Şimdi Ara

Blitzwolf Projeksiyon Cihazı ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
18
Favori
13.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıyormuyuz millet bir sinerji oluşturalım
  • 4 tane aldım hızlı kargo 2 dolar. Ups ya dhl ile bayramdan sonra gelir
  • m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    1080p çıkış vermiyor ki ://
  • kırmızımercimek kullanıcısına yanıt
    hocam cihaz 150 lira
  • Escaper kullanıcısına yanıt
    İşte bu yüzden enpara
    Bu arada bende alip almamak arasinda kalanlardanim, ihtiyaç yok ama insanı dürtüyor

• http://www.banggood.com/GP70-Mini-LCD-1200-Lumens-LED-Home-Theater-Projector-Full-HD-SD-HDMI-USB-TV-Beamer-p-1038876.html?utmid=928
    Bu ürün daha iyi bir seçenek gibi duruyor.
    Alın memnun kalmazsanız 30 liraya ptt ile iade edersiniz ya da her türlü aldığınız fiyata satabilirsiniz bence.
  • arkadaşlar native çözünürlüğün 480p olması film keyfini bozar mı bilemedim. Daha önceden bu özelliklerde benzer ürün kullanan var mı ps4 bağlayıp netflix ve oyun için almayı düşünüyorum açıkçası 150 lira çok cazip. Ayrıca paypal yok artık malu banggood ürün gelmezse iade edecek mi acaba parayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertsamet -- 9 Eylül 2016; 11:36:51 >
  • Axess, vakıf, adios, ing kredi kartlarını denedim, sipariş oluşuyor, 1-2 saat sonra reddediliyor. Bankanız kaynaklı diyor, inanmıyorum kafalarına göre işlem yapıyorlar, 9$ bir ürün aldığımı sanırken, bu fiyat uygulamaya özelmiş, 18$ ödemişim, buna onay vermişler, ben iptal ettim. En son cashu ödeme yöntemini deneyeceğim, %3 komisyon alıyor. Inınal kartı kabul ediyor ancak kur 3.21 TL'den çekiyor, muhtemelen komisyon var, ancak milleti kekliyorlar, hiçbiryerde yazmıyor bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Axess, vakıf, adios, ing kredi kartlarını denedim, sipariş oluşuyor, 1-2 saat sonra reddediliyor. Bankanız kaynaklı diyor, inanmıyorum kafalarına göre işlem yapıyorlar, 9$ bir ürün aldığımı sanırken, bu fiyat uygulamaya özelmiş, 18$ ödemişim, buna onay vermişler, ben iptal ettim. En son cashu ödeme yöntemini deneyeceğim, %3 komisyon alıyor. Inınal kartı kabul ediyor ancak kur 3.21 TL'den çekiyor, muhtemelen komisyon var, ancak milleti kekliyorlar, hiçbiryerde yazmıyor bu.

paypal amerikaya kaydolup denediniz mi? az sonra yukarda verdigim linklerden yola cikarak olusturdugum paypal ile givingasistant'tan para iadesi alarak deneyecegim

• paypal usa ile odedim. su sorun yok. odeme ayarlarinda bir de paypalin kur cevirmesini istemiyoruz. o yuzden,paypalde " Bill me in the currency listed on the seller's invoice." seciyoruz ki bankanin guncel kuru gecerli olsun.

• 3.asama yani siparis işleniyora gecti. oncesinde odeme onaylandi asamasini tamamladi. 4.asama kargo

• Bende dayanamadim aldim.Umarim f/p an bir urundur

• paypal ödeme sayfasına yönlendirme yapmıyor kafayı yiyeceğim
  • 1 adette ben aldım. İnşallah umduğumuz gibi olur :).
  • Bende paypal ile alamaladım bir türlü paypal sayfasına yönlendirmedi enpara kartım ile geçtim kur fakını çok yemeyeyim diye hadi hayırlısı bakalım :D
  • Shift41 kullanıcısına yanıt
    Belki takilir bu aralar gumruk baya sıkı. Ayri ayri alin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Belki takilir bu aralar gumruk baya sıkı. Ayri ayri alin bence

İsim farklı adres aynı olursa yine sıkıntı olur mu ki hocam?

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Hocam orası öyle de film izleme keyfini alamayacaksam boşa gider o 150 lira. Kaldı ki arkadaşımın kullandığı 800*600 çözünürlük sunan cihazdan da pek keyif aldığım söylenemez. :(
    En azından benim için durum böyle.
  • Shift41 kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorumki umarım olmaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.