Şimdi Ara

Bleach Manga (Anime için Spolier olabilir.) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.707
Cevap
40
Favori
420.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence İchigo grimmijow düeli bitirilebilir sonrada filler bölümlere geçiş yapılabilir.Çünkü mangası çok heyecanlı güzel gidiyordu ama animede aynı olayları izlerken resmen sıkıldım nedeni de arkadaşlar mangaya yetişmemek için ağırdan aldıkça aldılar.Aslında bu ara iyi oldu yoksa güzelim bölümler mangaya yetişmeyelim diye bir şeye benzemeyecekti.
  • demin son çıkan mangayı okudum ve okurken defalarca dumur oldum.neyse spoiler vermeyeyim şimdilik.ama vaizardların ne olduğu ortaya çıktı.biz kez daha bleachin kesinlikle izlemeye değer olduğuna karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garrosh Hellscream -- 28 Mart 2008; 22:19:04 >
  • Saçlar yakıyor yanlız.
    Love'ın saçlarıda daha topluymuş eskiden.
    Zero squad olayını tam anlayan birisi anlatabilirse sevinirim.
  • Son çıkan sayısı ne öyle bleachin ya Gözlerim bayram etti

Okuyun okutturun arkadaşlar kesinlikle mükemmel bir hikaye başlıyor ve havada kalan birçok sorunun yanıtını da verecek.

ALLAHINA KADAR SPOİLER
    Siz olaylara bakın bu sayıda başlayan ve geçmişi anlatan hikayede şimdiye kadar ortaya çıkan vizardlar ya kaptan ya da teğmen.Aizen varya anam anam daha sabi sübyan teğmen.Ukitake ve shunsui o zamanlar da kaptanmış ki hikaye 100 yıl önceye döndü.Urahara yeni kaptanlığa atanmış durumda.Aizenin kaptanı hirako çıktı,adamın kaptanından belli ileride ne olacağıamed forumdada yazdım aynen geçiyorum bence ichigonun babasını kaptan olarak soul societyde göreceğiz,baykuya bir de ichigonun babsına teğmen çıkarsa oy oy oy bakalım tahminlerim doğru çıkacak mı.Açıkçası tam savaş başlayacakken 2 aylık ara biraz dumur etkisi yaratmıştı ama Bu yeni hikaye savaşı aratmayacak kadar kaliteli.
    ALLAHINA KADAR SPOİLERIN SONU
  • quote:

Orjinalden alıntı: Flara

Saçlar yakıyor yanlız.
    Love'ın saçlarıda daha topluymuş eskiden.
    Zero squad olayını tam anlayan birisi anlatabilirse sevinirim.

sanırım onlar soul societynin kralının korumaları.çünkü onlardan royal guards diye bahsettiler.uraharadan önceki 12. kaptan oraya gitti dendi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vayuz

Son çıkan sayısı ne öyle bleachin ya Gözlerim bayram etti

Okuyun okutturun arkadaşlar kesinlikle mükemmel bir hikaye başlıyor ve havada kalan birçok sorunun yanıtını da verecek.

ALLAHINA KADAR SPOİLER
    Siz olaylara bakın bu sayıda başlayan ve geçmişi anlatan hikayede şimdiye kadar ortaya çıkan vizardlar ya kaptan ya da teğmen.Aizen varya anam anam daha sabi sübyan teğmen.Ukitake ve shunsui o zamanlar da kaptanmış ki hikaye 100 yıl önceye döndü.Urahara yeni kaptanlığa atanmış durumda.Aizenin kaptanı hirako çıktı,adamın kaptanından belli ileride ne olacağıamed forumdada yazdım aynen geçiyorum bence ichigonun babasını kaptan olarak soul societyde göreceğiz,baykuya bir de ichigonun babsına teğmen çıkarsa oy oy oy bakalım tahminlerim doğru çıkacak mı.Açıkçası tam savaş başlayacakken 2 aylık ara biraz dumur etkisi yaratmıştı ama Bu yeni hikaye savaşı aratmayacak kadar kaliteli.

Keh uyuz Hirako Aizenin kaptanıymış bunudamı görecektik.Merak ettiğim Hirako Aizene yardım edecekmi ya da durduracakmı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hayalét

quote:

Son çıkan sayısı ne öyle bleachin ya Gözlerim bayram etti

ALLAHINA KADAR SPOİLER

Keh uyuz Hirako Aizenin kaptanıymış bunudamı görecektik.Merak ettiğim Hirako Aizene yardım edecekmi ya da durduracakmı.

durduracak sonuçta adamın uyuz bir görünümü olsa bile vaizardlar iyilerin tarafında.
  • İyilerin tarafında olmasa bile kendinden güçlü birini kabul etmeyeceklerdir. Böyle de olabilir.
  • Savaşa bu geçmişe dönüşle ara verildi artık bu soruların cevaplarını manga savaşa dönünce görürüz ama kesin bir şey var ki vasta lordeler ve vaizardları bence savaşta göreceğiz.Kim kimin tarafında olur,kimin amacı ne belli değil ama bu geçmişe dönen hikayeyle bir kaç ipucu verirler belkide.Benim merak ettiğim yukarıdada yazdım haftaya göreceğiz çok büyük ihtimalle ichigonun babasını uraharanın terfi töreninde.Byakuya o zaman kaptan mı acaba yoksa teğmen mi,ichigonun babası byakuyanın kaptanı çıkabilir.Bu hikaye iyi oldu bence urahara,vaizardlar ve ichigonun babasının geçmişleri merak konusuydu.Daha ilk bölümden birkaç ipucu verir gibi oldular
  • Bu chapter manyaktı ... en çok merak ettiğim şeyleri anlattı ... eğer böyle devam edicekse daha çok sevicem bleach i Birde şu resimdeki elemanı tanıyamadım ben !! Grimmjow mu o ?

Bleach Manga (Anime için Spolier olabilir.)
  • quote:

Savaşa bu geçmişe dönüşle ara verildi artık bu soruların cevaplarını manga savaşa dönünce görürüz ama kesin bir şey var ki vasta lordeler ve vaizardları bence savaşta göreceğiz.Kim kimin tarafında olur,kimin amacı ne belli değil ama bu geçmişe dönen hikayeyle bir kaç ipucu verirler belkide.Benim merak ettiğim yukarıdada yazdım haftaya göreceğiz çok büyük ihtimalle ichigonun babasını uraharanın terfi töreninde.Byakuya o zaman kaptan mı acaba yoksa teğmen mi,ichigonun babası byakuyanın kaptanı çıkabilir.Bu hikaye iyi oldu bence urahara,vaizardlar ve ichigonun babasının geçmişleri merak konusuydu.Daha ilk bölümden birkaç ipucu verir gibi oldular

Benim bildiğim bazı espadalar vaste lordelerden olmuştu.
  • Hayalet zaten ilk ilk 3 espadanın vasta lorde olma ihtimali çok yüksek hatta ulqiorra bile bir vasta lorde olabilir.
  • saç ve hat olarak isshin'i andırıyor. soul soecity'yi terk etmeden önce tipini ve saç rengi değiştirmiş olabilir. byakuya'yı bende merek ediyorum. ama kaptanlığa 50 sene önce rukia'yı evlat edindiği zaman terfi etmişti.(bunu rukia gin'le karşılaştığı zaman söylemişti.)
  • mangayı takıp etmıorum ama şu fıller nıyetıne bakıorum ..harbıden herkesın merak ettii şeyler ortaya cıkıor...çok gaza geldım şahsen..şu mangadakı filler anımeye de yansır inş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Morfildor

Bu chapter manyaktı ... en çok merak ettiğim şeyleri anlattı ... eğer böyle devam edicekse daha çok sevicem bleach i Birde şu resimdeki elemanı tanıyamadım ben !! Grimmjow mu o ?

O Vaziard'ların arasında Dagger kullanan bi eleman vardı. O'na daha çok benziyor. Isshin 'in saçları siyah. O elemanın Gri idi anime de. Muhtemelen o'dur.
  • karşımızda 2. takım kaptanı:

• -107 sayesinde Byakuya'nın babası kimmiş onu da gördük, ayrıca tanıdık bi sima daha vardı. Memores of Nobody'den hatırladığımız bir isim
  • o yaşlı kaptanın byakuya'nın babası olduğunu zannetmiyorum. çünkü rukia'nın flashback'lerinde ona benzeyen başka bir klan üyesi görünüyordu. o sırada byakuya'nın babası çoktan ölmüştü. bence büyük babası veya başka bir yakını olabilir.
  • yanlış gormedıysem 4 adet kaptan şu an vaizard....bankaisini göreceimiz daha çok eleman war dimek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leipold

-107 sayesinde Byakuya'nın babası kimmiş onu da gördük, ayrıca tanıdık bi sima daha vardı. Memores of Nobody'den hatırladığımız bir isim

Sen bunu dedikten sonra iki kere daha okudum.
    Kimdir bu memories of nobody'den gelen kişi ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.