Şimdi Ara

Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
1
Favori
14.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boş board hazırlayıp Axe flinger + whirwing + rampage + bouncing blade.16 damage.He düşününce güzel ama gereksiz 9 manaya bir combo.Kartta iyi değil zaten.Cw'den başka warrior decki oynanmıyorken neden böyle bir kart getirirler ki.Shield maiden gibi bir big drop gelseydi keşke.
  • Şimdi class kartları sadece class challangelar ile gelecek değil mi? Peki class challange sonrası shamana rare, warriora common kart mı gelecek? Bu lava baya fena yapacak gibi. neptulon sonrası direk murloc rush

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt
    Evet, sadece ilgili wing'te mevcut class'a ait, class challenge ile elde edilecek. O meseleyi de Ben Brode, Twitter üzerinden yazdı; her class için 1 Common ve 1 Rare kart verilecek.

https://twitter.com/bdbrode/status/575387507979739136
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Evet, sadece ilgili wing'te mevcut class'a ait, class challenge ile elde edilecek. O meseleyi de Ben Brode, Twitter üzerinden yazdı; her class için 1 Common ve 1 Rare kart verilecek.

https://twitter.com/bdbrode/status/575387507979739136

Bilgi için teşekkürler Naxa göre daha fazla class kart gelecek o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokg

quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu

Ekleyelim, bu kart hem o turun hem de gelecek turun overload kilitlerini açıyor. Diğer bir deyişle o an mana barında görülen tüm kilitler açılıyor.

OP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lava shock en az 4 mana olmalı bu haliyle çok op

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vinewood kullanıcısına yanıt
    Expansion'ı cazip göstermek için kilit kartlar bunlar, ortalama kartlar için kimse onca parayı buraya yatırmaz. Naxx'la birlikte Deathrattle'ı metaya sokup, sonra Naxx'ın çoğu deck için kilit kartlarında Undertaker'ı nerfledikleri gibi bunu da nerfleyebilirler lakin en az 6-7 ay gerek.
  • Ben o kadarda op bulmadım bu kartı.Hani iyi baya ama abartılacak kadar da değil.Overload shaman destesi hiç yokken bu karttan sonra öyle deli gibi oynanacağını sanmıyorum.Bu kart sayesinde shaman baya oynanır ama sadece oynanır.Aşırı bir güç sağlamaz shamana.

Bu arada her classa 1 common 1 rare kart gelecekmiş.Etti 18 kart.Mod ile 31 kart geleceğine artık inanmıyorum.13 tane neutral kart kime yetecek yav.
  • Fujitora kullanıcısına yanıt
    Her class için bir Common, bir Rare olayınıı yukarıda konuştuk; ben de şaşırdım lakin 31 kart geleceği de baştan beridir resmi kaynaklarca kesin değil mi?

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/18140859/blackrock-mountain-a-hearthstone-adventure-announced-at-pax-east-3-6-2015

Bu arada Common ve Rare class kartlarının ikincisi de craftlanabilir olmayacak diye anlıyorum ben birer tane verilmesinden.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Her class için bir Common, bir Rare olayınıı yukarıda konuştuk; ben de şaşırdım lakin 31 kart geleceği de baştan beridir resmi kaynaklarca kesin değil mi?

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/18140859/blackrock-mountain-a-hearthstone-adventure-announced-at-pax-east-3-6-2015

Bu arada Common ve Rare class kartlarının ikincisi de craftlanabilir olmayacak diye anlıyorum ben birer tane verilmesinden.

Link içeriğini paylaşabilir misiniz?

• quote:

31 kart geleceği kesin ama ne bileyim 1 common 1 rare olayını duyunca bana çok az geldi 31 tane kart.Acaba claasa gelecek diğer 9 kart mod'dan bağımsız mı olacak ?

Ben Brode'a soracağım twitter'dan ama 140 karaktere sığdıramamadım diyeceklerimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 12 Mart 2015; 14:12:44 >

• şu legendary weapon olayı ne ? konuşup duruyolar
  • Leg kullanissiz geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Leg kullanissiz geldi

+1. 7 manaya 4 can gerçekten ilginç. Bir mage in frostbolt+ hero power ına bakar. Bir warlock un darkbomb+ mortal coil ine bakar. Tabi yeni meta ne olacak bilmiyoruz ama garip geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

Link içeriğini paylaşabilir misiniz?

Offical genel duyuru hocam, Expansion'da 31 kart olacağı da yazdığı için verdim linki.

• quote:

Orijinalden alıntı: LePortaBim

quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Leg kullanissiz geldi

+1. 7 manaya 4 can gerçekten ilginç. Bir mage in frostbolt+ hero power ına bakar. Bir warlock un darkbomb+ mortal coil ine bakar. Tabi yeni meta ne olacak bilmiyoruz ama garip geldi bana.

dr.boom atıldıktan sonra atcaksın boomu yok etcek işte,2.bghi koyarım daha iyi stealth antonidas falan olursa karşıda belki o zaman hadi çekiyim diye beklerim

•  Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu Blackrock Mountain: Yeni Hearthstone Adventure Modu

• ozgurr84 kullanıcısına yanıt
    Ekledim ana mesaja.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 17 Mart 2015; 21:40:41 >
  • ozgurr84 kullanıcısına yanıt
    Dragonkin prieste uygun sanki. Hala paladine uygun bir şey göremedim ama.

• Kartlar bir acayip geldi açıkçası; expansion'ın sadece 13 neutral kart içerdiğini de göz önünde bulundurursak, mekaniklere etki edecek, olmazsa olmaz kart sayısı kaç olur, metaya ne noktada etki eder şüpheye düşmeye başladım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.