Şimdi Ara

Blizzard Authenticator ( %100 Hack Koruması) (Artık cep telefonlarında) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
33.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: chezwyn

Ankara'da alabileceğimiz bir mağaza felan var mı? Bilen bilgi verirse sevinirim.
    İyi forumlar.

Battlenet Accountınızın korunmasında dawha iyi bir yöntem yoktur. Şu an Türkiye'deki bankaların sistemi gibi sistem yapmış koruma üzerine Blizzard. Aldıktan sonra Battlenet Accountınıza girdiğinizde " Authenticator " bölümünden aktif edebilirsiniz. Sonrasında devamlı Authenticator kullanarak gireceksiniz. Authenticator kaybolması vb durumlara karşı Authenticator ın arkasındaki Seri numarası ve diğer bilgileri güzel bir yere not alın ki Blizzard supportun Ticketlarıyla boğuşmak zorunda kalmayın. Cihazı Sanalsaray'da bulabilirsiniz. Fiyatı 40 Liradır. World of Warcraft ® EU / World of Warcraft ® WOW Authenticator Kit bölümünden ulaşabilirsiniz. Aldığınızda ertesi gün adresinize gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanalsaray

quote:

Orijinalden alıntı: chezwyn

Ankara'da alabileceğimiz bir mağaza felan var mı? Bilen bilgi verirse sevinirim.
    İyi forumlar.

Battlenet Accountınızın korunmasında dawha iyi bir yöntem yoktur. Şu an Türkiye'deki bankaların sistemi gibi sistem yapmış koruma üzerine Blizzard. Aldıktan sonra Battlenet Accountınıza girdiğinizde " Authenticator " bölümünden aktif edebilirsiniz. Sonrasında devamlı Authenticator kullanarak gireceksiniz. Authenticator kaybolması vb durumlara karşı Authenticator ın arkasındaki Seri numarası ve diğer bilgileri güzel bir yere not alın ki Blizzard supportun Ticketlarıyla boğuşmak zorunda kalmayın. Cihazı Sanalsaray'da bulabilirsiniz. Fiyatı 40 Liradır. World of Warcraft ® EU / World of Warcraft ® WOW Authenticator Kit bölümünden ulaşabilirsiniz. Aldığınızda ertesi gün adresinize gelir.

sizinki pahalıymıs. DR de 30 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilgilenen varsa mobile aut. geçtiğim için twisting nether serverında uygun miktar gold karşılığında satıyorum. pm atabilirsiniz.
  • arkadaşlar mobil Authenticator kurmuştum ama geçenlerde yalnışlıkla sildim ve eski serial numaram gitti. Daha önceki seri numarama sahibim şimdi yeni verilen numara ile değiştire bilirmiyim bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raistlin2212

arkadaşlar mobil Authenticator kurmuştum ama geçenlerde yalnışlıkla sildim ve eski serial numaram gitti. Daha önceki seri numarama sahibim şimdi yeni verilen numara ile değiştire bilirmiyim bunu ?

ben de telefonuma format attım şimdi acc. a giremiyorum ticket açtım kimlik fotosu felan yolladım şimdi bakalım ne olacak
  • Helal olsun çok güzel konu teşekkür ettim.
  • Hack korumasına birebir ancak cep telefonu uygulamasını kullanırken dikkatli olmak gerek, arkadaşlarında dediği gibi silinmesi vs sorun yaratıyor
  • şu android için olan bi programı vardı onun tam ismi ne bulamadım da konu başlığıda görmeyince buraya yazdım kusura bakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

şu android için olan bi programı vardı onun tam ismi ne bulamadım da konu başlığıda görmeyince buraya yazdım kusura bakmayın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.bma&hl=tr
  • sağolasın bunu neden sordğumu hatırlıyamadım bile hehe :))
  • Zamanında authenticator alıp aktive ettiğim halde GM'lerin işgüzarlığı yüzünden hesabım çalınmıştı yine de.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.