Şimdi Ara

Blizzard Authenticator ( %100 Hack Koruması) (Artık cep telefonlarında) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
33.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.gamer-market.com/blizzard-authenticator.html tekrar stoklarda son 3 adet aynı gün kargo satış fiyatı 55TL
  • Arkadaşlar istanbuldan beraber almak isteyen varsa yada elinde getirtmiş olupta satmak isteyen varsa pm den ulaşabilirse çok sevinirim.
  • Kimseye bu reklamla bildirilen sitelerden almasını önermiyorum 25tlye gelen aleti uçuk fiyatlara satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortingenStrasse -- 24 Şubat 2009; 14:07:37 >
  • gitti gidiyor dan 38 liraya aldim, tavsiye ederim.
  • authenticator cihazından elimde 3 tane var 35 tl ye satıyorum ilgilenen olursa msj atsın.
    not : elden teslim almak isterseniz ist. and. - kadıköy - bostancı civarı bana uygun veya isteyene kargo ile de yollayabilirim.

Urunlerin hepsi satıldı , satın alan arkadaslara hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundox -- 31 Mart 2009; 0:38:00 >
  • Beyler elinde olup satmak isteyen varsa bana pmden ulaşabilir mi?
    Ankda oturanlar tercih edilir....
  • bu özellik iphonedan kullanılabiliyormuş? nedir olayı?
  • Evet ben de bugün gördüm haberini.

Blizzard bir süredir cep telefonları için authenticator işlevi görecek bir yazılım üzerinde çalışıyormuş ve iphone için bu yazılımı üretmişler.
    Ücretsiz olarak temin etmek mümkün ama unutmayın sadece iphone kullanıcıları için

bu arada store'da bitmiş durumda blizzard authenticator. almak isteyenler yeniden konulmasını bekleyecek mecburen.
    fiyatları da bugünkü kura göre düzenliyorum şimdi
  • Bizde var bu authenticator çok işe yarıyor ard arda 2 kere hacklenmiştik sonra getirrtik bu cihazı.Daha hacklanmedik.Tavsiye ederim.
  • cihazın üstündeki resim değişmiş

yenisi

Blizzard Authenticator ( %100 Hack Koruması) (Artık cep telefonlarında)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

bu özellik iphonedan kullanılabiliyormuş? nedir olayı?

Nerden indiriyoruz yazılımı? Ne application store'da, ne wow'un sitesinde ne Cydia'da ne de installous'da bulabildim.
    Formal bir link verebilecek var mı?
  • aynen amore bende bulamadım cydia installer instalous ve app storeda şuan sadece amerika app storeda varmış sanırım yakında herkese gelcekmiş.
  • Ben App Store'da buldum ama battle.net accountları içindi.
  • yakında wow ve battlenet accountları merge olacak, o zaman authenticator kullanabileceksiniz.
  • Madem kullanımda değil, neden topic'e iPhone'da bu uygulama var diye yazmışlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Amore

Madem kullanımda değil, neden topic'e iPhone'da bu uygulama var diye yazmışlar.

blizzardın sitesinde iphone kullanıcılarının kullanabildği yazıyordu ben de o nedenle öyle yazdım iphonum olamdığı için deneme şansım mlsf yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: MortingenStrasse

quote:

Orjinalden alıntı: Amore

Madem kullanımda değil, neden topic'e iPhone'da bu uygulama var diye yazmışlar.

blizzardın sitesinde iphone kullanıcılarının kullanabildği yazıyordu ben de o nedenle öyle yazdım iphonum olamdığı için deneme şansım mlsf yok

Gelince yazarsan iPhone kullanıcıları olarak bizleri sevindirirsin.
  • tabi
  • devamli takip ediyorum actiginiz konuyu ve appstore'u.. cok sevinirim bilgilendirirseniz.
  • süper bişeymiş bu yha...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.