getiriyorsunuz anlamıyorum.Ben blok sistemine komple karşıyım.Forumun amacı zaten tartışmaktır.Başkasının görüşüne tahammül dahi edemeyen adamın forum ortamında işi olmamalı.Bu mesaja da tahammül edemeyenler eminim ki blok atacaktır.Trollük ayrı mesele.Bloklamanın sadece troller için kullanılmadığını hepimiz biliyoruz.

Benim söylediklerimi dikkate almayan Troll ile neyin tartışmasını yapacağım. Savunduklarını insan gibi ifade eden insanları zaten bloklamıyorum. Forumlar asıl kullanmlarını 2010'ların başında Trollerin meydana çıkması ile yitirdi. Ya Trollere hak ettikleri ceza verilir, yada adam gibi bloklama sistemi getirsinler.

Tartışacaksın.Eğer haklıysan yorumu okuyanlar sana hak verecektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kırarım Boynuzunu İblis

quote:

Benim söylediklerimi dikkate almayan Troll ile neyin tartışmasını yapacağım. Savunduklarını insan gibi ifade eden insanları zaten bloklamıyorum. Forumlar asıl kullanmlarını 2010'ların başında Trollerin meydana çıkması ile yitirdi. Ya Trollere hak ettikleri ceza verilir, yada adam gibi bloklama sistemi getirsinler.

Tartışacaksın.Eğer haklıysan yorumu okuyanlar sana hak verecektir.

Anlatamıyorum galiba. Karşıdaki kişi karşıt görüşlere baştan kapalı. Böyle insanlarla tartışmak için neden zamanımı boşuna harcayayım ? Yada gerçek bir troll ile tartışmanızı buraya atın bizde feyz alalım.

• Destekliyorum.
  • Destekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.