Teğmen
23 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Süresi doldu
Merhaba arkadaşlar 1,6 (vergiden dolayı) lpg uyumlu (yılda 10000 günde ise yaklaşık 40 km araba sürdüğüm için yakıtta ekonomi benim için önemli) mümkünse panaromik tavanlı , manuel vitesli bir suv tavsiye edecek olan var mı? Arabalarla aram iyi değildir. Fazla anlamam. Tavsiye edeceğiniz arabaları araştırıp almayı düşünüyorum. Şimdiki arabam 2008 ford fokus 1,6 dizel. yakıtı ve performansı güzel ama artık değiştirme zamanı geldi. 50-60 Bin liralık hangi arabaları tavsiye edersiniz?
Evlerimizin vazgeçilmezi olan halılarımızın temizliği çok önemlidir. Özellikle de bahar ayı geldiğinde kışın kiri pazı gitsin diye halılarımızı yıkamaya veririz.
Eğer Kırşehir , Nevşehir, Aksaray illerinde oturuyorsanız bu iş sizin için çok kolay:
Çünkü yılların deneyimini son model tam otomatik makinelerle birleştirenhttp://kirsehirhali.com sizleri güvenli ve hijyenik halı yıkama için telefonunuzu bekliyor.
Kırşehir halı yıkama telefonu için Kırşehir halı yıkama.
Arkadaşlar öğrencilerime almayı planladığım kitaplar için fantastik konusunu seçtim. Unutulmuş Diyarlar , Kara Kule gibi. Bana seri ve ucuza alabileceğim site ya da ucuza almak için yol gösterecek var mı acaba. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. (temiz ve serinin tamamı olması halinde ikinci el de olabilir)
Merhaba arkadaşlar. Sitenin bahçesine arabamı park ediyorum. Bir kaç günüdür geceleri arabamı çiziyorlar. İstediğim. Mümkünse araba kapalı iken arabanın içerisinden dışarıyı kayıt edecek bir kamere sistemi tavsiyesi.Araba çalışmadığı için 12 saat boyunca kayıt yapabilecek bir kamera sistemi. Olmadı Bahçeyi evimden görmek mümkün olmadığından nasıl dışarıdan kayıt yapacak bir sistem kurabilirim. Elektrik alabilecek kimse yok etrafta. Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 348
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 8.144 (Bu ay: 102)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 40 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.