Şimdi Ara

Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
1
Favori
14.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben enpara kullanarak iadeyle birlikte 28 liraya vermiş oldum ön siparişi bence gold biriktirmeye değmezdi.
  • aynen bende oyle dusunuyorum. 28TL ediyor. yada 3500 gold ediyor. 3500 altin gidip 35 tane pack ediyor. 40 pack 85 tl ediyor. bence altin ile almak pek bir karli degil. naxda ben goldu biriktirdim ama bu sefer alacagim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

Ben enpara kullanarak iadeyle birlikte 28 liraya vermiş oldum ön siparişi bence gold biriktirmeye değmezdi.

nası yaa battle.nette enpara geçerlimi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

quote:

Ben enpara kullanarak iadeyle birlikte 28 liraya vermiş oldum ön siparişi bence gold biriktirmeye değmezdi.

google play store dan alıyorsun
  • quote:

quote:

quote:

google play store dan alıyorsun

kardeş müsaitsen tam nası olduğunu bi anlatabilinmi yardımcı olursan büyük sevaba giren valla. bi android telefonum var ama onunla olur inşallah???
  • Telefonla olmaz ipad yada android tablet olucak
  • quote:

Telefonla olmaz ipad yada android tablet olucak

peki benim bu battle.net hesabım android de açılırmı yoksa yeni hesap istermi?
  • quote:

quote:

hocam önce bilgisayardan battle.net'i aç settings / payment options 'tan enpara kartını tanımla sonra kapatıp android tabletinden Shop kısmından alımı gerçekleştir şifre olarak gmail şifreni gireceksin 52.99 kesecek enpara aybaşında geri ödemeyi yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

quote:

quote:

hocam önce bilgisayardan battle.net'i aç settings / payment options 'tan enpara kartını tanımla sonra kapatıp android tabletinden Shop kısmından alımı gerçekleştir şifre olarak gmail şifreni gireceksin 52.99 kesecek enpara aybaşında geri ödemeyi yapacak

çok teşekkür ederim ya bunu hiç bilmiyordum naxx aldıydım gitti 60 lira. şimdi bi anroid tablat bulmak lazım

• bu oyunu oynayıp da para harcayan birinin enpara hesabı olmalı kesinlikle zaten herkesin android veya ios platformunda tableti var oradan alım yaparsınız veya bi arkadaşınızın tabletinden kendi hesabınızla girip alın pcde hem fiyatlar yüksek hem enparadan faydalanılmıyor, enpara güzel bi nimet kullanın kullandırın masrafı da yok 2-3 günde açılıyor hesap
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

bu oyunu oynayıp da para harcayan birinin enpara hesabı olmalı kesinlikle zaten herkesin android veya ios platformunda tableti var oradan alım yaparsınız veya bi arkadaşınızın tabletinden kendi hesabınızla girip alın pcde hem fiyatlar yüksek hem enparadan faydalanılmıyor, enpara güzel bi nimet kullanın kullandırın masrafı da yok 2-3 günde açılıyor hesap

Harikamış ya, ensara hesabını acarak başlayın o zaman, enpara hesabına parayı nereden yatırıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad'te fiyatlar ne durumda arkadaşlar
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    finansbank ın enpara da atm lerden çekiliyor, diğer atmlerden de ayda 1 bedava çekimin var
  •  Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu

• Kartları çok kötü buldum ama illaki bir şekilde domine edecek metayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeeOrAfk L kullanıcısına yanıt
    Çok enteresan gerçekten. Ümidim Legend'lardan, çok OP olmaları lazım bu kartları dengelemek için.
  • Berbat 2 kart daha.Kim tasarladı bu modun kartlarını yav.Bu mod Naxx'ın yanına bile yaklaşamayacak bu gidişle.
  • Naturel kart guzel aslinda ama hala yeterli dragon sinerjisi yok
  • Elde Dragon tutmaya iten kartlar hep. Saçma geliyor bana.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LePortaBim -- 24 Mart 2015; 22:24:23 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.