Şimdi Ara

Blitzwolf Projeksiyon Cihazı ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
18
Favori
13.265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben sanal kartla aldım bir tane hadi hayırlısı
  • İninal ile aldım 161 tl çekti. En kısa zamanda enparaya geçeceğim aylık ücret de 2 tl oldu soygun resmen konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim sürekli dolaşmama rağmen bunu görmemiştim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Axess, vakıf, adios, ing kredi kartlarını denedim, sipariş oluşuyor, 1-2 saat sonra reddediliyor. Bankanız kaynaklı diyor, inanmıyorum kafalarına göre işlem yapıyorlar, 9$ bir ürün aldığımı sanırken, bu fiyat uygulamaya özelmiş, 18$ ödemişim, buna onay vermişler, ben iptal ettim. En son cashu ödeme yöntemini deneyeceğim, %3 komisyon alıyor. Inınal kartı kabul ediyor ancak kur 3.21 TL'den çekiyor, muhtemelen komisyon var, ancak milleti kekliyorlar, hiçbiryerde yazmıyor bu.

paypal amerikaya kaydolup denediniz mi? az sonra yukarda verdigim linklerden yola cikarak olusturdugum paypal ile givingasistant'tan para iadesi alarak deneyecegim

Opet sanal ile alabildim. PayPal uzun iş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyovsdinie

İninal ile aldım 161 tl çekti. En kısa zamanda enparaya geçeceğim aylık ücret de 2 tl oldu soygun resmen konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim sürekli dolaşmama rağmen bunu görmemiştim :)

Şikayetvar bu tür şikayetlerle dolu, kur 2.95 iken 3.21'den aldı, resmen tuzak kuruyorlar, yurtdışı alışverişlerde %5 komisyon alıyoruz dese kimse alışveriş yapmayacak.

• melih06 M kullanıcısına yanıt
    Sitesende %7 aldığı yazıyor zaten. Öyle de yapıyor. 100 tlyse 107 110 arası kesiyor. Doları da hep 3 tl gibi hesaplıyor. 2-3 tl 2-3 tl diye diye iyi sömürdüler beni de

• Yaklaşık 2 saattir kuveyttürk banka kartımla almayı deniyorum hep reddedildi diyor bankayı aradım sorun bizden gözükmüyor sitede sıkıntı olabilir dedi. Napıcam bilmiyorum. Cashu onuda beceremedim paypal falan kolaymı acaba yapması

• Enpara ile satın aldım 146,96 TL çekti😊 enpara

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    Sabahtan beri kuveytturkle denedim olmadı hocam.En son garantiyle aldım oldu sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Enpara ile satın aldım 146,96 TL çekti😊 enpara

cok iyi de insallah enpara paypale eklenmiyordur da tesellim olur. 7,5usd geri alacagim paypalden. ininal ben de 161.19 cekmius

• lacinalper L kullanıcısına yanıt
    Ekleniyor
  • 150 Liralik makine elbette cok ultra bir sey beklememek gerek ama arkadaslar su uyarilari dikkate alin.
    Asagiyi ozetlersek; Sadece karanlik ortamda da iyi bir goruntu alacaginizi, Powerpoint veya is icin olmadigini, Dolby Digital Sesi desteklemedigini,Fan calisirken ses yapabilecegini unutmayin.

Warm tips:
    1.Please note the MP1 is designed to only provide a clear image in a dark room.
    2.When the remote controller is used,please aim at the infrared receiving sensor.
    3.It is not recommended for PPT or business presentations, it is however ideal for home theater movies and video games.
    4.Due to copyright restriction from Dolby, this projector does not support Dolby's Audio decoding (Dissable the Dolby option of the device you connect), or you might not get sound from videos.
    5.If you are experiencing issues due to DRM, please contact YouTube/Netflix or the service provider if you are receiving an error message.
    6.During operation, the fan will work to cool the machine, this ambient fan "Noise" is normal. To ensure long life of the internal components, we recommend turning the projector off every 3-4 hours for 10 minutes to avoid overheating.

• 1 tane de hızlı kargoyla ben aldım bakalım. Doları 2.9397'den çekti Enpara.

Bir de Avantajix'in acemisiyim. Alışverişi 10 dakika önce yaptım ama işlemlerde görünmedi. Zaman mı alıyor yoksa ben mi yanlış yaptım?

@sahbazpower-, teşekkür ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 9 Eylül 2016; 23:11:44 >
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    1-2 saati buluyor hocam yansimasi

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Yansimasi 1-2 saati buluyor hocam

• Dayanamadim bende bir adet sipariş geçtim. enpara sayesinde yurtdışı alışverişlerden zevk almaya başladım, ininal pişmanlıktır
  • Uk plug aldim bir sorun olmaz heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EU plug kalmadığı için US plug aldım. Ucuna çevirici takarım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmbrbr -- 11 Eylül 2016; 2:00:30 >
  • 89$ olmuş

• Benim sipariş back order oldu neden acaba?

• Arkadaslar back order oldu ne yapicaz simdi?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.