Şimdi Ara

Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
1
Favori
14.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ANDREI

Kartlar bir acayip geldi açıkçası; expansion'ın sadece 13 neutral kart içerdiğini de göz önünde bulundurursak, mekaniklere etki edecek, olmazsa olmaz kart sayısı kaç olur, metaya ne noktada etki eder şüpheye düşmeye başladım

Bende başladım şüphe duymaya.Her classa 1 rare,1 common olayı işi sıkıntıya soktu.6 neutral kart açıklandı zaten.7 kartımız kaldı ve bunların kaçı leg,kaçı epic olacak? Bu resimdeki gibi 3 leg geleceğini düşünüyorum.2 tanede epic gelir.Diğer 2 kartta common,rare olur galiba.
     Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu

Acıklanan son 2 kartı güzelde ama hala umduğum gibi değil kartlar.Şöyle undertaker,mad sciensist,Loatheb,Sludge Belcher gibi her decke istisnasız girecek bir kart bekliyorum.Görünce vay anasını ne kartmış be falan diyelim ama bu kartlar o etkiyi yaratamadı hiç.

Dragon egg.Deatrattle minyonu gibi birşey.Cok tryhard yapmassan alacağın value 2 tane whelp.Dragon destelerinde iyi bir kart olabilir ama nerubian egg varken bunu deckime almam ben.Gerçi zoolarda nerubian,dragoon egg'de olur büyük ihtimal.

• Fujitora kullanıcısına yanıt
    Her wing sonunda bir Legend, toplamda 5 Legend karta ek olarak 18 sınıfa özel kart; Legend kartlar hariç toplam 8 neutral. Enteresan, beklemedeyiz bakalım.
  • quote:

Kartlar bir acayip geldi açıkçası; expansion'ın sadece 13 neutral kart içerdiğini de göz önünde bulundurursak, mekaniklere etki edecek, olmazsa olmaz kart sayısı kaç olur, metaya ne noktada etki eder şüpheye düşmeye başladım

Diğer kartlar da bunların benzeri ise, naxxramas la kıyaslanmaz bence. Bana saçma geldi çoğu kart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naxx ilk genişleme paketi olduğundan, bol kepçeden dağıttılar kartları şimdi kısıyorlar resmen.
  • DgnByz kullanıcısına yanıt
    Diğer kartlar da böyle olursa ben almam expansion'ı şahsen ki birçok oyuncu da benimle aynı fikirdedir diye düşünüyorum.
  • quote:

Diğer kartlar da böyle olursa ben almam expansion'ı şahsen ki birçok oyuncu da benimle aynı fikirdedir diye düşünüyorum.

Katılıyorum. önsipariş geçmek üzere kendimi ayarlamıştım ama tüm kartlar açıklanmazsa önsipariş falan geçmicem her ne kadar cardback çok hoşuma gitmiş olsa da.. tüm kartları açıklamazlarsa hepsi açıklanana kadar da beklicem. diğer yandan en azından bir kart geleceğini düşünüyorum op olarak aldırmak için
  • Beğenmedim pek kartları shamanın kartı dışında çok gereksiz kart var.Hungry Dragon da iş yapabilir onun dışında çöp gibi.
  • Bu ön sipariş muhabbeti nasıl oluyor arkadaşlar, shopta göremedim. Eğer daha gelmediyse ne zaman gelir?

Düzeltme: Clientta gördüm 20 Mart yazıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAK_ -- 19 Mart 2015; 20:51:25 >
  • Ben yine metada kesin yer edinicek bir kaç kart olucağını düşünüyorum nasıl loatheb ve belcher'ı herkese öneriyorsak burdada durum öyle olucak ve herkesi satın almak zorunda bırakıcaklar.
    Ayrıca ön siparişe açıldı arkadaşlar almak isteyenler varsa 21.99€ gözüküyor.
  • Bilgisayar için güncellemeyi getirdiler, 17.50 sterlinden satılıyor ön sipariş ile. Euro olarak ne kadar bilmiyorum, iPad için henüz gelmedi güncelleme, kısa sürede geleceğini düşünüyorum.
  • 61.0109381 Türk Lirası
  • Şu anda satış başlamadı dimi daha ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

Bilgisayar için güncellemeyi getirdiler, 17.50 sterlinden satılıyor ön sipariş ile. Euro olarak ne kadar bilmiyorum, iPad için henüz gelmedi güncelleme, kısa sürede geleceğini düşünüyorum.

ipad için geldiğinde fiyatı daha uygunmu olacak? birde google store dada aynı fiyatmı oluyor appstore ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

quote:

Bilgisayar için güncellemeyi getirdiler, 17.50 sterlinden satılıyor ön sipariş ile. Euro olarak ne kadar bilmiyorum, iPad için henüz gelmedi güncelleme, kısa sürede geleceğini düşünüyorum.

ipad için geldiğinde fiyatı daha uygunmu olacak? birde google store dada aynı fiyatmı oluyor appstore ile ?

52.99 app store

• quote:

Orijinalden alıntı: littlespyro

quote:

quote:

52.99 app store

52,99 TL mi şu anda satıştamı alınabiliyormu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: littlespyro

quote:

quote:

52.99 app store

52,99 TL mi şu anda satıştamı alınabiliyormu?

ön siparişte hocam ön siparişe kart arkası hediye ediyolar bildiğim kadarıyla

evet 52.99 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi littlespyro -- 19 Mart 2015; 22:41:00 >

• Kartlar iyi kötü hiç incelemedim bile ama bu oyuna yeni eklenti geldiyse alınır. Şahsen ben ön siparişi geçtim

Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu
  • İlla ki naxx gibi olmazsa olmaz kartlar çıkacak bence blizzard ın bu tarz konularda yanlışı yok gibi çünkü sattırır yani o paketi
    Ön sipariş ne zaman bitecek bilen var mı?
  • Öyle ya da böyle olmazsa olmaz kartlar çıkacağını düşündüğüm için ben de ön sipariş vermeyi düşünüyorum şu sıralar. Arenaya girememek hiç hoş bir olay olmadığından gold biriktirmek işkence benim için ama bilmiyorum bir süreliğine arenaya girmemeyi de deneyebilirim.
  •  Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr84 -- 20 Mart 2015; 9:06:14 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.