Şimdi Ara

BLENDER TAVSİYESİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
284.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fakir blender seti SMS 410 aldım birkaç ayda bir servise verdik ortadaki dişli boşa çıkıyor yenisi yapılıyor birkaç ay sonra aynı bu kadar dandik bir şey görmedim hiç tavsiye etmem buradakileri okuduktan sonra eski üsül elle yapıcaz artık herhalde nedir bu kadar kalitesizlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, 1500tl'ye kadar güncel tavsiyede bulabilecek var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamilee -- 5 Aralık 2021; 16:20:35 >
  • mamilee kullanıcısına yanıt
     BLENDER TAVSİYESİarçelik
    K 8525 | El Blender | Küçük Ev Aletleri | Arçelik
    https://www.arcelik.com.tr/el-blender/k-8525-karistirici-dograyici
  • Bu güne kadar alıp pişman olduğum en kötü dandik blender seti, birisi denk gelir niyetlenirse diye yazıyorum sakın ama sakın almayın Sinbo Shb 3117 1000 W Blender Seti.

Motor güçlü güzel ona lafım yok ama plastik parçalar çin malı pazar oyuncağından daha dandik. 3-5 kullanıma sürekli dişli sıyırıyor, alet elinizde kalıyor. Müşteri hizmetleri allah var ilgili yedek parça yolluyor ama 5 sefer yedek parça istedim 6. yine sıyırdı dişliyi. Anlattım malzeme dandik yedek yollasanızda olmuyor diye. Paranıza acıyorsanız almayın

BLENDER TAVSİYESİ
  • arkadaşlar tavsiyesi olan var mı ? güçlü olacak ortadaki kavrama dişlisi hep plastik neden böyle anlamıyorum fiyat aralığım 1500 2500

• gcb1903 kullanıcısına yanıt

Blender bakıyordum da bakmamak daha iyi galiba

BLENDER TAVSİYESİ

• MrCaner kullanıcısına yanıt

Yok artık, bu kurla, enflasyonla falan da açıklanamaz. Dolar 4 lirayken 200 lira olan ürün dolar 15 lira olunca 800 olur, hadi 1000 olsun. Bunlar olayı bambaşka boyuta taşımız.

Bunu bizi kıskanmaktan çatlayan bir Alman'a, Fransız'a, İngiliz'e göstersek adamlar gülmez, acır bize. 15 gün çalışıp bir blender alabiliyoruz desek bizim Hindistan'a bakıp "ah ya yazık valla bunlar da insan sonuçta" dememiz gibi bize acırlar.

• Bıçakları iyi doğrayan bir blender tavsiyesi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 5-10 dk çalıştırmak zorunda kalınca ısınma yapmayan dişlisi erimeyen blender seti tavsiyesi alabilir miyim?

• HanKaĞaN kullanıcısına yanıt

alamazsın malesef 5dk dan sonra ısınmak zorunda, hava kanalları olan matkaplar bile 5-10 dk kesintisiz çalıştırılamıyor soğutmak gerekiyor

• Beyler küçül detay soracağım tefalin 1000 ve 1500w olarak iki blendıro var fakat 1500lük set olarak satılmıyor 1000w yeterli olur mu ısınır diyorlar
     BLENDER TAVSİYESİ

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Guest-0173FC748 G kullanıcısına yanıt

Aynısını şu an amazonda buldum. 1000 lira. Nasıl alınır mı ? Sen 2 senedir memnun musun yoksa bozuldu mu ?

•  BLENDER TAVSİYESİ

Baktığım blender Aralık sonundan bugüne 500TL zamlanmış. Ortalama fiyatına göre 300TL zamlanmış.
    Fiyatlar kurla veya enflasyonla ilgili değil şu anda. Tamamen esnafın fırsatçılığı.

• Kalitede orantısal olarak artmadığı için verilen paradan da bir hayır göremiyoruz. Yurtdışındaki braun blender ile TR de ki braun malzemesinin aynı oldugunu düşünmüyoum. Amazon üzerinden ithal bir blender TR dekilerden iyidir bence. TR garantisinin en ufak faydası yok her kusuru müşteriye yıkıyorlar şikayetvar sitesi dolu zaten.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.