Şimdi Ara

Blizzard Authenticator ( %100 Hack Koruması) (Artık cep telefonlarında) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
33.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim anladığım yanlış olabilir senin cihazının seri numarasına göre cihaz günün belli bir saatinde belli bir kod üretiyor zamana göre mesela 13:00 da senin cihazın 545454 üretiyor blizzde bunu kabul ediyor 13:15 te cihazın 353535 üretiyor blizz bunu yine kabul ediyor. zaman + seri numarasına göre şifre üretiyor cihaz blizzin kendi serverlarıda senin hesabını ona göre değerlendiriyor.Sende giriyorsun
  • Peki bunu telefona yükleyip hesapla eşleştirdikten sonra telefonu degiştirdik diyelim o zaman napcaz?
  • telefonu degistirmeden authenticator i kaldirin hesabinizdan, daha sonra yeni telefona yukleyip tekrar ekleyin. bu sirada tekrar odemek zorunda kalacaksiniz buyuk ihtimalle ama cok ufak bir ucret souncta
  • 6700 slide nokia için mobil authenticator yok mu acaba
  • benim paypal hesabım yok.. keşke türkcell mobil ödeme gibi bir seçeneğide olsaymış süper olurdu
  • Arkadaşlar illa 1 dolara siteden almak zorunda değilsiniz,internette heryerde var bu program zaten symbian s60 olan arkadaşlar kurabilir.
  • Mobile auth. gerçekten %100 hack koruması sağlıyor mu normal Auth. kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XavionS

Mobile auth. gerçekten %100 hack koruması sağlıyor mu normal Auth. kadar?

aralarında fark yok koruma mekanizması açısından
  • bişey soracam
    ben uzun zamandır key kullanıyorum fakat şimdi giriş ekranında bana key sormadan login oluyor bu keyin kullanma süresi mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@nuni

bişey soracam
    ben uzun zamandır key kullanıyorum fakat şimdi giriş ekranında bana key sormadan login oluyor bu keyin kullanma süresi mi var?

Bende de aynı sorun var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekobi -- 18 Haziran 2011; 17:26:47 >
  • Iphonelardaki yazılımın versiyonunu yükseltiyorlar.. onunla ilgili bir durum.. zaten aynı IP ile authenticator kullanarak login olmuşssunuz.. sonra log out olunca IP/mac adresi değişmedigi için keyi sormuyor olabilir.. yakında düzelir.. apple store'a girip versiyon güncellemesi yapmayı unutmayın..
  • sorun şu ben iphone kullanıcısı değilim. ama bu sorun tamamını kapsiyor ise dediğin gibi yakında düzelir.
  • samgung gtm-5650 modeli listede yok. ne yapmam gerek? turkiyede şifrematik nerde satılıyor?
  • Merhabalar. Wow oynamayı artık bıraktığım için hesabıma bağlı bulunan orjinal Authenticator'da bir işe yaramıyor. Zamanında aşırı bir hack yediğim için Gamermarket'den satın almıştım, şimdiyse hesabımdan ayırdım ve öyle duruyor. 40TL karşılığında isteyen birisi olursa İzmir'de elden, şehir dışına ise kargo ile itinayla yollayabilirim. Bildiğiniz gibi hesabınız için %100 bir koruma sağlamış oluyorsunuz
  • Konu güncel mi ? Şuan ki kargo ücreti nedir acaba bilginiz varmı ? İstanbulda "0" olarak satacak olursa fiyatı görüşülüp eldende alabilirim...
  • Artık para ödemenize gerek yok arkadaşlar anroid iphone ipad blackberry ve windows 7 işletim sistemli telefonlardan ücretsiz indirebiliyorsunuz ve rahat rahat kullanıyosunuz:
    https://eu.battle.net/account/support/mobile-auth-download.html
  • Merhabalar. Wow oynamayı artık bıraktığım için hesabıma bağlı bulunan orjinal Authenticator'da bir işe yaramıyor. Zamanında aşırı bir hack yediğim için Gamermarket'den satın almıştım, şimdiyse hesabımdan ayırdım ve öyle duruyor. 40TL karşılığında isteyen birisi olursa İzmir'de elden, şehir dışına ise kargo ile itinayla yollayabilirim. Bildiğiniz gibi hesabınız için %100 bir koruma sağlamış oluyorsunuz
  • Arkadaşlar bende Symbian işletim sistemli bir telefon var fakat çok araştırmama rağmen sanırım symbian için authenticator programı yapılmamış fakat forumlarda olan araştırmamda bazı symbian işletim sistemli 5800 larda bu authenticator çalışıyormuş. Acaba benim Nokia500 de de çalışırmı diye merak ediyorum, bir kaç tane .jar uzantılı link buldum ama güvenmediğim için hiç indirmeyi düşünmedim. Forumdonanimhaberde de birkaç link var fakat onlarında zamanları dolmuş ve silinmişler...
    Elinizde güvenli bir site veya .jar uzantılı bir link varsa verirseniz çok sevinirim. Telefonum symbian olduğu için blizzardın sitesinden indiremiyorum maalesef, çalışmaz demeyin lütfen amacım programı bulup denemek olmazsa cihazı alacağım.
  • Bu cihaz pillemi çalışıyor ? 7 sene ömür denmiş konuda 7 sene geçtikten sonra napıcaz ? Hesaba bu cihazı ekleyebiliyoruz peki isteiğin zaman kaldırabiliyormuyuz ?
  • Ankara'da alabileceğimiz bir mağaza felan var mı? Bilen bilgi verirse sevinirim.
    İyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.