Şimdi Ara

BLENDER TAVSİYESİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
284.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar bana lütfen yardımcı olur musunuz? Eşim çorba karıştırmak, kek vs çırpıcı kullanmak için set istiyor.. Fındık fıstık yulaf buz ezme vs yapmayacağız..
    150-250 lira aralığında ne alabilirim? Allah razı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.trendyol.com/tefal/activflow-pro-gumus-1000w-8000035875-p-770140

ARkadaşlar linkteki ürünü aldım. 100 TL kuponla 250'ye geldi.

Ancak üstünde Made in Turkey yazıyor. bu normal mi. Ben fransız zannediyordum. yoksa çakması mı geldi ?
  • Yaklaşık 1 yıl önce Tefal activflow Pro exteme aldım. Daha öncesinde aldığım mutfak robotunun motorundaki plastik hazne eridiği için piyasadaki en pahalı robotlardan Tefal i aldım. Özellikle de çalıştırırken duraklayarak kullandım. Ama 6 ayın sonunda erimeye başladı ve sonra hazne komple gitti. Yine Blender takılan yeri de kalitesiz olduğundan herhangi bir şekilde bir yere çarpmadan kırıldı. Maalesef Tefal markası da fos çıktı.  Sonrasında yetkili servis kullanıcı hatası deyip 160 lira istedi. Garanti kapsamına sokmadı. Kalitesiz malzeme de suç bulamayıp müşteri de buluyorlar. Müşteri hizmetlerini aradım ama nafile onlar da hiç sorumluluk kabul etmiyorlar. Kesinlikle bu markaya pahalı diye o kadar para vermeyin. Arnica ve Tefal kullandım ama ikisi de hayal kırıklığı.

• arkadaşlar kullanıp memnun olduğunuz bir ürün var mıdır max 250 civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfmrv

https://www.trendyol.com/tefal/activflow-pro-gumus-1000w-8000035875-p-770140

ARkadaşlar linkteki ürünü aldım. 100 TL kuponla 250'ye geldi.

Ancak üstünde Made in Turkey yazıyor. bu normal mi. Ben fransız zannediyordum. yoksa çakması mı geldi ?
    Bende bunun 1500w Cam Hazneli olanını düşünüyordum. Şu anda kullandığınız üründen memnun musunuz? Veya şikayetleriniz nelerdir? Aktarırsanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramualda

Bende bunun 1500w Cam Hazneli olanını düşünüyordum. Şu anda kullandığınız üründen memnun musunuz? Veya şikayetleriniz nelerdir? Aktarırsanız çok sevinirim.

Alıntıları Göster
    Şu an hanımdan bir şikayet duymadım, ilk aldığımda başlığı ikiye ayrılacak gibi birleşme yerlerinden esnediğini gördüğümde sevmedim, ancak gittiği yere kadar kullanırız dedik. bir mağaza da elime aldım onda da durum aynıydı.
    cam haznelisi bir tık daha pahalı olduğu için bunu tercih ettim.
  • Teşekkürler yorumunuz için, Arzum ve Tefal arasında gidip geliyorum. Ama sanırım her şeyi Tefal alacağız
  • Şuan da alınabilecek uygun fiyatlı ve sağlam 400₺ ye kadar set olarak blender ne alınır ?

• tefali kimseye tavsiye etmiyorum. 2 yıl önce 1000 W Tefal MasterBlend Activflow Pro Blender Seti aldık, 1 yılda 3 defa servise götürdüm, hiçbirinde marka kusuru bulunamadı, her onarıma ve parça değişimine para ödedim. son 1 yıldır da depoda yatıyor. ilk olarak motordan sürekli duman çıkıyordu, servise götürdüğümde "tariflerde yumurtayı kabarana kadar çırpın filan diyor, sakın bu cihazları 10 sn. den fazla kullanmayın yoksa motor yanar" diye bilimsel bir açıklama aldım. 10 sn mevzuu kullanma kılavuzunda da yazdığı için ürünün doğal satın alınma amacı olan çıprma vs. işleminin kullanıcı hatası statüsüne girdiğini böylece öğrendim. sonrakinde çırpıcının motora takıldığı yuva eridi, yine aşırı kullandığım böylece plastik olan yuvanın ısınıp eridiği söylendi.

buradan marka öneremem ama şunu tecrübe ettim, çubuk şeklindeki el blenderlarının motorları küçük olduğu için watt değeri ne kadar yüksek olursa olsun 1,5 lt lik haznedeki her türlü işlemi yaparken zorlanıyorlar, bunun için motor haznesi geniş olanlar daha kullanışlı. yatay el mikserleri ya da üstten basmalı blender motorlarında olduğu gibi...

bu tarz motorlarda el blenderı olmadığı için ise küçük blenderı bu setlerden ayrı olarak alıp sadece çorba vs. parçalamak için bunları kullanmak daha mantıklı.

• Merhaba

sadece shake yapmak için bir ürüne ihtiyacım var. bunun için tavsiyesi olan varmı?

bu zamanlarda ürünün servise gitmesi gelmesi vs de büyük sorun.
  • Tefal Perfectmix + Kutu açılışı yaptım. Umarım devamı gelir :-)

• konu açılmış bende yorumumu yapayım şuanda blender arıyorum ancak karar vermiş değilim.
    Önceki blender Arzum'du. Motoru yandığı içini açtım. Ben hayatımda bu kadar kötü bir tasarım ve ucuz malzeme görmedim. Ürünün sigortası yok mercimek kondansatör direk motora bağlanmış. Zaten devre namına bir şey de yok.
  • Blender seti bakarken farkettiğim bir nokta oldu ki o da kadınların ilk tercih edecekleri markaların bıçak ya da aparatlara garanti sağlamadığıydı. 2017 yılında aparatlara tam garanti sağlayan sadece Arçelik ve Beko grubuydu. Diğerleri ya kısıtlı garanti sunuyor ya da garanti dışı tutuyordu.
    Seçim yaparken motor gücü, bıçak sayısı, çalışma kademeleri vs yanısıra bu konuyu da göz önünde bulundurmalı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana sessizi lazım.

• 250-500 Lira arası dişli erimesi falan diye uğraştırmayacak blender seti önerebilecek olan var mı?
  • 500 liraya kadar blender seti önerisi lazım. En son arzum aldık dişli ilk kullanımda gitti. Dişli sorunu yaşamayacağım ne önerirsiniz?

• Ulkede kaliteli urun kalmamis ne yazik ki. Bugun 400 liraya tefal optiblend set aldim ancak gozuken o ki kaoida iade edecegim teslim almadan.

bir markadan herkes mi sikayetci olur ya.

urunun parcalarinin garanti disi olmasi nedir ya? Sacma sapan isler. Tefalden artik uzak durmak gerek anlasilan

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.