Şimdi Ara

BLACKBERRY SIM KILIT KODU HAKKINDA HERŞEY (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
10
Favori
242.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar BB 9700 turkcell bold um var.Vodafone hat kullanıyorum.Kırdırmak istiyorum.

imei:359395032568868.

şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cazci16

Merhabalar BB 9700 turkcell bold um var.Vodafone hat kullanıyorum.Kırdırmak istiyorum.

şimdiden teşekkür ederim

cihazinizin imei nosunu burda niye paylasiyosunuz cok buyuk bir hata bence.bunun icin yapmaniz gereken tek sey turkcell musteri hizmetlerini arayip bb uzamanina baglanmak sonrasinda imeiyi ona verip gerekli mep kodunu ondan almak cihazi tum operatorlerle kullanabilmek icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar bir tanıdıktan vodafone kilitli 8520 alıcam ama vodafone ile degilde diger hatlarla kullanmak istiyorum ama vodefane süresi hala dolmamış.. kilit kodunu kırmamız mümkünmüdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr0663

merhaba arkadaslar bir tanıdıktan vodafone kilitli 8520 alıcam ama vodafone ile degilde diger hatlarla kullanmak istiyorum ama vodefane süresi hala dolmamış.. kilit kodunu kırmamız mümkünmüdür?

bilgisi olan yokmu arkadaşlar, önemli benim için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Merhabalar BB 9700 turkcell bold um var.Vodafone hat kullanıyorum.Kırdırmak istiyorum.

şimdiden teşekkür ederim

cihazinizin imei nosunu burda niye paylasiyosunuz cok buyuk bir hata bence.bunun icin yapmaniz gereken tek sey turkcell musteri hizmetlerini arayip bb uzamanina baglanmak sonrasinda imeiyi ona verip gerekli mep kodunu ondan almak cihazi tum operatorlerle kullanabilmek icin

Kesinlikle katiliyorum bence mesajinizi silin email numarasi oyle her yere yazilmaz hocam

• -Ben geçen yıl Teknosa'dan Bold 9700 almıştım.Vodafone olarak çıkmıştı Turkcell kullandığım için Vodafone üzerinden açtırmıştım fakat bir kaç hafta önce arızalandı ve bana sıfırı temin edildi bugün gidip aldım tekrar açtırmak için aramadığım yer kalmadı Ne Turkcell ne Teknosa ne de Vodafone kaldı Servisten geldiği için Vodafone bu sefer Ağ Mep kodunu veremiyor Servis Numarası verdi yarın pazar olduğu için arayamayağım fakat Pazartesi halletmeyi planlıyorum umarım bir sorun çıkmaz.
    -Bu konuda bilgisi olan var mı ya da başka bir çözüm bilen varsa bana yardım ederse sevinirim.
    Not:Servis numarası olarak Brightstar verildi.
  • imei no sunu nasıl değiştirebilirim?yardımcı olur musunuz.
  • quote:

imei no sunu nasıl değiştirebilirim?yardımcı olur musunuz.

Malesef Email numarasi degismez hocam

• quote:

quote:

merhaba arkadaslar bir tanıdıktan vodafone kilitli 8520 alıcam ama vodafone ile degilde diger hatlarla kullanmak istiyorum ama vodefane süresi hala dolmamış.. kilit kodunu kırmamız mümkünmüdür?

bilgisi olan yokmu arkadaşlar, önemli benim için?

konu hakkında bilgisi olan yokmudur arkadaşlar? ben hiç bb kullanmadığım için bilgi sahibi değilim
  • banada lazım mep 2 kodu
  • NasksuanTV merhaba;

Benim Vodafone dan alınma bir blackberry 8520 curvem var. bunun ağ mep kodunu 10 kez yoksaydım kodu bile girmedim ve kalan 0 gösteriyor. bununla ilgili ne yapmalıyım ? imei mi göndersem sana bir hal yol bulurmuyuz ?

Not: Telefonu wipe da ettim versiyonda attım ama nafile kalan 0 gösteriyor.

Lütfen eğer yardımcı olursan çok sevinirim.
  • Sayın NakusanTV

Ben de verizondan gelme BlackBerry 9550 var. cihaz avea harici başka sim kartları ile çalıştıramayanlardanım.

Size IMEI numaramı PM ile gönderdim. Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.
  • MERHABALAR.. Şimdi daha yeni aldım, wodafone hatta 1o kere yanlıs gırılmış ve bloke olmuş hat, hat kısıde sadece bende telefon ve benım turkcel hattım var. ve turkcel hattı takıp kullanmak ıstıyorum. gereklı yardımda bulunabılır mısınız acaba ? özelden dönerseniz sevinirim. malum burada çok yoğunsunuz.
  • ustam bende bi 9700 var vodafone den alınmış turkcell ile kullanamıyoruz mep kodunu öğrendim ama girdiğimde kod hatası diyor daha önce biçok kere denenmiş 0 hakkı kalmış nasıl düzeltirim bunu yardımcı olursan sevinirim
  • arkadaşlar ben almanyadan BB almayı düşünüyorum sıfır olarak. Telefonu tr getirip açtırdığımızda BBM vs. özelliklerini kullanabilirmiyiz yani kısacası tr'dn almış gibi bütün özelliklerini kullanabilirmiyim..

Yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

kilit kodunuzu pm attım lütfen imei numarasını yazan mesajınızı forumdan silin
  • Kilit kodunu Turkcell veya KVK müşteri hizmetlerinden de tedarik edebilirsiniz.

Musteri.Hizmetleri@kvk.com adresine mail atın cevap gönderirler.

Çok uzun süre cevap gelmez ise yardımcı olurum. Ayrıca hem forumdan hem facebook sayfasından ağır geliyor artık. Talebiniz olursa facebook sayfamın özel mesaj bölümünden yazmanızı rica ediyorum. Burayı sadece görüş fikir alışverişi olarak kullanalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaksuanTV

Kilit kodunu Turkcell veya KVK müşteri hizmetlerinden de tedarik edebilirsiniz.

Musteri.Hizmetleri@kvk.com adresine mail atın cevap gönderirler.

Çok uzun süre cevap gelmez ise yardımcı olurum. Ayrıca hem forumdan hem facebook sayfasından ağır geliyor artık. Talebiniz olursa facebook sayfamın özel mesaj bölümünden yazmanızı rica ediyorum. Burayı sadece görüş fikir alışverişi olarak kullanalım.

hocam mail attim kvk ya cwvap gelmedi yardimci olurmusunuz bold 9900. yardim ederseniz beni cok sevindirirsiniz tesekkurler

• İşlerimin yoğunluğu sebebiyle artık sık sık foruma vs. giremiyorum. Yanıtlarınızı geç verdiğim için üzgünüm. Artık sim kilit koduyla ilgili size destek olmak konusunda yetersiz olduğumu düşündüğüm için sizleri bekletmemek adına şimdilik bırakıyorum. Forumda bu konuyla ilgili birçok yazım ve sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm yazılarım var. Sim kilit kodu için tedarikçi firmalarla görüşmenizi rica ediyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Turkcell Blackberry ler için musteri.hizmetleri@kvk.com 'dan mail ile destek alabilirsiniz.
  • merhaba hocam pm attım teşekkür ederim şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.