Şimdi Ara

Blizzard Authenticator ( %100 Hack Koruması) (Artık cep telefonlarında) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
33.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurunnu

elimde bir adet var, almak isteyen arkadaş pm atabilir.

fiyatı bana mesaj atar mısın sana pm atamadım:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tainted_life -- 4 Ağustos 2009; 13:10:38 >
  • mobile authenticator ile ilgili kısa genel bir bilgi konuya eklendi.

cihazla aynı işlevi gördüğünden fazla ayrıntıye girmedim, bu biraz da wow artık oynamamamdan kaynaklanıyor.

konuda da belirttiğim üzere yakında mobile authenticator ile ilgili bilgileri genişleteceğim
  • Elimde bu üründen çok miktarda bulunmakta. 45 tl satış fiyatı var.. İlgilenenler bana pm atabilirler..
  • 20 tane mevcut almak isteyenler pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: melart

Bunun ısleyıs mantıgını tam olarak aıcklayacak bırı varmı

Aynen doğru düzgün hiçbirşey anlamadım.
  • 1 adet mevcut isteyen pm atabilir fiyat 50lira Ankara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemalist

quote:

Orijinalden alıntı: melart

Bunun ısleyıs mantıgını tam olarak aıcklayacak bırı varmı

Aynen doğru düzgün hiçbirşey anlamadım.

bende anlamadım nasıl anlıyor o anki şifrenin ne olduğunu falan
  • diyorum ya

elinizdeki aletin 10 gün 2 saat 5 dakika sonra düğmeye basınca hangi sayıyı göstereceği belli içindeki yazılım nedeniyle

her cihazın üreteceği sayı farklı

ve blizzard her cihazın seri nosu farklı olduğu için, hangisinin ne üreteceğini biliyor ve eğer o anda girdiğinizde sisteminde kontrol ediyor, tutuyorsa logine izin veriyor
  • Nokia 5700 Express Music Kullaniyorum ancak listede yok. Ama Benim Telefonumla ayni isletim sistemi versiyonunu tasiyan N95 8gb ve n95 kayıtlı programı satın alsam problem yasarmıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenzen

Nokia 5700 Express Music Kullaniyorum ancak listede yok. Ama Benim Telefonumla ayni isletim sistemi versiyonunu tasiyan N95 8gb ve n95 kayıtlı programı satın alsam problem yasarmıyım?

Evet bende de 5320 EM var 6600 Smbyian 6 kullanıyor benim 9.1 kullanıyor diğer kullananlar var benimki yok garip EM düşmanı sanırım WoW
  • Çok iyi bir haber değil ama authenticator kullanan birini hacklemişler.. PCnizin temiz olması çok önemli..

olay basitçe şu şekilde olmuş.. yeni çıkan bir virus, login olan kişinin şifre login ve girilen o anki authenticator kodunu karşı tarafa iletiliyormuş.. virus ayrıca bu bilgileri dogru yazdıgı halde blizze yanlış göndererek kullanıcının bir süre oyuna baglanmasını engelliyormuş. bu sırada dogru bilgileri alan kişi authenticator kodun süresi geçmeden hızlıca baglanıp 1-2 dakikada hesabı soyup sogana ceviriyormuş..
  • authenticator için kargo ücreti kaldırılmış, ürünün kendisi + kargo 7 euroya temin edilebiliyor. konuyu da akşam güncelleyeceğim bu sebepten ötürü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortingenStrasse

authenticator için kargo ücreti kaldırılmış, ürünün kendisi + kargo 7 euroya temin edilebiliyor. konuyu da akşam güncelleyeceğim bu sebepten ötürü

konu hakkında net bilgi verebilirmisin..
  • aslında gayet açık, normalde 7 euroluk cihazı sepete ekleyip satın al dediğinizde adres bölümünden sonra 32 euro gibi bir kargo bedeli ekliyordu bu fiyata, artık bu eklenmiyormuş.
  • nedense şu anda Türkiye'ye göndermiyor blizzstore.

yeni telefonlar için mobile authenticator olmaması ise büyük bir problem. 5800 almıştım bu nedenle authenticatorımı iptal etmek zorunda kaldım. ertesi gün hacklendim 20kya yakın para itemlar gitmiş bi tek boxerla kalmıştı karakterim. neyse ki blizzard bu konularda çok yardımcı oluyor 2 saat içerisinde her şeyime kavuştum. şu an için ekran klavyesi kullanıyorum hesabıma girerken.
  • türkiyeye neden gönderilemediğine dair mail atmıştım cevap gelmiş

Thank you for your email. Currently we are experiencing delivery issues to certain countries. We are hoping to resolve this issue soon however we are unable to confirm when this will be available.
  • Arkadaşlar almak isteyenlar var ise 45 TL ye satıyorum, ilgilenenler bana pm atabilirler
  • Türkiye'ye gönderilememe sorununu resmi forumlardaki bir arkadaş sayesinde çözdüm, hemen nasıl yapıldığını yazayım.

1-)http://eu.blizzard.com/store/ adresine girip sağ üstteki Sign In Battle.net hesabınızla giriş yapın.

2-) Authenticator'ı sepetinize ekleyin.

3-) Ürünü sepete ekledikten sonra sağdaki Checkout butonuna basın.

4-) "We currently cannot ship to this address." diye bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Bunu önemsemeyin. Altında ise kredi kartı bilgilerinizin olduğu bir kısım olacak. Burada "Enter a new payment method" seçeneğini seçin.

5-) Açılan ekranda yukarıda kredi kartı bilgilerinizi doldurun. Aşağıda isim/soyad gibi bilgilerin yazılı ancak adres kısmının boş olduğunu göreceksiniz. En baştaki hatayı almamızın sebebi de işte bu. Use my current contact information kutucuğundaki işareti kaldırıp gerekli bilgileri oldurun. Türkçe harf kullanmamaya dikkat edin. (İstanbul için Istanbul, Şişli için Sisli gibi)

6-) Submit'e tıklayınca size sipariş ve ödeme bilgilerini olduğu sayfaya yönlendirecek. Eğer adresin ve diğer bilgilerin doğru olduğundan eminseniz Place Order Now tuşuna tıklayıp siparişinizi verebilirsiniz.

7-) Sipariş durumunuzuhttp://eu.blizzard.com/store/ adresinde giriş yaptıktan sonra sağ üstteki "My Orders" sayfasından takip edebilir, dilerseniz iptal edebilirsiniz.

Daha önceden varolan kargo ücreti kaldırıldığı için fiyat sadece 6.99 Euro. Güvenlik açısından her WoW oyuncusunun bu ürünü almasını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tristam -- 30 Haziran 2010; 7:55:38 >

• Biraz geç olacak ama kararsız arkadaşlar bulunabilir diye söylüyorum: bu alet kesinlikle çok gerekli.Oyunda zaten milyonlarca hacker var kendilerini de bayağı geliştirdiler, özellikle kampanya döneminde türüyorlar ve binbir türlü oyunla hesabınızı hackliyorlar ve onlarda bile Authandicator var.Bilgisayarınıza da sizden habersiz az da olsa virüs bulaşıyor.Authandicator varsa içiniz rahat oynuyorsunuz.Arkadaşımla şunu denedik Authandicatorlar'ı değiştirip birbirimizin hesabına arka arkaya 3 defa girmeyi denedik ama başaramadık.Kesinlikle alın eğer karekterleriniz giderse GM'ler ve onca dertle uğraşmamayın derim...
  • Türkiyede bu cihazi nereden bulabilirim ya :(

Aral game bunuda getirse iyi olacak
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.